Урочисте засідання студентського парламенту

13 червня у нашому коледжі відбулося урочисте засідання студентського парламенту, на якому була започаткована церемонія передачі Державного прапору України та Штандарту коледжу новій прапороносній групі у складі студентів групи В-11:

1. Химченко Віталій

2. Меринова Юлія

3. Федорова Анастасія

Згідно статті 20-ій Конституцї  України   Державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України. Державний Прапор України затверджений Верховною Радою України 28 січня 1992 р. Це стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.    Жовто-блакитні барви символізували Київську Державу ще до християнізації Русі. Майже всі герби міст Київщини й України загалом обрамлялися жовто-блакитними кольорами.

        З XVIII століття полкові й сотенні козацькі прапори Війська Запорозького вироблялися з блакитного полотнища, на якому жовтою фарбою наносився хрест, зорі, зброя, постаті святих.  Так, упродовж історичного розвитку жовто-блакитний прапор був символом боротьби за національні й соціальні права українського народу і за часів незалежності став Державним Прапором України.  У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій   державотворення, історії та сьогодення.
         Український прапор – це символ пшениці в степах під блакитною аркою неба, який уособлює споконвічне прагнення народу до миру, праці, краси та багатства рідної землі.

Також на засіданні парламенту  були розлянуті такі питання:

  1. Організація профорієнтаційної роботи силами студентів
  2.  Звіт голів рад відділень та гуртожитків
  3.  Порядок визначення  рейтингу груп