Новини бібліотеки

Година спілкування «Закон і ми» у Клубі «Цікаві зустрічі»

Година спілкування «Закон і ми» у Клубі «Цікаві зустрічі»

Усі люди зв'язані з певним соціальним середовищем, в якому вони народжуються і формуються. Поза соціальним середовищем, поза суспільством людина немислима. Як кожний ставиться до середовища — питання важливе і для суспільства, і для окремої особи.

Україна в полум’ї війни: Звитяга і жертовність заради Перемоги До 75-річчя визволенфня України від нацистських окупантів

Україна в полумї війни: Звитяга і жертовність заради Перемоги

До 75-річчя визволенфня України від нацистських окупантів

Однією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 рр., яка торкнулася і нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення нашої держави. Тяжкий шлях визволення України тривав з 1942 до 1944 рр., попри гіркоту поразок ми вирвали перемогу у ворога звільнивши нашу державу. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш вагомі з яких: Донбаська – з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція – з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 – го року, Львівсько-Сандомирська – з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата військами і з'єднаннями радянської армії з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.

Літо, море,сонце, пляж – які книги взять в багаж

Літо, море,сонце, пляж – які книги взять в багаж

(Що цікавого почитати на канікулах)

5 книжок, що змінили уявлення про Другу світову війну

5 книжок, що змінили уявлення про Другу світову війну

(Віртуальна виставка)

Презентація книги Ірини Михалевич «Українська народна писанка»

Презентація книги Ірини Михалевич «Українська народна писанка»

     У давнину казали: коли даруєш писанку, то ніби вручаєш листівку з найтеплішими побажаннями... Адже у візерунках та химерних переплетіннях рисок, ліній і завитків закодовані послання на щастя, долю, любов і добробут.