Участь у міській акції

      25 листопада - 10 грудня у всьому світі відзначаються “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства”Акція покликана привернути увагу до цієї теми та закликати долати будь-які форми гендерно зумовлене насильство.
     Цьогоріч UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, у співпраці з партнерами, організував акцію під гаслом «Чуйність переможе насильство".
       25 листопада 2022 р. по всій Україні, включно із Білою Церквою, відбувся символічний захід – деконструювання домашнього насильства на інтерактивних інсталяціях. Інсталяція була виконана із магнітів, тож беручи кожен із них собі, охочі доєднаються до того, щоб негативне зображення зникло. Окрім мозаїки, під час акції презентували інтерактивну онлайн-гру, завдяки якій можна дізнатися про різні форми насильства та розповсюджували інформаційні матеріали.
    Студенти ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" не залишилися осторонь та долучилися до заходу. 
Участь у активностях приймали студенти економічного відділення (гр. КД-22, Ф-21 та ІДП-31) та груп К-31 і В-21 разом із куратором Інною Павлівною Селих. Також у акції взяла участь практичний психолог коледжу Сніжанна Гриценюк.