Співпраця з Францією!

          13 жовтня на базі НМЦ ВФПО відбулася зустріч з представниками Посольства Франції в Україні та Міністерства сільського господарства та продовольства Франції, а саме: керівником мережі « Le Réseau Ukraine » при Міністерстві сільського господарства та продовольства Франції Жюльєном Аморе, радником з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні Лораном Деньо, вповноваженою з питань університетської та наукової співпраці Посольства Франції в Україні Алікс де Гассар, а також представниками НМЦ Вищої та фахової передвищої освіти. На зустрічі  обговорювалися питання подальшої співпраці навчальних закладів обох країн за підтримка Посольства Франції в Україні та Міністерства сільського господарства та продовольства Франції та можливості участі у спільних проектах. 

     Метою участі у зустрічі була можливість представити свій навчальний заклад та окреслити можливості міжнародної співпраці.

У зустрічі приймали участь 3 представники від ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ» коледжу: Дудник Л.А., Чала І.Т., Поліщук Н.В.

       Наш навчальний заклад готовий до співпраці, до обміну студентів, до проведення науково-пошукової роботи в харчовому напрямку, готові навчити і повчитись. Ми відкриті до співпраці!