Сьогодення потребує небайдужих

                                              Сьогодення потребує небайдужих

На щастя, є серед нас люди, які відчувають причетність до проблем Білої Церкви і білоцерківців. Не залишаються байдужими до тих, хто потребує їхньої підтримки і допомоги. Особливо гостро це відчувають заклади освіти, яким бракує державної опіки, фінансування.

Педагогічний колектив, студентська громада Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, батьки, висловлюють   щиру вдячність народному депутату Хвичі Нодаровичу Мепарашвілі за допомогу у вирішенні фінансових проблем, спрямованих на проведення капітального ремонту даху та фасаду навчального корпусу №1.

Будівля має статус історичної пам’ятки, розташована у центрі міста. Завдячуючи зусиллям Хвичі Нодаровичу, тепер ця історична споруда стане окрасою центральної вулиці.

У минулому році Хвича Нодарович домігся виділення державної субвенції  у розмірі  2 млн.грн на заміну покрівлі,  а сьогодні, напередодні 75-річного ювілею навчального закладу з нетерпінням очікуємо початку робіт з відновлення фасаду.

Хвича Нодарович є  депутатом, який виконує свої обіцянки, активно співпрацює з виборцями, зацікавлений в розвитку міста.

Жодна подія в місті не відбувається без його підтримки, у вирішенні багатьох проблем життєдіяльності Білої Церкви він бере безпосередню  участь. 

Здоров’я  Вам, наснаги, громадянської небайдужості, благополуччя, насолоди від досягнень як в особистому житті, так і на державній ниві, шановний Депутате!