Результати вступних іспитів з української мови та математики 2017 р.

Результати вступних іспитів з української мови та математики 2017 р.

Спеціальність 142 «Енергетичне машинобудування»

Спеціалізація  5.05060403

«Монтаж і обслуговування холодильно-компрсесорних машин та установок»

База 9 класів

Група М -1

 

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Письменник Сергій Володимирович

8

4

2

Семигайло Богдан Володимирович

9

4

3

Терещенко Єгор Сергійович

10

6

4

Балан Юрій Вікторович

н/з

5

Порхун Денис Олегович

8

7

6

Гушленко Олег Вікторович

7

5

7

Штеєрт Микола Миколайович

5

4

8

Сімчук Станіслав Володимирович

6

4

9

Бевза Володимир Сергійович

10

7

10

Ткалич Антон Вікторович

10

9

11

Ткалич Олександр Вікторович

11

8

12

Довгий Олександр Олександрович

8

4

13

Крилов Владислав Юрійович

9

8

14

Черкасов Богдан Олегович

7

9

15

Кириленко Павло Євгенійович

10

8

16

Озімінський Павло Володимирович

4

4

17

Оненко Ярослав Дмитрович

9

8

18

Бабаєв Даніїл Бабаджанович

4

7

19

Нежура Назар Ярославович

6

7

20

Сич Данило Ігорович

8

4

21

Шутенко Руслан Андрійович

7

4

22

Шимоня Максим Миколайович

5

7

23

Горобець Андрій Олегович

6

4

24

Олешко Нікіта Леонідович

7

9

25

Атамашко Денис Віталійович

9

8

26

Шудрак Данило В’ячеславович

5

4

27

Левіщенко Сергій Валерійович

5

4

28

Олійник Дмитро Сергійович

5

4

29

Прилуцький Юрій Юрійович

5

4

30

Чорноморець Олексій Віталійович

7

4

 

Спеціальність 142 «Енергетичне машинобудування»

Спеціалізація  5.05060403

«Монтаж і обслуговування холодильно-компрсесорних машин та установок»

База 9 класів

Група М -2

 

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Кірійчук Юрій Юрійович

5

4

2

Контуш Іван Олександрович

6

4

3

Дробуш Андрій Віталійович

4

4

4

Ярмоленко Олег Віталійович

5

4

5

Закрасняний Ілля Ігорович

4

4

6

Іванов Владислав Віталійович

8

5

7

Штанько Андрій Олександрович

9

6

8

Лобко Станіслав Андрійович

12

8

9

Діденко Олександр Олександрович

5

8

10

Касянчук Богдан Юрійович

7

4

11

Поліщук Назар Олександрович

9

10

12

Семенченко Михайло Олександрович

9

7

13

Хоменко Микола Олександрович

7

8

14

Красніков Ждан Андрійович

4

6

15

Савва Антон Анатолійович

5

5

16

Мацюк Олег Тимофійович

7

4

17

Чорнописький Руслан Любомирович

6

4

18

Рожок Олександр Віталійович

11

8

19

Закерничний Дмитро Сергійович

8

8

20

Дудінов Дмитро Олексійович

10

10

21

Куриленко Богдан Михайлович

6

8

22

Круцюк Олександр Олександрович

7

4

23

Пелих Микола Олександрович

7

4

24

Жицький Захарій Олегович

6

8

25

Червінський Віталій Володимирович

4

7

26

Ошурко Сергій Олександрович

9

4

27

Холод Віталій Вікторович

6

8

28

Марчук Андрій Михайлович

10

5

29

Хавряк Олександр Олександрович

9

9

30

Шевченко Антон Володимирович

4

4

 

Спеціальність 142 «Енергетичне машинобудування»

Спеціалізація  5.05060403

«Монтаж і обслуговування холодильно-компрсесорних машин та установок»

База 9 класів

Група М -3

 

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Голуб Владислав Богданович

9

4

2

Кострикін Євгеній Олександрович

10

10

3

Владимиренко Антон Вадимович

4

4

4

Тимошик Артем Едуардович

4

4

5

Шульга Олександр Сергійович

8

6

6

Вахненко В’ячеслав Ігорович

4

9

7

Бойков Владислав Іванович

9

8

8

Дубенко Антон Валентинович

6

7

9

Ковтун Назар Олександрович

7

5

10

Козубенко Сергій Сергійович

6

8

11

Задоненко Вадим Анатолійович

8

7

12

Музика Юрій Ігорович

9

7

13

Лигун Ілля Вадимович

4

5

14

Тищенко Дмитро Віталійович

6

4

15

Залевський Олексій Ігорович

6

5

16

В’язовик  Руслан Григорович

8

4

17

Федорченко Володимир Олександрович

9

7

18

Стьожка Максим Вадимович

9

6

19

Креуш Артур Валерійович

4

4

20

Сисолятін Дмитро Дмитрович

5

4

21

Бублик Артур Дмитрович

5

5

22

Кривобок Максим Сергійович

9

6

23

Крайнєв Володимир Ігорович

7

6

24

Петровський Юрій Юрійович

9

7

25

Осіпчук Вадим Михайлович

6

4

26

Мельнік Антон Андрійович

9

5

27

Яремич Богдан Вікторович

6

н\з

28

Дзюман Євгеній Володимирович

5

4

29

Рогоцький Назар Васильович

7

4

30

Моргун Данило Олегович

9

4

 

Спеціальність 142 «Енергетичне машинобудування»

