Відвідини дитячого будинку сімейного типу родини Бондар з Сквирського району

20 червня поточного року до дитячого будинку сімейного типу родини Бондар, що у с. Тарасівка Сквирського району, завітали директор Технолого-економічного коледжу Лендрик Людмила Павлівна, заступник директора з виховної роботи Єрохіна Надія Миколаївна, завідуюча відділенням ветеринарної медицини Єрохіна Олена Михайлівна та завідуюча компресорним відділенням Рябченко Галина Валеріївна, щоб привітати з ювілеєм родину Бондарів.
Зінаїда Дмитрівна спільно зі своїм чоловіком Петром Степановичем 20 років присвятили вихованню дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Дитячий будинок сімейного типу родини Бондар функціонує з 1999 року .
На даний час у будинку сімейного типу виховується 32 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є з особливими потребами.
Бондар Зінаїда Дмитрівна та Петро Степанович відрізняються високою працездатністю та почуттям обов`язку й відповідальності.
Батьки-вихователі створили в родині належні умови для всебічного розвитку дітей, здобуття ними повної загальної середньої освіти та їх підготовки до самостійного життя.

У коледжі навчається п'ятеро дітей із сім'ї Бондарів. Троє - на відділенні ветеринарної медицини: Надія, Вікторія, Анастасія, які беруть активну участь у художній самодіяльності,а двоє - на холодильно-технологічному відділенні: Порхун Олексій та Русанов Михайло.

Ця родина є прикладом взаємної допомоги, дружби, підтримки та високих духовних цінностей. 
Бажаємо їм і надалі залишатися міцною, як скеля, родиною, оберігати одне одного та наповнювати серця дітей, які довірили їм свої долі радістю та любов’ю!