Справжнє обличчя війни

Справжнє обличчя війни 
Книги про Другу світову війну
Перед вами 3книги: коли ви прочитаєте їх, то побачите справжню реальність, яка була під час Другої світової війни.

Війна і міф. Невідома Друга світова  / Володимир В’ятрович, Олександр Зінченко, Максим Майоров. – К., 2016

Співробітники Українського інституту національної пам`яті досліджують документи тієї доби. Дізнайтеся правду, яку приховували від нас! Чи правда, що пакт Молотова–Ріббентропа був вимушеним кроком для СРСР? Чи завжди Радянський Союз був непримиренним противником нацистів? Сталін узгоджував військові дії з Гітлером?

На ці теми ще 30 років тому боялися говорити навіть із рідними!

Суворов Віктор. Криголам /Віктор Суворов. – К., 2015.

Ця книжка змінила світ та зруйнувала міф про Велику Вітчизняну війну і завдала смертельного удару радянській імперії. Ця книжка відкрила очі мільйонам людей у багатьох країнах на те, як розпочалася Друга світова війна. Десятки й сотні істориків намагаються спростувати висновки Віктора Суворова, захищаючи усталену версію причин початку Другої світової війни, але жодному з них це не вдалося. Ця книга має бути в кожній родині, адже правда — найкращі ліки від радянських міфів, які, на жаль, досі панують у багатьох головах, і найкраща протиотрута від російської пропаганди, що відкрито або приховано атакує нас щодня.

Алексієвич С. Останні свідки. Соло для дитячого голосу / Світлана Алексієвич; Пер. з рос. Лесі Лисенко. – К.,: Дух і Літера, 2016.

Світлана Алексієвич народилася в сім'ї сільських вчителів в Івано-Франківську. Батько - білорус, мати - українка. Після демобілізації батька з радянської армії родина перебралася до Білорусі.

Лауреат багатьох міжнародних літературних премій та Лауреат Нобелівської премії з літератури за 2015 рік. Німецьке видання "Німецька Хвиля" назвало її «блискучим майстром художньо-документальної прози».Вона містить спогади про Другу світову війну на теренах СРСР тих, кому під час війни було 6—12 років, — найменш заангажованих і водночас найвразливіших її свідків. Війна очима дітей виявилася ще страшнішою, ніж та, яку закарбував жіночий погляд у книжці "У війни не жіноче обличчя". "Останні свідки" — це подвиг дитячої пам’яті", — йдеться в анотації.