Студент групи К-32 Антипець В’ячеслав виборов ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з боксу

    Бокс - контактний вид спорту, єдиноборство, в якому спортсмени наносять один одному удари кулаками в спеціальних рукавичках. Рефері контролює бій, який триває до 12 раундів. Перемога боксера у випадку, якщо суперник збитий з ніг і не може піднятися протягом десяти секунд (нокаут) або якщо він отримав травму, яка не дозволяє продовжувати бій (технічний нокаут). Якщо після встановленої кількості раундів поєдинок не був припинений, то переможець визначається оцінками суддів.

 Найбільш ранні свідоцтва подібних змагань відображені ще на шумерськихєгипетських і минойских рельєфах. Турніри з кулачних боїв, що нагадує бокс, проходили ще в Стародавній Греції. По-справжньому бокс став спортивним єдиноборством в 688 році до н. е., коли кулачні бої були вперше включені в програму античних Олімпійських ігор. Сучасний бокс зародився в Англії на початку XVIII століття.

     Студент групи К-32 Технолого- економічного коледжу БНАУ Антипець В’ячеслав лише 3 роки займається боксом, але вже досяг певних результатів.  На початку квітня прийняв участь у Всеукраїнському турнірі з боксу, присвяченому пам’яті гетьмана України Івана Степановича Мазепи, де виборов ІІ місце у ваговій категорії 64кг.

Вітаємо В’ячеслава та бажаємо перемог!