Вітаємо випускників!

27 червня у Технолого-економічному коледжі Білоцерківського національного аграрного університету відбувся випуск студентів відділення ветеринарної медицини та холодильно-технологічного відділення.

Група В-41 - куратор Савчук Людмила Анатоліївна

Група В–42 - куратор Пендер Олена Віталіївна

Група К-41 - куратор Рой Наталія Михайлівна

Група К-42 - куратор Покотило Дмитро Іванович

 

Із вітальним словом до винуватців та гостей свята з нагоди закінченню навчання та врученню дипломів про вищу освіту І-ІІ рівнів акредитації звернулися Людмила Павлівна Лендрик - директор Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету,

Новак Віталій Петрович – перший проректор Білоцерківського національного аграрного університету, доктор біологічних наук,

Дерев’янко Наталія Миколаївна – завідуюча державною лабораторією ветсанекспертизи №1 в м. Біла Церква,

Калініна Галина Петрівна – завідувач кафедри харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва  Білоцерківського національного аграрного університету, кандидат технічних наук, доцент, випускниця нашого коледжу.

Гребельник Оксана Петрівна – доцент кафедри технологій і технологій переробки продукції тваринництва  Білоцерківського національного аграрного університету, кандидат технічних наук.

Гуртовенко Юрій Олександрович - заступник директора з навчально-виробничої роботи,

 

завідувачі відділення ветеринарної медицини Єрохіна Олена Михайлівна та холодильно-технологічного відділення Рябченко Галина Валеріївна.

  

Єрохіна Надія Миколаївна - заступник директора з виховної роботи привітала випускників та нагородила найбільш активних студентів за участь у громадському житті коледжу та міста.

  

Биковська Тетяна Олександрівна - керівник фізичного виховання коледжу, нагородила найкращих випускників-спортсменів.

Окрасою свята став виступ вокального ансамблю «Співоче сузір’я», який подарував випускникам, їх батькам та викладачам чудові музичні привітання.

До випускників від імені всіх кураторів звернулася Рой Наталія Михайлівна.

Зі словами вдячності від випускників виступли Биковець Євгеній, Назарук Тетяна та Шевчук Євгенія. Випускники подарували викладачам пісенне вітання.

 

Так уже повелося в Україні, що завжди перед всіма важливими подіями людину благословляють на щастя, на долю батьки. Отже, і наші випускники прийняли батьківське благословення від імені усіх батьків випускників від Морозюк Оксани Анатоліївни. Від випускників хліб прийняли Пилипенко Оксана та Морозюк Ростислав.

  

  

 

  

Всього для вас відкриється сповна:

Спокус безмежність, радощі, тривоги.

Вертайтесь завжди в інший край дороги:

Доріг багато, в рідний край - одна!