Спеціалізація  5.05060403

«Монтаж і обслуговування холодильно-компрсесорних машин та установок»

База ПТУ

Група М - 4

 

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Фахова співбесіда

1

Юрков Артем Сергійович

 

5 (відмінно)

 

 

 

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»

Спеціалізація  «Ветеринарна медицина»

База 9 класів

Група В-1

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Ятел Аліна Олегівна

5

4

2

Атамашко Поліна Олександрівна

9

7

3

Папій Олександр Костянтинович

4

4

4

Терещенко Єгор Сергійович

10

6

5

Гладиш Артем Віталійович

6

8

6

Руденко В’ячеслав Ігорович

7

8

7

Король Анастасія Олександрівна

8

7

8

Крилов Владислав Юрійович

9

8

9

Шуляк Яна Юріївна

6

4

10

Ярощук Кирило Олександрович

12

9

11

Дазіденко Діана Олександрівна

6

6

12

Мазур Анастасія Вадимівна

7

8

13

Никонюк Світлана Петрівна

10

8

14

Павліченко Максим Вікторович

4

4

15

Конюка Дар’я Володимирівна

4

4

16

Поліщук Дарина Анатоліївна

11

8

17

Кравченко Юрій Віталійович

5

4

18

Жовнерук Владислав Станіславович

5

4

19

Липовий Назар Вікторович

не з’явився

не з’явився

20

Мельник Анастасія Андріївна

9

4

21

Дзюман Дарина Олександрівна

8

4

22

Коханська Вікторія Олександрівна

5

6

23

Стеценко Юлія Юріївна

9

9

24

Касянчук Богдан Юрійович

7

4

25

Богуцький Олег Павлович

6

6

26

Шлапак Євгеній Олександрович

6

4

27

Матюха Поліна Євгеніївна

6

4

28

Ларін Владислав Андрійович

7

6

29

Романчук Богдана Сергіївна

6

4

30

Дробот Анна Василівна

7

4

 

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»

Спеціалізація «Ветеринарна медицина»

База 9 класів

Група В-2

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Бровченко Валерія Миколаївна

7

6

2

Зоренко Наталія Анатоліївна

4

4

3

Неділько Руслана Сергіївна

8

6

4

Петроченко Вікторія Ігорівна

5

5

5

Хоменко Микола Олександрович

7

8

6

Скуратівський Леонід Андрійович

5

10

7

Скарженюк Богдан Ігорович

6

4

8

Касян Карина Валентинівна

10

8

9

Якобчук Марія Юріївна

9

10

10

Курійчук Юрій Юрійович

5

4

11

Довгий Олександр Олександрович

8

4

12

Мацюк Олег Тимофійович

7

4

13

Шевченко Катерина Олегівна

9

8

14

Сова Ірина Анатоліївна

8

6

15

Сіроклин Дар’я Володимирівна

10

4

16

Пелих Микола Олександрович

7

4

17

Куриленко Богдан Михайлович

6

8

18

Заєць Владислава Юрійович

4

5

19

Червінський Віталій Володимирович

4

7

20

Гришко Катерина Степанівна

8

7

21

Мінзар Михайло Павлович

5

5

22

Верболоз Денис Ярославович

6

7

23

Магей Анастасія Юріївна

6

6

24

Скуртул Владислав Максимович

7

7

25

Мовчан Єлизавета Павлівна

9

6

26

Ельнхаджієв Хож-Ахмед Асланович

4

9

27

Бараш Анастасія Василівна

7

7

28

Василенко Тетяна Володимирівна

5

4

29

Яківчук Катерина Романівна

11

10

30

Козубенко Сергій Сергійович

6

8

 

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»

Спеціалізація  «Ветеринарна медицина»

База 9 класів

Група В-3

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Костиря Анастасія Сергіївна

7

7

2

Кабула Карина Олександрівна

9

6

3

Воскресенська Анастасія Андріївна

7

6

4

Бублик Артур Дмитрович

5

5

5

Іщенко Дарина Михайлівна

6

4

6

Педченко Марина Олександрівна

8

7

7

Загаєцька Дар’я Анатоліївна

6

5

8

Здольник Ілля Олексійович

5

4

9

Смишлякова Галина Олександрівна

не з’явився

не з’явився

10

Рябушко Олександра Вікторівна

6

5

11

Гришко Артур Русланович

4

5

12

Чернявська Марія Русланівна

не з’явився

не з’явився

13

Корненюк Вікторія Юріївна

9

8

14

Зінченко Олена Геннадіївна

8

5

15

Коваленко Наталія Миколаївна

4

5

16

Рогоцький Назар Васильович

7

4

17

Бідноший Роман Русланович

не з’явився

не з’явився

18

Школьнік Валерія Вадимівна

6

4

 

Спеціальність 181 Харчові технології

Спеціалізація  «Зберігання, консервування та переробка молоко»

