Участь у психолого-педагогічному семінарі для молодих викладачів аграрних технікумів і коледжів в ДУ "НМЦ "Агроосвіта"

    29 березня 2017 р. відбувся психолого-педагогічний семінар для молодих викладачів аграрних технікумів і коледжів в Науково-методичному центрі інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів "АГРООСВІТА", на який були запрошені в якості лекторів методист коледжу Матвієнко Валентина Михайлівна, практичний психолог коледжу Гриценюк Сніжанна Сергіївна та викладач Петрашенко Микола Вікторович, а також слухачем стала викладач Степанчук Світлана Леонідівна.

    В ході семінару обговорювалися питання психолого-педагогічних аспектів адаптації молодих викладачів, інноваційний підходів до організації та методичного забезпечення педагогічної діяльності,формування професійної компетентності молодих викладачів та цифрових перетворень в освіті (питання особистого Upgrade викладача).

   Гриценюк Сніжанна Сергіївна провела практичне заняття з елементами психологічного тренінгу з проблеми психолого-педагогічних аспектів адаптації молодих викладачів. В ході роботи обговорювалися питання самоприйняття молодого педагога, цілепокладання, розглянули технології time-managemant в роботі викладача та ознайомилися із механізмами спілкування, які варто використовувати у роботі із студентами.

робоча програма семінару 29.03.2017