Завершив роботу ХХІІ Зліт студентських лідерів аграрної освіти

Завершив роботу ХХІІ Зліт студентських лідерів аграрної освіти

Другим і заключним етапом ХХІІ Зльоту студентських лідерів аграрної освіти відзначився сьогоднішній день – 21 травня 2021 року. Захід відбувся, з міркувань безпеки в умовах пандемії, з використанням засобів відеозв’язку, онлайн, на базі Сумського національного аграрного університету. До дійства долучилися представники освітніх закладів аграрного спрямування з різних куточків України.

Перший етап став своєрідним ознайомчим моментом для молоді та зарядив учасників позитивною енергією задля плідної спільної праці. Тож усі виступи відзначилися новизною й актуальністю.

Нинішній порядок денний пропонував учасникам наступну програму засідання дискусійних клубів за науковими напрямками. Студенти ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» взяли активну участь у запропонованих для дискусій темах.

Панель: «Циркулярна економіка переосмислення відходів як ресурсів», студентка групи Ф-21, Кашпур Анна : "Відповідальне споживання шлях до сталого розвитку України" , керівник Вікторія Іщук, отримала ІІ місце;

Панель: «Сталий розвиток та екологічна безпека», студентка групи Т-21, Бортник Анастасія : "Зелена економіка", керівник - Евдокия Заяц , отримала ІІ місце;

Панель: «Сучасні технології в тваринництві. Ветеринарна медицина», студентка групи В-31, Пилипчук Катерина - з теми : " Благополуччя тварин: актуальність для України", керівник - Пересунько О.Д. ;

Панель: «Лідерство та формування індивідуального бренду», студентка групи ІДП-21, Марченко Катерина : "Індивідуальний бренд та особливості його формування – обговорення даної проблеми буде проведена додатково протягом цього тижня (24.05 – 31.05.2021) у зв’язку з великою кількістю учасників.

Під час зустрічі учасники ділилися власним баченням розвитку аграрного сектору в Україні, адже дружна нація – успішна країна. Обговорення актуальних питань зацікавило загал, надихаючи на ще більш плідну працю.

ХХІІ Зліт студентських лідерів аграрної освіти – це приклад всім від студентської активної, успішної молоді. Вони власним прикладом довели просту та водночас складну істину: легко труднощі долати й отримувати переваги як в освіті, так і в буденному житті, адже в трудовій і науковій діяльності треба вміти використовувати кожен день для майбутнього гарного результату.

Передова молодь України виявила активність, дружність, непересічні наукові знання, таким чином забезпечуючи рідному навчальному закладу перемогу та визнання і, звісно, популяризацію аграрної освіти в Україні.

 Коваль Дмитро, студент групи КД-31, якого готував Гурський С.П. візьме участь в «Агрополітичних дебатах 2021», Захарчук Карина, студентка групи Ф-21, яку готувала Губатенко Н.А. візьме участь в круглому столі «Стратегічний розвиток аграрного сектору – бачення українських спеціалістів» за підтримки проекту «Німецько-Український агрополітичний діалог, які відбудуться у червні в м.Київ .

Урочисте закриття ХХІІ зльоту та передача штандарту ЗВО Миколаївському національному аграрному університету, який прийматиме зліт у 2022 році став показником того, що аграрії-українці – справжня міць і сила, а аграрну родину не здолати ніяким вірусам. Будьте здорові та всіх благ!