База 9 класів

Група Т-1

№ п/п

ПІБ

Екзаменаційні предмети

Українська мова

Математика

1

Перевізна Анжеліка Анатоліївна

10

4

2

Гладиш Артем Віталійович

6

8

3

Атамашко Поліна Олександрівна

9

7

4

Тарасенко Петро Миколайович

10

8

5

Бевза Володимир Сергійович

10

7

6

Бондаренко Анастасія Русланівна

9

4

7

Король Анастасія Олександрівна

8

7

8

Черкасов Богдан Олегович

7

9

9

Озімінський Павло Володимирович

10

4

10

Токіца Андрій Тодорович

6

4

11

Бабаєв  Даніїл Бабаджанович

4

7

12

Мельник Анастасія Андріївна

9

4

13

Дзюман Дарина Олександрівна

8

4

14

Шараєвський Дмитро Ігорович

11

7

15

Олешко Нікіта Леонідович

7

9

16

Мазур Анастасія Вадимівна

7

8

17

Дазіденко Діана Олександрівна

6

6

18

Антоненко Руслана Володимирівна

8

8

19

Дмитруха Вадим Вячеславович

11

8

20

Контуш Іван Олександрович

6

4

21

Богуцька Наталія Станіславівна

н/з

н/з

22

Мельник Марія Василівна

10

9

23

Лобко Станіслав Андрійович

12

8

24

Якобчук Марія Юріївна

9

10

25

Закрасняний Ілля Ігорович

4

4

26

Хоменко Микола Олександрович

7

8

27

Петроченко Вікторія Ігорівна

5

5

28

Дем'янюк Оксана Сергіївна

10

8

29

Семенченко Михайло Олександрович

9

7

30

Литвин Євгеній Олександрович

5

5

Спеціальність 181 Харчові технології

Спеціалізація  «Зберігання, консервування та переробка молоко»

База 9 класів

Група Т-2

№ п/п

ПІБ

Екзаменаційні предмети

Українська мова

Математика

1

Гулідов Олександр Вікторович

5

4

2

Полянська Іванна Олександрівна

4

5

3

Касянчук Богдан Юрійович

7

4

4

Зоренко Наталія Анатоліївна

4

4

5

Штанько Андрій Олександрович

9

6

6

Ярмоленко Олег Віталійович

5

4

7

Поправка Руслан Віталійович

5

6

8

Кірійчук Юрій Юрійович

5

4

9

Согутовська Мирослава Сергіївна

5

4

10

Коваль Іван Володимирович

9

7

11

Шевченко Катерина Олегівна

9

8

12

Новінова Єлизавета Юріївна

5

4

13

Федорук Вікторія Вікторівна

10

6

14

Дудінов Дмитро Олексійович

10

10

15

Заєць Владислав Юрійович

4

5

16

Шинкарук Анастасія Віталіївна

11

7

17

Баранюк Андрій Миколайович

7

4

18

Баришполь Крістіна Віталіївна

5

8

19

Сіроклин Дар'я Володимирівна

10

4

20

Распопов Іван Валерійович

6

5

21

Гришко Катерина Степанівна

8

7

22

Берізка Ксенія Олександрівна

6

5

23

Скляров Микита Миколайович

7

4

24

Чорногор Сніжана Анатоліївна

7

8

25

Шевченко Антон Володимирович

4

4

26

Скуртул Владислав Максимович

7

7

27

Мовчан Єлизавета Павлівна

9

6

28

Хоменко Катерина Олександрівна

5

4

29

Кривенко Анастасія Анатоліївна

8

4

30

Владимиренко Антон Вадимович

4

4

Спеціальність 181 Харчові технології

Спеціалізація  «Зберігання, консервування та переробка молоко»

База 9 класів

Група Т-3

№ п/п

ПІБ

Екзаменаційні предмети

Українська мова

Математика

1

Тимошик Артем Едуардович

4

4

2

Середніцька Альона Русланівна

5

4

3

Козубенко Сергій Сергійович

6

8

4

Денисюк Олександр Анатолійович

10

8

5

Яківчук Катерина Романівна

11

10

6

Василенко Тетяна Володимирівна

5

4

7

Тищенко Дмитро Віталійович

6

4

8

В'язовик Руслан Григорович

8

4

9

Ященко Віталій Васильович

5

4

10

Сак Богдан Сергійович

6

9

11

Остапенко Валерія Романівна

6

4

12

Вдовін Євгеній Володимирович

4

4

13

Опалько Дарина Юріївна

7

4

14

Кабула Карина Олександрівна

9

6

15

Бондарчук Дарина Миколаївна

9

7

16

Рамазанов Максим Анатолійович

6

4

17

Зінченко Софія Русланівна

7

4

18

Селіверстова Маріанна Валентинівна

10

9

19

Крайнєв Володимир Ігорович

7

6

20

Рупа Тетяна Андріївна

5

4

21

Чуйко Лілія Олегівна

4

5

22

Мельнік Антон Андрійович

9

5

23

Осіпчук Вадим Михайлович

6

4

24

Яремич Богдан Вікторович

6

н/з

25

Гаврилюк Надія Миколаївна

6

4

26

Лук'яненко Валентин Віталійович

6

4

27

Боженко Юлія Віталіївна

4

4

28

Чубачкін Іван Олександрович

7

4

 

Спеціальність 181 Харчові технології

Спеціалізація  «Зберігання, консервування та переробка м’яса»

