Новини. Оголошення

     Знання і практика ідуть пліч-о-пліч, крім того - ця система є динамічною та дуже чутливою до всіх змін у світі/суспільстві/житті.
      Для того, аби вчасно реагувати на всі новинки у педагогічній та психологічній науках, щоб слідкувати за тендентціями та трендами серед фахівців практичний психолог коледжу Сніжанна ГРИЦЕНЮК постійно підвищує свою кваліфікацію, беручи участі у цікавих практичних фахових заходах на різних освітніх платформах.

         
 

"Якщо ви зрозуміли проблему, то вже наполовину її вирішили", - стверджують психологи.
 
13.09.2023 у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" в рамках реалізації студентського проєкту "КРУТО!" відбулося практичне заняття з психологом «Цілепокладання та основи Time-managment: секрети та інструменти» для груп К-11 (куратор Nataliya Hubatenko), *БТ-11* (куратор Гурський С.П.) та КД-101 (куратор Natalia Semenuta).

Нестача часу – одна з топових проблем сучасної людини. Скарги на його брак лунають навіть частіше, ніж на брак грошей. Поспішаєш, метушишся, не встигаєш озирнутися, як настає вечір, а справи не зроблені й наполовину. Як наслідок – постійно запізнюєшся, нервуєш, не можеш повноцінно відпочити, живеш у стані постійного душевного дискомфорту і стресу.

Впоратися з цією проблемою може допомогти *тайм-менеджмент* - мистецтво управління часом, націлене на досягнення цілей з мінімальною витратою часу та максимальною ефективністю.
Психологиня коледжу Гриценюк Сніжанна ознайомила учасників заходу із поняттям цілі/цілепокладання та критеріями S.M.A.R.T. постановки завдань.
Студенти дізналися про тайм-менеджмент, розглянули різні техніки аналізу робочого часу та поставлених задач, зокрема особливості роботи із матрицею Ейзенхауера, та пройшли експрес-діагностику індивідуальних особливостей роботи свого організму, проаналізували власні біоритми і те, як це відображається на продуктивності роботи.

І ще одне. Не забуваймо, що організація часу не є самоціллю. Це лише засіб для досягнення мети. Адже нащо економити час, якщо немає чим його заповнити?

 
"Час — це створена річ. Сказати «У мене немає часу» — все одно, що сказати «Я не хочу». Лао-цзи
Ваш психолог Сніжанна Гриценюк
  
 

         “Існує два способи розповсюдження світла: бути свічкою або дзеркалом, що її відображає » (Едіт Уортон).     Для того, щоб щось давати тим, хто поруч зі мною, необхідно самій наповнюватися чимось змістовним та корисним.

    На освітній платформі "НаУрок" відбулася 
Всеукраїнська інтернет-конференція "ПРАКТИЧНИЙ ІНТЕНСИВ: ВПРАВИ ДЛЯ ПСИХОЛОГІЧНОГО РОЗВАНТАЖЕННЯ", учасником якої стала психологиня ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж" Сніжанна ГРИЦЕНЮК.

Починаємо навчальний рік правильно! З нетерпінням чекаю на зустріч із вами!


 

вебінарів для практичних психологів. Під час сьогоднішнього вебінару, учасники ознайомилися з роботою Автоматизованої інформаційної системи "Я ПСИХОЛОГ" , про яку розповів засновник системи Валентин Соценко.

    8 лютого 2023 р. в НМЦ ВФПО відбувся практичний семінар «Педагогічні технології в роботі куратора (класного керівника) групи в умовах військового стану» за участю заступників директорів з виховної роботи та кураторів академічних груп.

    Крім інших питань, які обговорювалися, Сніжанна Гриценюк, психологиня ВСП "Технолого-економічного фахового коледжу Білоцерківського НАУ" поділилася досвідом роботи із кураторами у період війни та презентувала перший модуль курсу "Психологічний флештренінг для кураторів" - "Надання першої психологічної допомоги непсихологами", який зараз опрацьовують куратори та викладачі нашого коледжу.
     Наближаємо перемогу разом, кожен на своєму фронті!