Студентське життя

Технолого-економічний коледж Білоцерківського НАУ

 

Н А К А З

 

_________________                         №________                             м. Біла Церква

 

Про заохочення до Дня студента

 

З метою заохочення за успіхи в навчанні, участь у громадській, спортивній, науковій діяльності та з нагоди святкування Дня студента НАКАЗУЮ:

 

 

  1. На підставі Рішення Міського голови призначити стипендію Міського голови:
  • Дубової Євгенії, студентці групи ІДП-31;
  • Петровському Юрію, студенту групи К-31;
  • Чериху Даніїлу, студенту групи К-41;
  • Яценку Роману,студенту групи КД-21.

 

  1. За результатами рейтингу Кращими  групами  відділень визнані:

- група В-41, куратор  групи Пересунько Олена Дмитрівна  голова ради групи Харченко Владислав .

- група КД-31, куратор Гнєдіч Валентина Іванівна, голова ради групи  Костина Дарія.

- група Т-41, куратор Бондар Наталія Петрівна, голова ради групи  Сапіга Богдан.

- група ІДП-22, куратор Матусевич Олена Василівна , голова ради групи Черняков  Данііл..

- група К-41, куратор Листопад Тетяна Миколаївна , голова  ради групи Панич Антон.

 

4. Краща група коледжу:

- К-41,  куратор, Листопад Тетяна Миколаївна, голова ради групи  Панич Антон.

5. За результатами рейтингу між відділеннями почесне звання і перехідний кубок «Відділення-лідер студентського самоврядування» отримує відділення ветеринарної медицини. Голова ради відділення: Харченко Владислав, завідувачка відділення: Єрохіна Олена Михайлівна

Перехідний кубок « Відділення – лідер з популяризації фізичної культури і спорту» отримує економічне відділення: завідувачка відділення Вовк Леся Анатоліївна, голова ради відділення Карпенюк Вікторія.

 

6. Нагородити почесними грамотами за успіхи у навчанні, зразкову поведінку, активну участь в громадському житті коледжу та з нагоди Дня студента:     

 

 

1.

Юрченко Єлизавета Олександрівна

ІДП-21

2.

Котляр Тимофій  Андрійович

ІДП-21

3.

Гетьман Юлія Віталіївна

ІДП-21

4.

Черняков  Даніїл Олександрович

ІДП-22

5.

Олешко Богдан Сергійович

ІДП-22

6.

Дубова Євгенія  Борисівна

ІДП-31

7.

Дудінов  Дмитро Олексійович

ІДП-31

8.

Олійник Марія Олександрівна

ІДП-32

9.

Мельник Марія Василівна

Е-31

10.

Семенюта Дарина Олегівна

Т-21

11.

Павленко Олег Дмитрович

Т-21

12.

Моцна Анна Віталіївна

Т-22

13.

Чорногор  Сніжана Анатоліївна

Т-31

14.

Бублик Артур  Дмитрович

Т-32

15.

Кісєєва Дарія Володимирівна

Т-41

16.

Бакал Ростислав  Олександрович

В-21

17.

Пилипчук Катерина Євгенівна

В-21

18.

Дазіденко  Діана Олександрівна

В-31

19.

Касян Карина Валентинівна

В-32

20.

Костиря Анастасія Сергіївна

В-32

21.

Харченко Владислав Русланович

В-41

22.

Мягкоход Сергій Миколайович

В-42

23.

Яковенко Юрій Олександрович

К-21

24.

Байда Яна  Романівна

К-22

25.

Оненко Ярослав Дмитрович

К-32

26.

Нечипоренко Максим Юрійович

К-42

27.

Червінська Вікторія Володимирівна

Ф-21

28.

Богдан Олександр Олександрович

КД-21

29.

Євтушенко Заліна Адамівна

Е-21

30.

Карпенюк Вікторія  Юріївна

Ф-31

31.

Куц  Аліна Костянтинівна

Ф-31

32.

Шинкарук Анастасія Віталіївна

КД-31

 

7. Занести на Дошку «Студентський  олімп» студентів:

 

1.

Чорногор Сніжана

Анатоліївна

Т-31

13.

Шаравара Владислав Віталійович

КД-31

2.

Бондарчук Дарина

Миколаївна

Т-31

14.

Яценко Роман Миколайович

КД-21

3.

Дмитруха Вадим Вячеславович

Т-31

15.

Волошанюк Людмила Володимирівна

Ф-31

4.

Зінченко Олена Генадіївна

Т-32

16.

Дем’янюк Оксана Сергіївна

Ф-31

5.

Согутовська Мирослава Сергіївна

Т-32

17.

Смиченко Роман Анатолійович

Ф-31

6.

Пилипчук Катерина

Євгенівна

В-21

18.

Сидоренко Анна Вячеславівна

КД-21

7.

Дазіденко Діана Олександрівна

В-31

19.

Мельник Марія Василівна

Е-31

8.

Поліщук Дарина Анатоліївна

В-31

20.

Шевчук Анна Миколаївна

ІДП-22

9.

Коваль Наталія

Олександрівна

В-41

21.

Купрацевич Микита Андрійович

ІДП-22

10.

Харченко Владислав Русланович

В-41

22.

Дубова Євгенія Борисівна

ІДП-31

11.

Гонтаренко  Тетяна Володимирівна

В-42

23.

Багінський Вадим Сергійович

ІДП-32

12.

Карпенюк Вікторія Юріївна

Ф-31

24.

Нечипоренко Максим Юрійович

К-42

 

9.  Нагородити дипломами переможців Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

1. Хроменко Вікторія  І місце    група   Ф-11

2. Лесик Ксенія             ІІ місце   група   В-11

3. Волинець Наталія   ІІІ місце  група   Ф-11

 

10. Нагородити дипломами за перемогу в конкурсі «Дебют першокурсника» та з нагоди Дня студента:

Групу В-12,куратор Пендер Олена Віталіївна в номінації «Зіркова група»

 

 

11. Нагородити почесними грамотами за популяризацію фізичної культури і спорту, особисті високі досягнення та з нагоди Дня студента:

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Юрченко Єлизавета Олександрівна

Яценко Роман Миколайович

Садлівський Владислав Петрович

Поправка Валерія Олександрівна

Дем’янюк Оксана Олександрівна

Юрков Артем Сергійович

Морозюк Олександр Русланович

Тупчій Андрій Олексійович

ІДП-21 

КД-21 

Ф-31

КД-31

Ф-31

К-42

К-41 

Т-42

9.

Завадський  Іван Андрійович

К-42

10.

Бублик Артур Дмитрович

Т-32

11.

Оленко Олег Сергійович

Ф-31

12.

Махаринський Максим Васильович

Ф-31

 

 

12.     Нагородити  почесними грамотами за активну участь в художній самодіяльності коледжу та з нагоди Дня студента:

 

1.

Панаєву Аліну Русланівну

Т-21

2.

Луценко Яну Олександрівну

Т-21

3.

Степаненко Наталію Володимирівну

В-21

4.

Широкопояс Тетяну Іванівну

Ф-21

 

 

 

13. Направити листи-подяки в загальноосвітні школи та батькам про студентів, зазначених в наказі. 

 

 

 

 

Директор коледжу                                                                                Л.П. Лендрик