База 9 класів

Група Т-4

№ п/п

ПІБ

Екзаменаційні предмети

Українська мова

Математика

1

Гладиш Артем Віталійович

6

8

2

Папій Олександр Костянтинович

4

4

3

Коротун Богдана Вікторівна

5

5

4

Руденко В'ячеслав Ігорович

7

8

5

Черкасов Богдан Олегович

7

9

6

Матвійчук Сніжана Вікторівна

5

7

7

Токіца Андрій Тодорович

6

4

8

Нежура Назар Ярославович

6

7

9

Король Анастасія Олександрівна

8

7

10

Крилов Владислав Юрійович

9

8

11

Озімінський Павло Володимирович

4

4

12

Сич Данило Ігорович

8

4

13

Шутенко Руслан Андрійович

7

4

14

Олешко Нікіта Леонідович

7

9

15

Горобець Андрій Олегович

6

4

16

Шараєвський Дмитро Ігорович

11

7

17

Ярощук Кирило Олександрович

12

9

18

Кравченко Юрій Віталійович

5

4

19

Дазіденко Діана Олександрівна

6

6

20

Мазур Анастасія Вадимівна

7

8

21

Никонюк Світлана Петрівна

10

8

22

Павліченко Максим Вікторович

4

4

23

Антоненко Руслана Володимирівна

8

8

24

Согутовська Мирослава Сергіївна

5

4

25

Поправка Руслан Віталійович

5

6

26

Полянська Іванна Олександрівна

4

5

27

Гулідов Олександр Вікторович

5

4

28

Литвин Євгеній Олександрович

5

5

29

Богдан Святослав Сергійович

8

8

30

Ярмоленко Олег Віталійович

5

4

Спеціальність 181 Харчові технології

Спеціалізація  «Зберігання, консервування та переробка м’яса»

База 9 класів

Група Т-5

№ п/п

ПІБ

Екзаменаційні предмети

Українська мова

Математика

1

Закрасняний Ілля Ігорович

4

4

2

Іванов Владислав Віталійович

8

5

3

Дробот Анна Василівна

7

4

4

Романчук Богдана Сергіївна

6

4

5

Богуцький Олег Павлович

6

6

6

Діденко Олександр Олександрович

5

8

7

Семенченко Михайло Олександрович

9

7

8

Скарженюк Богдан Ігорович

6

4

9

Заєць Владислав Юрійович

4

5

10

Баришполь Крістіна Віталіївна

5

8

11

Жицький Захарій Олегович

6

8

12

Распопов Іван Валерійович

6

5

13

Баранюк Андрій Миколайович

7

4

14

Федорук Вікторія Вікторівна

10

6

15

Сіроклин Дар'я Володимирівна

10

4

16

Сова Ірина Анатоліївна

8

6

17

Гришко Катерина Степанівна

8

7

18

Верболоз Денис Ярославович

6

7

19

Ошурко Сергій Олександрович

9

4

20

Берізка Ксенія Олександрівна

6

5

21

Шевченко Антон Володимирович

4

4

22

Чорногор Сніжана Анатоліївна

7

8

23

Оненко Ярослав Дмитрович

9

8

24

Середніцька Альона Русланівна

5

4

25

Тимошик Артем Едуардович

4

4

26

Яківчук Катерина Романівна

11

10

27

Денисюк Олександр Анатолійович

10

8

28

Елемхаджієв Хож-Ахмед Асланович

4

9

29

Василенко Тетяна Володимирівна

5

4

30

Тищенко Дмитро Віталійович

6

4

Спеціальність 181 Харчові технології

Спеціалізація  «Зберігання, консервування та переробка м’яса»

База 9 класів

Група Т-6

№ п/п

ПІБ

Екзаменаційні предмети

Українська мова

Математика

1

Ященко Віталій Васильович

5

4

2

В'язовик Руслан Григорович

8

4

3

Стьожка Максим Вадимович

9

6

4

Мостович Єгор В'ячеславович

8

6

5

Бойко Євгеній Сергійович

6

6

6

Сак Богдан Сергійович

6

9

7

Педченко Марина Олександрівна

8

7

8

Вдовін Євгеній Володимирович

4

4

9

Креуш Артур Валерійович

4

4

10

Дудка Вероніка Анатоліївна

7

9

11

Бублик Артур Дмитрович

5

5

12

Костиря Анастасія Сергіївна

7

7

13

Кабула Карина Олександрівна

9

6

14

Нікитенко Денис Володимирович

10

8

15

Рамазанов Максим Анатолійович

6

4

16

Хавряк Олександр Олександрович

9

9

17

Зінченко Софія Русланівна

7

4

18

Селіверстова Маріанна Валентинівна

10

9

19

Чуйко Лілія Олегівна

4

5

20

Рупа Тетяна Андріївна

5

4

21

Гришко Артур Русланович

4

5

22

Загаєцька Дар'я Анатоліївна

6

5

23

Крайнєв Володимир Ігорович

7

6

24

Ремезов Віталій Григорович

4

6

25

Мельнік Антон Андрійович

9

5

26

Петровський Юрій Юрійович

9

7

27

Зінченко Олена Геннадіївна

8

5

28

Мошура Максим Олексійович

5

10

29

Дзюман Євгеній Володимирович

5

4

30

Лук'яненко Валентин Віталійович

6

4

31

Школьнік Валерія Вадимівна

6

4

Спеціальність 181 Харчові технології

Спеціалізація Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів

База 9 класів

Група Т-7

 

