Всеукраїнський конкурс екскурсоводів

  З 21 по 23 березня 2019 року у місті Тернополі відбувся ІІ (заключний етап) Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край, в якому я живу", у якому взяли участь понад 60 представників всіх областей України.

 Конкурс проходив у два етапи: заочний (опис музейної роботи та представлення музейної експозиції в презентації), очний (проведення екскурсії музеєм з використанням презентаційних матеріалів).

  Київську областьз честю представляла студентка групи ІДП-21 Стеценко Юлія, яка презентувала екскурсію по зразковому Музею народного побуту Київщини. Вона представила музей з екскурсією "Київська земля найкраща в світі, моє коріння, радість і політ".

  Крім участі в конкурсі м. Тернопіль подарувало багато приємних несподіванок - знайомство з архітектурою і пам`ятниками міста під час оглядової екскурсії та перегляд вистави "Мазепа" за творами Б.Лепкого у Тернопільському академічному обласному українському театрі ім. Т.Г.Шевченка.

  За підсумками конкурсу Юлія Стеценко отримала диплом учасника ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу та цінні подарунки. Але найцінніше, що привезла з собою учасниця - незабутні враження від гостинної Тернопільщини.