ЗНАВЦІ ПРАВА

 

IMG 4245

11 грудня 2013 року в лекційному залі Технолого-економічного коледжу відбулася гра-змагання «Знавці права», присвячена Міжнародному Дню прав людини.

 

«Знавці права» - це новітня гра, організована викладачем суспільних дисциплін Пендер О.В. , метою якої було виховати в студентів зацікавлення щодо правових знань, популяризувати правові закони, формувати правову культуру студентів, розширювати знання про права та закони, розвивати уміння орієнтуватися в життєвих ситуаціях та керуватися отриманими знаннями у своїй життєвій практиці.

За перемогу змагалися команди: «Ясний розум» (група Ф-22), «Лицарі Феміди» (Ф-21), «Держава» (Е-21). Гра була розподілена на тури: «Юний інтелектуал», «Юридичний лікбез», «Наймудріший», «Політ фантазій», «Юридичні пазли», «Агітатори», а також конкурс капітанів. Боротьба була насичена та цікава, адже всі команди були достойно підготовлені. Журі, в складі якого були Коренькова Г.М., Гурський С.П., Листопад Т.М., перемогу віддали команді «Ясний розум» (група Ф-22).

Вищезазначена гра-змагання була дебютом для ведучих – Єрохіної Євгенії (група Ф-12) та Карабача Івана (К-12), які проявили себе освічені, високоморальні та дисципліновані студенти.

Вітаємо «Ясний розум» з перемогою, а ведучих з дебютом! Бажаємо натхнення і подальших гараздів!

IMG 4237

IMG 4242

IMG 4293