№ п/п

ПІБ

Екзаменаційні предмети

Українська мова

Математика

1

Атамашко Поліна Олександрівна

9

7

2

Ятел Аліна Олегівна

5

4

3

Папій Олександр Костянтинович

4

4

4

Ткалич Олександр Вікторович

11

8

5

Ткалич Антон  Вікторович

10

9

6

Бондаренко Анастасія Русланівна

9

4

7

Озімінський  Павло Володимирович

4

4

8

Бабаєв Даніїл Бабаджанович

4

7

9

Бількевич Катерина Петрівна

8

7

10

Шараєвський Дмитро Ігорович

11

7

11

Дзюман Дарина Олександрівна

8

4

12

Мельник Анастасія Андріївна

9

4

13

Шуляк Яна Юріївна

6

4

14

Антоненко Руслана Володимирівна

8

8

15

Суготовська Мирослава Сергіївна

5

4

16

Контуш Іван Олександрович

6

4

17

Поправка Руслан Віталійович

5

6

18

Богуцька Наталія Станіславівна

не з’явилася

19

Дробот Анна Василівна

7

4

20

Гулідов Олександр Вікторович

5

4

21

Полянська Іванна Олександрівна

4

5

22

Бровченко Валерія Миколаївна

7

6

23

Зоренко Наталія Анатоліївна

4

4

24

Литвин Євгеній Олександрович

5

5

25

Шевченко Катерина Олегівна

9

8

26

Федорук Вікторія Вікторівна

10

6

27

Баранюк Андрій Миколайович

7

4

28

Гришко Катерина Степанівна

8

7

29

Распопов Іван Валерійович

6

5

30

Берізка Ксенія Олександрівна

6

5

 

Спеціальність 181 Харчові технології

 

Спеціалізація Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів

База 9 класів

Група Т-8

 

№ п/п

ПІБ

Екзаменаційні предмети

Українська мова

Математика

1

Холод Віталій Вікторович

6

8

2

Середніцька Альона Русланівна

5

4

3

Денисюк Олександр Анатолійович

10

8

4

Ященко Віталій Васильович

5

4

5

Сак Богдан Сергійович

6

9

6

Стьожка Максим Вадимович

9

6

7

Начичко Олексій Олександрович

6

4

8

Іщенко Дарина Михайлівна

6

4

9

Опалько Дарина Юріївна

7

4

10

Остапенко Валерія Романівна

6

4

11

Креуш Артур Валерійович

4

4

12

Рамазанов Максим Анатолійович

6

4

13

Селіверстова Маріанна Валентинівна

10

9

14

Рупа Тетяна Андріївна

5

4

15

Чуйко Лілія Олегівна

4

5

16

Мельнік Антон Андрійович

9

5

17

Дзюман Євген Володимирович

5

4

18

Гаврилюк Надія Миколаївна

6

4

19

Боженко Юля Віталіївна

4

4

20

Заєць Владислав Юрійович

4

5

21

Бідноший Роман Русланович

не з’явився

22

Сехин Артур Сергійович

6

4

23

Штеєрт Микола Миколайович

5

4

24

Рогоцький Назар Васильович

7

4

25

Мельник Анастасія Сергіївна

6

7

26

Скляров Микита Миколайович

7

4

27

Чепурний Назар Ігорович

8

4

28

Закора Володимир Олександрович

10

7

29

Пащенко Владислав Миколайович

10

6

 

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спеціалізація «Інформаційна діяльність підприємства»

База 9 класів Група ІДП-1

 

№ п/п

П.І.Б

Українська мова

Математика

1

Павленко Михайло Дмитрович

8

4

2

Дорошенко Ігор Артемович

8

4

3

Штеєрт Микола Миколайович

5

4

4

Сімчук Станіслав Володимирович

6

4

5

Гаді Денис Вячеславович

9

7

6

Бевза Володимир Сергійович

10

7

7

Тарасенко Петро Миколайович

10

8

8

Порхун Денис Олегович

8

7

9

Амбросов Андрій Андрійович

7

4

10

Беняс Юлія Анатоліївна

11

9

11

Легкова Марина Олександрівна

11

6

12

Козяр Юлія Вадимівна

10

8

13

Огнива Марія Олександрівна

---

Не з’явилась

14

Гушленко Олег Вікторович

7

5

15

Білик Ростислав Русланович

8

7

16

Шекера Катерина Юріївна

7

6

17

Пащенко Владислав Миколайович

10

6

18

Семенов Денис Дмитрович

6

4

19

Мись Денис Русланович

7

9

20

Стеценко Юлія Юріївна

9

9

21

Кушнір В’ячеслав Олександрович

9

8

22

Шимоня Максим Миколайович

5

7

23

Зайцев Артем Вадимович

7

7

24

Обертас Олег Олегович

5

5

25

Коханська Вікторія Олександрівна

5

6

26

Гаврись Сергій Миколайович

7

4

27

Будяну Максим Владиленович

9

6

28

Атамашко Денис Віталійович

9

8

29

Шудрак Данило Вячеславович

5

4

30

Ярошук Кирил Олександрович

12

9

 

 

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спеціалізація «Інформаційна діяльність підприємства»

База 9 класів Група ІДП-2

 

№ п/п

П.І.Б

Українська мова

Математика

1

Павліченко Максим Вікторович

4

4

2

Дашаєв Ідріс Султанович

---

Не з’явився

3

Кириленко Павло Євгенійович

10

8

4

Дмитруха Вадим В’ячеславович

11

8

5

Чернуха Надія Володимирівна

8

4

6

Бачінський Богдан Леонідович

7

4

7

Коваль Ілля Олександрович

7

8

8

Багінський Вадим Сергійович

8

9

9

Закора Володимир Олександрович

10

7

10

Яременко Владислав Олександрович

5

4

11

Поліщук Аліна Юріївна

8

5

12

Чорнописький Руслан Любомирович

6

4

13

Чепурний Назар Ігорович

8

4

14

Савва Антон Анатолійович

5

5

15

Мацюк Олег Тимофійович

7

4

16

Горовий Богдан Володимирович

9

5

17

Олійник Марія Олександрівна

11

8

18

Скураківський Леонід Андрійович

5

10

19

Красніков Ждан Андрійович

4

6

20

Коваль Іван Володимирович

9

7

21

Діденко Олександр Олександрович

5

8

22

Лобко Станіслав Андрійович

12

8

23

Шлапак Євгеній Олександрович

6

4

24

Романчук Богдана Сергіївна

6

4

25

Прилуцький Юрій Юрійович

5

4

26

Ларін Владислав Андрійович

7

6

27

Чорноморець Олексій Віталійович

7

4

28

Дудінов Дмитро Олексійович

10

10

29

Рожок Олександр Віталійович

11

8

30

Закерничний Дмитро Сергійович

8

8

 

