Виховна година «Майдан від першої осби»

   Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти.

  20 лютого 2019 року студенти нашого коледжу зібралися на годину-реквієм «Майдан від першої осби». Цей захід підготували студенти групи ІДП-21 (куратор – О.В. Загоруйко), бібліотека (завідуюча О.В.Кофанова) та зразковий музей народного побуту Київщини (завідуюча – Костенко Н.М.), щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХ століття під час Революції Гідності.

  Через спогади, пісні та вірші учасників Майдану студенти повернулися  до героїчних і трагічних подій , які стали переломними в історії нашої держави.

  Гостем заходу був учасник двох Майданів (2004 та 2014 р.р.) ,  учасник АТО, Лавренко Олександр Михайлович, який  згадав події на Майдані, назвав тих з Небесної Сотні, хто став його побратимом і закликав згадати у наших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі.