Вітаємо із Днем знань!

Шановні викладачі, студенти, батьки!

Щиро вітаємо Вас з Днем Знань – традиційним всеукраїнським святом, яке об’єднує студентську молодь та педагогічних працівників і всіх тих, хто небайдужий до стану освіти в Україні і допомагає в її розвитку.

Напередодні нового навчального року бажаємо Вам доброго здоров’я, творчих успіхів, мудрості та натхнення.  Нехай Ваші творчі задуми знаходять успішне втілення. Щастя, добра і благополуччя.

 Сьогодні, 1 вересня 2020 року, урочистості у ВСП « Технолого-економічний фаховий коледж» Білоцерківського національного аграрного університету проходили тільки для студентів І курсів , які проводилися по відділеннях з урахуванням безпечних умов організації заходів.

Враховуючи, що 1 вересня відбувається в умовах карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 , було передбачено для студентів 5 фотозон. Серед яких і психологічна зона, де студенти ознайомилися з буклетами «Портрет професій» для кожної спеціальності, на плакатах «Дерево вражень», «Дерево запитань» та «Дерево думок» могли записати свої твердження. А  також могли дістати передбачення від психолога «Мудрість віків».

Протягом дня  звучала святкова музика, привітання зі святом та вокальний ансамбль коледжу радував своїми піснями всіх учасників свята.