Новини. Оголошення

28 вересня 2022 р. відбувся вже традиційний для нашого закладу психолого-педагогічний консиліум на тему: «Психолого-педагогічне обґрунтування розв’язання актуальних проблем адаптації студентів першого курсу» за участі викладачів, які працюють на І курсі, кураторів, адміністрації, керівника фізичного виховання, завідувачки бібліотекою, виховного відділу, інженера з техніки безпеки. 

Куратори всебічно представили групи нового набору.

Психологиня коледжу Гриценюк С.С. ознайомила з даними психологічних досліджень рівня адаптації студентів, тип особистості, тип темпераменту, тип сприймання інформації, типу реагуванню у конфліктних ситуаціях.

Єрохіна Надія Миколоївна, заступник директора з виховної роботи, акцентувала увагу присутніх на особливостях та важливості  виховної роботи в умовах воєнного стану.

Мидловець Максим Володимирович , інженер з техніки безпеки, нагадав присутнім про важливість  створення та дотримання безпечних умов перебування студентів і працівників в навчальному закладі.

Директор коледжу Лендрик Людмила Павлівна наголосила на важливості індивідуальної роботи зі студентами, підвищеній відповідальності кожного педагога за формування висококваліфікаваних сучасних спеціалістів, дотриманні вимог безпеки.

Предметна зустріч, важлива конструктивна розмова, обмін інформацією сприяє максимальній  індивідуалізації освітнього процесу, забезпеченню якості освітніх послуг, створенню безпечного середовища в навчальному  закладі, формує партнерські стосунки учасників освітнього процесу на принципах гуманізму толерантності. Це основна місія нашого закладу: роботи  те, що можемо, там де ми є і доступними для нас ресурсами.

Наближаємо перемогу своєю працею та відповідальністю.

Мирного неба над Україною!

        

   10 червня практичний психолог ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" Сніжанна Гриценюк розпочала навчання на курсі "Арт-терапія в роботі з ПТСР у дітей". Шлях до завершення виявився довгим...
 Сучасні діджитал технології дозволяють засвоювати нові знання не виходячи з домівки, але тут співпало, що всі знання одразу відпрацьовувалися у літньому дитячому таборі, де були наші українські діти, яких з часом будуть називати "діти війни".
     Важко. Важко не в тому плані, що складні теми (хоч одна тема смерті в житті дитини - це ще та жесть!), а морально важко - бо живеш у війні, ці діти навколо тебе не з книжок бояться сигналів повітряної безпеки і говорять про речі, які взагалі не повинні знати!
     Робиш якісь групові техніки чи вправи, твориш, граєш, говориш і постійно себе ловиш на думці - "а чи я правильно сказала/сформулювала/зробила/дала і т.д."...
    Я рада, що пройшла навчання. Я не рада, що ці знання настільки критично важливі у сьогоднішній ситуації. А через півроку - стануть на вагу золота!
       Хочу привітати себе і закликати не зупинятися на місці!!!!
Віримо у ЗСУ!!! Перемога буде за нами!!!
 
 
Як часто відкладання важливих справ на завтра/післязавтра/"на колись" псувало вам настрій, репутацію, а то й взагалі впливало на якість життя? Це явище у психології називається "прокрастінація". З цим стикалася хоча б раз кожна людина, але найчастіше схильні до прокрастинації студенти.
Прокрастінація – це перекладання на потім (з лат. «перенесення на наступний день»).
Сьогодні, 23 лютого, в групі КД-12 ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулася виховна година-практикум "Прокрастинація": що це за "звір" і як його приручити?".
Студенти ознайомилися із самим явищем схильності до відкладання життя на потім, його причинами та особливостями. Та ознайомилися і почали відпрацьовувати практичні навички боротьби із прокрастинацією.
Не відкладайте життя на потім - живіть зараз!
Захід провела практичний психолог та куратор гр. КД-12 Гриценюк Сніжанна Сергіївна.
 
Додатковий відеоматеріал для ознайомлення:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

     17 лютого 2022 р. на виконання Указу Президента України №53/20221 "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства" у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" було проведено круглий стіл "Медіаграмотність та інформаційна безпека в сучасному діджитал-просторі" з метою розвитку та забезпечення медіаграмотності серед здобувачів освіти з питань протидії гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу.

   Докладно розглядалося явище медіа і його роль у нашому житті, важливість медіаграмотності. Надавалися практичні інструменти і алгоритми аналізу та роботи із інформацією, способи розрізнення маніпуляції і фейків.

          У заході взяли участь студенти груп ІДП-11 (куратор - Матусевич О.В.), ІДП-12 (куратор - Дудученко Н.Й.), КД-12 куратор - (Гриценюк С.С.), Т-21 (куратор - Шпаківська О.В.), Ф-201 (куратор - Семенюта Н.А.)

         Координатор заходу: психологиня Гриценюк Сніжанна Сергіївна

  

  

  

  

  

   У листопаді 2021 р. студенти ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ» взяли участь у ІІІ Всеукраїнському пізнавальному конкурсі “Я – Людина!”

Метою конкурсу є популяризація знань про нашу планету, про її різноманітність, знайомство молоді із звичаями, традиціями, цінностями, досягненнями та невдачами цивілізацій та народів світу для формування толерантного ставлення до відмінностей, які нас оточують. Конкурс приурочувався до Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та Дня Гідності та Свободи (21 листопада).

Отже, вітаємо наших учасників!!!

Крумка Артем (гр. КД-12) - 1 місце

Захарченко Наталія (гр. В-21) - 2 місце

Джуган Дмитро (гр. Ф-11) - 2 місце

Годованник Анастасія (гр. КД-12) - 2 місце

Федоренко Юлія (гр. ІДП-21) - 2 місце

Сарафин Максим (гр. К-22) - 3 місце

Організатор та координатор конкурсу від навчального закладу – психологиня Гриценюк Сніжанна Сергіївна.