Участь у спеціалізованому тренінзі «Виживання в умовах міста» для жінок

25 лютого 2017  р. в Білій Церкві відбувся великий спеціалізований тренінг «Виживання в умовах міста» для жінок, який надавав основи самозбереження і поведінки під час надзвичайних ситуацій.

Організаторами занять виступили, Міськрайонний Центр зайнятості, Благодійний фонд «Замкова Гора» (кер. Альона Абрамова), ГО "Українська жіноча варта" (кер. Олена Білецька). Курс прослухали активні небайдужі жительки Білої Церкви, серед яких були студентки нашого коледжу: Якімова Ірина, Назаренко Ліана, Жук Анна та Балашова Анна.

Наші дівчата протягом п'яти годин пройшли теоретичний та практичний курс виживання в умовах війни в сучасному місті. Як правильно тримати ніж, зробити зберіганку або відбитися від нападника, вдвічі сильнішого за тебе - про це та багато інших корисних речей розповіли Олена та Олександр Білецькі, а також Голова Асоціації айкідо та карате м. Біла Церква Віктор Краєвський.

Курс просто і доступно пояснює основи поведінки жінки під час будь якої надзвичайної ситуації, починаючи від епідемії і природних катаклізмів і закінчуючи терористичними актами і воєнним положенням в країні.

Він оснований на навчанні прикладним навичкам виживання в складних умовах. В процесі навчання обговорюється спосіб поведінки жінки, вміст так званої «тривожної валізки» і основні прості способи самооборони.

Всі учасниці спеціалізованого тренінгу «Виживання в умовах міста» отримали відповідні сертифікати.