 

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спеціалізація «Інформаційна діяльність підприємства»

База 9 класів Група ІДП-3

 

№ п/п

П.І.Б

Українська мова

Математика

1

Пелих Микола Олександрович

7

4

2

Бродецький Олександр Юрійович

6

5

3

Ткач Дмитро Юрійович

10

4

4

Верболоз Денис Ярославович

6

7

5

Мінзар Михайло Павлович

5

5

6

Оленко Олег Сергійович

6

4

7

Макаринський Максим Васильович

6

4

8

Круцюк Олександр Олександрович

7

4

9

Сич Анна Олександрівна

7

4

10

Садлівський Владислав Петрович

10

4

11

Ошурко Сергій Олександрович

9

4

12

Вепрейчук Олександр Віталійович

10

5

13

Скляров Микита Миколайович

7

4

14

Мовчан Єлизавета Павлівна

9

6

15

Голуб Владислав Богданович

9

4

16

Мартиненко Віталій Віталійович

6

4

17

Скуртун Владислав Максимович

7

7

18

Лемешинська Ангеліна Сергіївна

9

9

19

Холод Віталій Вікторович

6

8

20

Хавряк Олександр Олександрович

9

9

21

Марчук Андрій Михайлович

10

5

22

Кострикін Євгеній Олександрович

10

10

23

Бойков Владислав Іванович

9

8

24

Федорченко Володимир Олександрович

9

7

25

Шаравара Владислав Віталійович

9

10

26

Калініченко Олександр Вікторович

5

7

27

Лигун Ілля Вадимович

4

5

28

Плесецький Ілля Сергійович

4

4

29

Вахненко В’ячеслав Ігорович

4

9

30

Бойко Євгеній Сергійович

6

6

 

 

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спеціалізація «Інформаційна діяльність підприємства»

База 9 класів Група ІДП-4

 

№ п/п

П.І.Б

Українська мова

Математика

1

Мостович Єгор В’ячеславович

8

6

2

Ліченко Давид Павлович

8

6

3

Бондарчук Дарина Миколаївна

9

7

4

Нечай Іван Миколайович

8

4

5

Воскресеньська Анастасія Андріївна

7

6

6

Кривобок Максим Сергійович

9

6

7

Червінський Віталій Володимирович

4

7

8

Волошанюк Людмила Володимирівна

10

7

9

Ясінський Микола Вікторович

6

4

10

Кузьмін Ярослав Сергійович

6

6

11

Півець Ярослав Анатолійович

7

4

12

Мельник Анастасія Сергіївна

6

7

13

Карпенюк Вікторія Юріївна

9

8

14

Мельнік Антон Андрійович

9

5

15

Мошура Максим Олексійович

5

10

16

Лобунець Юрій Олексійович

5

4

17

Дубова Євгенія Борисівна

8

8

18

Моргун Данило Олегович

9

4

19

Рогоцький Назар Васильович

7

4

20

Бідноший Роман Русланович

---

Не з’явився

21

Афанасьєв Дмитро Вячеславович

7

7

 

 

 

 

Спеціальність 051 Економіка

 

Спеціалізація Економіка підприємства

База 9 класів

Група ЕП-1

 

№ п/п

П.І.Б

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Свіренко Анастасія Романівна

6

7

2

Легкова Марина Олександрівна

11

6

3

Перевізна Анжеліка Анатоліївна

10

4

4

Дорошенко Ігор Артемович

8

4

5

Павленко Михайло Дмитрович

8

4

6

Коротун Богдана Вікторівна

5

5

7

Огнива Марія Олександрівна

не з’явилася

не з’явилася

8

Тарасенко Петро Миколайович

10

8

9

Штеєрт Микола Миколайович

5

4

10

Гаді Денис Вячеславович

9

7

11

Ятел Діана Ігорівна

10

8

12

Беняс Юлія Анатоліївна

11

9

13

Амбросов Андрій Андрійович

7

4

14

Порхун Денис Олегович

8

7

15

Шекера Катерина Юріївна

7

6

16

Селезньова Юлія Олегівна

8

8

17

Бойко Карина Сергіївна

10

4

18

Білик Ростислав Русланович

8

7

19

Фощаніна Вікторія Вікторівна

5

4

20

Мичківська Анна Павлівна

9

6

21

Семенов Денис Дмитрович

6

4

22

Кищенко Лілія Сергіївна

9

4

23

Ярмолюк Анастасія Євгенівна

6

4

24

Чуповська Ольга Валентинівна

9

4

25

Черненко Олександр Сергійович

10

8

26

Мись Денис Русланович

7

9

 

 

Спеціальність 051 Економіка

Спеціалізація Економіка підприємства

База 9 класів

Група ЕП-2

 

