Випуск 2017

29 та 30 червня у Технолого - економічному коледжі Білоцерківського національного аграрного університету  відбулися випускні вечори на Відділенні інформаційних технологій, Економічному відділенні, Відділенні ветеринарної  медицини та на Холодильно-технологічному відділенні.

   З урочистою промовою на відкритті свята  та на церемонії вручення дипломів з відзнакою  виступила директор Технолого - економічного коледжу БНАУ Людмила Павлівна Лендрик. 

   Для зачитування наказу «Про Присвоєння кваліфікації  студентам, які успішно склали комплексні державні екзамени за фахом і видачу дипломів» та для вручення дипломів  на сцену запросили   заступника  директора  з  навчальної роботи  Харчишину Ольгу Миколаївну, завідуючу  Відділенням інформаційних технологій Бойко Наталію Миколаївну,   завідуючого Економічним відділенням   Однорога Максима Анатолійовича, завідуючу  Відділенням ветеринарної медицини Єрохіну Олену  Михайлівну та  завідуючу Холодильно-технологічним відділенням   Рябченко Галину Валеріївну.

  Найкращих спортсменів - випускників   коледжу  нагородила  Дипломами та цінними подарунками  під час свого виступу керівник з фізичного виховання коледжу, Почесний  працівник фізичної культури і спорту України  Биковська Тетяна Олександрівна.

   З привітальним  словом до випускників  звернулася  заступник  директора з виховної роботи  Єрохіна  Надія Миколаївна. Вона подякувала усім випускникам за активну участь у громадській діяльності,  у колективах художньої  самодіяльності та вручила грамоти  найактивнішим  студентам, а  почесні грамоти з цінними подарунками  презентувала  випускницям  Лендрик  Ірині, Шадурі  Яні та Горобінській  Анастасії.

   Окрасою свята став вокальний ансамбль «Співоче сузір’я», який  виконав багато пісень, присвячених викладачам, кураторам, випускникам  та батькам.

Щасливих випускників під материнські рушники у

доросле  майбутнє  провели  люблячі батьки:

Не згуби в своїм серці «людину»,
Світу «правди» неси полум’я,
Не цурайся, люби Україну,
Бережи своє чесне ім’я.
Розгорни соколинії крила,
Прапор «волі» здійми догори,
Хай несуть Твої дужі вітрила
Лиш могутні,попутні вітри.
Хай щасливою буде дорога,
Котру вибереш Ти серед всіх!