Новини. Оголошення

    14 грудня 2022 р. на базі ДУ "Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти" завершився цикл вебінарів "Актуальні питання у роботі заступника директора з виховної роботи закладу фахової передвищої освіти".
       Останнє питання циклу "Співпраця заступника директора з виховної роботи і практичного психолога ЗФПО в умовах воєнного стану та дистанційного навчання" висвітлила психологиня Відокремленого структурного підрозділу "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" Гриценюк Сніжанна. 
     Обговорили роль практичного психолога у діяльності освітнього закладу, розглянули аспекти співпраці адміністрації та спеціаліста психологічної служби, ознайомилися із досвідом організації психологічного супроводу учасників освітнього процесу. Після основної доповіді ще відбулося обговорення питань, які виникли у слухачів вебінару.
 
    
        ​
 
 

30 листопада 2022 р. в рамках інформаційного марафону "16 днів проти насильства" відбулося спілкування груп В-11, В-12, ІДПКД-12, ТК-11, К-12, Т-12 і їх кураторів із практичним психологом Сніжанною Гриценюк з даної проблематики, вчилися розрізняти види насилля, ознайомилися із алгоритмами запобігання та подолання випадків домашнього насилля, розглянули як прохати про допомогу.

 

 

 

 

 

 

 

       25 листопада - 10 грудня у всьому світі відзначаються “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства”Акція покликана привернути увагу до цієї теми та закликати долати будь-які форми гендерно зумовлене насильство.

     Цьогоріч UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, у співпраці з партнерами, організував акцію під гаслом «Чуйність переможе насильство".
       25 листопада 2022 р. по всій Україні, включно із Білою Церквою, відбувся символічний захід – деконструювання домашнього насильства на інтерактивних інсталяціях. Інсталяція була виконана із магнітів, тож беручи кожен із них собі, охочі доєднаються до того, щоб негативне зображення зникло. Окрім мозаїки, під час акції презентували інтерактивну онлайн-гру, завдяки якій можна дізнатися про різні форми насильства та розповсюджували інформаційні матеріали.
    Студенти ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" не залишилися осторонь та долучилися до заходу. 
Участь у активностях приймали студенти економічного відділення (гр. КД-22, Ф-21 та ІДП-31) та груп К-31 і В-21 разом із куратором Інною Павлівною Селих. Також у акції взяла участь практичний психолог коледжу Сніжанна Гриценюк.
 
 
 
 
 
 

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всесвітня акція «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства».

        Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його.

Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. А також активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.

       Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
      25 листопада 2022 р. у коледжі стартував інформаційний марафон "16 днів проти насильства", в якому прийняли участь студенти групи ВТ-32. Під час заняття із навчальної дисципліни "Основи філософських знань" (викладач Єрохіна Н.М.) студенти розглядати тему "Німецька філософія", в яку було інтегроване питання і завдання акції.

       Студенти ознайомилися із поняттям насилля та його видами, причинами й наслідками. Глибше зупинилися на питанні запобігання та боротьби із насиллям з боку держави та громадських організацій. Учасникам заходу були надані інформація про кампанію "Розірви коло", про анонімний онлайн-щоденник "Мені здається" для жертв насилля, про проєкт "Соціальна квартира", проєкт «StandUP» та ознайомилися із жестами та діями, які допомогають мовчки попрохати про допомогу, також був презентований мобільний застосунок для допомоги жертвам насилля.

        Захід підготувала і провела психологиня коледжу Гриценюк С.С.
   
 
  
 

        21 листопада 2022 р. у коледжі відбулось засідання педагогічної ради з проблеми "Форми та методи активізації співпраці студентів, викладачів, батьків під час дистанційного навчання".

   Практичний психолог Гриценюк Сніжанна актуалізувала питання "Психологічний супровід освітнього процесу в умовах дистанційного навчання".