№ п/п

П.І.Б

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Бількевич Катерина Петрівна

8

7

2

Харук Валерія Русланівна

5

4

3

Кушнір В’ячеслав Олександрович

9

8

4

Смиченко Роман Анатолійович

10

6

5

Багінська Яна Володимирівна

7

7

6

Дашаєв Ідріс Султанович

не з’явився

не з’явився

7

Обертас Олег Олегович

5

5

8

Зайцев Артем Вадимович

7

7

9

Будяну Максим Владиленович

9

6

10

Іщук Вероніка Олегівна

5

7

11

Кашперенко Яна Юріївна

6

8

12

Никонюк Світлана Петрівна

10

8

13

Шудрак Данило Вячеславович

5

4

14

Броварник Вероніка Ігорівна

4

7

15

Ліщук Тетяна Миколаївна

6

6

16

Дудар Дар’я Ігорівна

10

8

17

Дробуш Андрій Віталійович

4

4

18

Мельник Марія Василівна

10

9

19

Яременко Владислав Олександрович

5

4

20

Поліщук Аліна Юріївна

8

5

21

Закора Володимир Олександрович

10

7

22

Поправка Валерія Олександрівна

9

10

23

Костина Дарія Вадимівна

7

8

24

Турсунов Андрій Олександрович

10

5

25

Олійник Марія Олександрівна

11

8

26

Чепурний Назар Ігорович

8

4

 

 

 

 

Спеціальність 051 Економіка

Спеціалізація Економіка підприємства

База 9 класів

Група ЕП-3

 

№ п/п

П.І.Б

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Чорнописький Руслан Любомирович

6

4

2

Горовий Богдан Володимирович

9

5

3

Красніков Ждан Андрійович

4

6

4

Круликівська Аліна Олександрівна

-----

-----

5

Новікова Єлизавета Юріївна

5

4

6

Круцюк Олександр Олександрович

7

4

7

Герасимчук Вікторія Вікторівна

8

4

8

Садлівський Владислав Петрович

10

4

9

Сич Анна Олександрівна

7

4

10

Вепрейчук Олександр Віталійович

10

5

11

Берізка Ксенія Олександрівна

6

5

12

Чорногор Сніжана Анатоліївна

7

8

13

Лемешинська Ангеліна Сергіївна

9

9

14

Куриленко Богдан Михайлович

6

8

15

Сенчук Каріна Миколаївна

5

4

16

Шульга Олександр Сергійович

8

6

17

Бондаренко Дарина Євгеніївна

5

4

18

Юрченко Антоніна Сергіївна

7

5

19

Лигун Ілля Вадимович

4

5

20

Калініченко Олександр Вікторович

5

7

21

Шаравара Владислав Віталійович

9

10

22

Білецька Таїна Владиславівна

5

4

23

Замкова Ірина Романівна

9

5

24

Дудка Вероніка Анатоліївна

7

9

25

Іщенко Дарина Михайлівна

6

4

26

Нікитенко Денис Володимирович

10

8

 

 

Спеціальність 051 Економіка

Спеціалізація Економіка підприємства

База 9 класів

Група ЕП-4

 

№ п/п

П.І.Б

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

 

1

Нечай Іван Миколайович

8

4

 

2

Волошанюк Людмила Володимирівна

10

7

 

3

Ясінський Микола Вікторович

6

4

 

4

Кирилюк Каріна Іванівна

не з’явилася

не з’явилася

 

5

Рябушко Олександра Вікторівна

6

5

 

6

Ремезов Віталій Григорович

4

6

 

7

Півець Ярослав Анатолійович

7

4

 

8

Мацюк Олег Тимофійович

7

4

 

9

Куц Аліна Костянтинівна

9

10

 

10

Зінченко Олена Геннадіївна

8

5

 

11

Шапенко Юлія Віталіївна

7

4

 

12

Дубова Євгенія Борисівна

8

8

 

13

Лисаченко Ольга Олександрівна

8

6

 

14

Кущева Вероніка Володимирівна

7

4

 

15

Лобунець Юрій Олексійович

5

4

 

16

Заболотній Денис Олександрович

5

4

 

17

Винник Владислава Віталіївна

8

6

 

18

Моргун Данило Олегович

9

4

 

19

Сехин Артур Сергійович

6

4

 

20

Афанасьєв Дмитро Вячеславович

7

7

 

21

Дриганець Юлія Петрівна

5

4

 

22

М’ягкоход Влада Сергіївна

9

4

 

23

Соловйова Дар’я Вячеславівна

8

4

 

24

Чубачкін Іван Олександрович

7

4

 

25

Любінецька Лілія Миколаївна

4

6

 

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Спеціалізація  «Комерційна діяльність»

