Волонтерська допомога вихованцям спеціалізованого обласного будинку дитини (м. Біла Церква)

   1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей –

«International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях – майбутнє й здійснення мрій та сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

В коледжі традиційно до цього дня пройшла благодійна акція «Добро починається з тебе». Студентська соціальна служба за підтримки студентського парламенту зібрали кошти та придбали подарунки вихованцям спеціалізованого обласного будинку дитини (м. Біла Церква), над яким взяли шефство. Студенти придбали розвиваючі ігри, пазли, спортивний інвентар, лото, ігри-абетки та інше для розвитку та корисного відпочинку дітей. Крім того, для кожної дитини приготували невеличкі солодкі подарунки та книжечки з розвиваючими завданнями.

Волонтери студентської соціальної служби Личак Анна (група КД-11), Шестопал Анна (група Ф-11), Мілєхіна Ірина (група Е-11) та Гевчук Катерина (група Е-11) разом із практичним психологом коледжу Гриценюк Сніжанною Сергіївною відвідали підшефний дитячий будинок та провели невелику інтерактивну програму для дітей. Студентки грали з дітьми у ігри, співали, танцювали, а потім передали подарунки вихованцям спеціалізованого обласного будинку дитини.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.