Вітаємо випускників!

27 червня у Технолого-економічному коледжі Білоцерківського національного аграрного університету відбувся випуск студентів відділення ветеринарної медицини та холодильно-технологічного відділення.

Група В - 41 куратор Святецька Леся Іванівна

Група В - 42 куратор Павлюк Наталя Василівна

Група К – 41 куратор Листопад Тетяна Миколаївна

Група К-42 куратор Гурський Степан Петрович

Із вітальним словом до винуватців та гостей свята з нагоди закінченню навчання та врученню дипломів про вищу освіту І-ІІ рівнів акредитації звернулися Людмила Павлівна Лендрик - директор Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету,

  

 

Дерев’янко Наталія Миколаївна – завідуюча державною лабораторією ветсанекспертизи №1 в м. Біла Церква, Калініна Галина Петрівна – завідувач кафедри харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва  Білоцерківського національного аграрного університету, кандидат технічних наук, доцент, випускниця нашого коледжу.

Гребельник Оксана Петрівна – доцент кафедри технологій і технологій переробки продукції тваринництва  Білоцерківського національного аграрного університету, кандидат технічних наук.

  

 

Харчишина Ольга Миколаївна - заступник директора з навчальної роботи.

  

  

Завідувачі відділення ветеринарної медицини Єрохіна Олена Михайлівна та холодильно-технологічного відділення Рябченко Галина Валеріївна.

  

  

  

Биковська Тетяна Олександрівна - керівник фізичного виховання коледжу, нагородила найкращих випускників-спортсменів.

  

Єрохіна Надія Миколаївна - заступник директора з виховної роботи привітала випускників та нагородила найбільш активних студентів за участь у громадському житті коледжу та міста.

  

  

Окрасою свята став виступ дівчаток-бандуристок із сім'ї Бондар та вокального ансамблю «Співоче сузір’я», який подарував випускникам, їх батькам та викладачам чудові музичні привітання.

  

До випускників від імені всіх кураторів звернувся Гурський Степан Петрович.

Зі словами вдячності від випускників виступли Яценко Дар'я, група В-41 та Панич Антон, група К-41. 

   

Випускниці: Кривогуб Яна, група В-42 та Геращенко Люба, група В-41 подарували викладачам та гостям пісенне вітання.

  

Так уже повелося в Україні, що завжди перед всіма важливими подіями людину благословляють на щастя, на долю батьки. Отже, і наші випускники прийняли батьківське благословення від імені усіх батьків випускників від Бондар Зінаїди Дмитрівни та Клевіцької Ірини Миколаївни . Від імені випускників хліб прийняли Бондар Надія, група В-42 та Клевіцький Ярослав, група К-42.

  

 

Всього для вас відкриється сповна:

Спокус безмежність, радощі, тривоги.

Вертайтесь завжди в інший край дороги:

Доріг багато, в рідний край - одна!