Свято йде – радість несе

«Свято йде – радість несе»

DPP 0029

 

День Святого Миколая та Новий Рік – це улюблені свята нашого народу. Саме напередодні в коледжі було організовано і проведено конкурс-презентацію новорічних композицій, який став гарною традицією для студентів усіх груп.

Кожна група-учасник мала виготовити новорічний виробів з альтернативних засобів. Креативності студентів не було меж – майоріли композиції і з різнокольорової тканини, і з тіста з глазур’ю, і з одноразового посуду, і з звичайних серветок та багато-багато іншого.

18 грудня 2013 року в приміщенні актової зали коледжу відбулася святкова вистава, присвячена Дню Святого Миколая та новорічним святам. Концерт відкрили студенти коледжу, презентуючи свої різдвяні композиції. Кожна композиція – це справжній витвір мистецтва, оригінальний політ фантазії та неординарного підходу до створення святкового настрою.

         Після представлення груп, глядачів вразив своєю майстерною грою Народний аматорський колектив коледжу «Студентська Театральна Майстерня» (режисер-постановник – Болховітіна О.А. – режисер Обласного музично-драматичного театру імені Панаса Саксаганського та Болховітін І.І. – актор Обласного музично-драматичного театру імені Панаса Саксаганського). Завдяки блискучій грі акторів, глядачі відчули всі барви українського побуту, звичаїв та справжнього передсвяткового настрою.

 

Вітаємо усіх студентів, викладачів та працівників коледжу з Новорічними та різдвяними святами! Нехай щастить у Новому Році!

DPP 0006

DPP 0011

DPP 0012

DPP 0015

DPP 0019

DPP 0033