Виїзний майстер-клас з писанкарства

Музейний десант до Сквирського центру дитячої та юнацької творчості здійснив зразковий музей народного побуту Київщини ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ».

Цього разу виїзний майстер-клас з писанкарства проводився для вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості та для дітей, які на час війни виїхали з окупованих територій або з місць, де  ведуться активні бойові дії та  знайшли свій прихисток у місті Сквира.

Керівник музею Наталія Костенко розповіла про символізм писанки та навчила розписувати яєчка за допомогою писачка, воску та барвників. В легкій та невимушеній атмосфері кожен самостійно або ж за допомогою дорослих міг створити свою першу писанку.

Як на перший раз, в учасників майстер-класу вийшли дуже красиві писанки. А головне - це чудові емоції у дітей. Адже окрім пізнавальної, ще одна, не менш важлива мета цієї акції – наповнити серця дітей радістю, перемкнути їх від думок про погане та налаштувати на позитив.

Директор Центру Леся Лубківська щиро подякувала адміністрації ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» та керівнику музею Наталії Костенко за організацію майстер-класу. Вона зазначила: «Таке заняття – це не лише знайомство з українськими традиціями, але й хороша арт-терапія, яка так необхідна нашим дітям».