База 9 класів

Група КД-1

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Дорошенко Ігор Артемович

8

4

2

Павленко Михайло Дмитрович

8

4

3

Свіренко Анастасія Романівна

6

7

4

Гаді Денис В’ячеславович

9

7

5

Огнива Марія Олександрівна

не з’явилася

6

Ятел Діана Ігорівна

10

8

7

Козяр Юлія Вадимівна

10

8

8

Амбросов Андрій Андрійович

7

4

9

Беняс Юлія Анатоліївна

11

9

10

Шекера Катерина Юріївна

7

6

11

Пащенко Владислав Миколайович

10

6

12

Бойко Карина Сергіївна

10

4

13

Фощаніна Вікторія Вікторівна

5

4

14

Стеценко Юлія Юріївна

9

9

15

Чуповська Ольга Валентинівна

9

7

16

Нежура Назар Ярославович

6

7

17

Бількевич Катерина Петрівна

8

7

18

Багінська Яна Владиславівна

7

7

19

Зайцев Артем Вадимович

7

7

20

Кищенко Лілія Сергіївна

9

8

21

Іщук Вероніка Олегівна

5

7

22

Селезньова Юлія Олегівна

8

8

23

Ярмолюк Анастасія Євгенівна

6

4

24

Мичківська Анна Павлівна

9

6

25

Харук Валерія Русланівна

5

4

26

Атамашко Денис Віталійович

9

8

27

Кашперенко Яна Юріївна

6

8

28

Броварник Вероніка Ігорівна

4

7

29

Чернуха Надія Володимирівна

8

4

30

Дудар Дар’я Ігорівна

10

8

 

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Спеціалізація «Комерційна діяльність»

База 9 класів

Група КД-2

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Шлапак Євгеній Олександрович

6

4

2

Багінський Вадим Сергійович

8

9

3

Ліщук Тетяна Миколаївна

6

6

4

Бровченко Валерія Миколаївна

7

6

5

Закора Володимир Олександрович

10

7

6

Коваль Іван Володимирович

9

7

7

Мельник Марія Василівна

10

9

8

Дем’янюк Оксана Сергіївна

10

8

9

Якобчук Марія Юріївна

9

10

10

Турсунов Андрій Олександрович

10

5

11

Олійник Марія Олександрівна

11

8

12

Неділько Руслана Сергіївна

8

6

13

Савва Антон Анатолійович

5

5

14

Костина Дар’я Вадимівна

7

8

15

Касян Карина Валентинівна

10

8

16

Красніков Ждан Андрійович

4

6

17

Поправка Валерія Олександрівна

9

10

18

Рожок Олександр Віталійович

11

8

19

Новікова Єлизавета Юріївна

5

4

20

Герасимчук Вікторія Вікторівна

8

4

21

Закерничний Дмитро Сергійович

8

8

22

Бродецький Олександр Юрійович

6

5

23

Шинкарук Анастасія Віталіївна

11

7

24

Сич Анна Олександрівна

7

4

25

Сова Ірина Анатоліївна

8

6

26

Оленко Олег Сергійович

6

4

27

Махаринський Максим Васильович

6

4

28

Жицький Захарій Олегович

6

8

29

Баришполь Крістіна Віталіївна

5

8

30

Червінський Віталій Володимирович

4

7

 

 

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Спеціалізація  «Комерційна діяльність»

База 9 класів

Група КД-3

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Вепрейчук Олександр Віталійович

10

5

2

Марчук Андрій Михайлович

10

5

3

Склярук Микита Миколайович

7

4

4

Голуб Владислав Богданович

9

4

5

Хоменко Катерина Олександрівна

5

4

6

Кривенко Анастасія Анатоліївна

8

4

7

Сенчук Каріна Миколаївна

5

4

8

Бондаренко Дарина Євгенівна

5

4

9

Юрченко Антоніна Сергіївна

7

5

10

Плясецький Ілля Сергійович

4

4

11

Калініченко Олександр Вікторович

5

7

12

Шаравара Владислав Віталійович

9

10

13

Федорченко Володимир Олександрович

9

7

14

Козік Дмитро Дмитрович

4

7

15

Михайленко Богдана Олегівна

6

6

16

Мостович Єгор В’ячеславович

8

6

17

Бойко Євгеній Сергійович

6

6

18

Вдовін Євгеній Володимирович

4

4

19

Дудка Вероніка Анатоліївна

7

9

20

Білецька Таїна Владиславівна

5

4

21

Замкова Ірина Романівна

9

5

22

Воскресенська Анастасія Андріївна

7

6

23

Нечай Іван Миколайович

8

4

24

Загаєцька Дар’я Анатоліївна

6

5

25

Ясінський Микола Вікторович

6

4

26

Рябушко Олександра Вікторівна

6

5

27

Кирилюк Каріна Іванівна

не з’явилася

28

Кузьмін Ярослав Сергійович

6

6

29

Мельник Анастасія Сергіївна

6

7

30

Ремезов Віталій Григорович

4

6

 

 

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування

 

Спеціалізація Фінанси і кредит

База 9 класів

Група Ф-1

 

№ п/п

П.І.Б

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Легкова Марина Олександрівна

11

6

2

Коротун Богдана Вікторівна

5

5

3

Козяр Юлія Вадимівна

10

8

4

Свіренко Анастасія Романівна

6

7

5

Перевізна Анжеліка Анатоліївна

10

4

6

Ятел Діана Ігорівна

10

8

7

Ятел Аліна Олегівна

5

4

8

Ярмолюк Анастасія Євгеніївна

6

4

9

Селезньова Юлія Олегівна

8

8

10

Кищенко  Лілія Сергіївна

9

8

11

Фощаніна Вікторія Вікторівна

5

4

12

Чуповська Ольга Валентинівна

9

7

13

Харук Валерії Русланівна

5

4

14

Смиченко Роман Анатолійович

10

6

15

Кашперенко Яна Юріївна

6

8

16

Багінська Яна Владиславівна

7

7

17

Шимоня Максим Миколайович

5

7

18

Кушнір Вячеслав Олександрович

9

8

19

Черненко Олександр Сергійович

10

8

20

Коханська Вікторія Олександрівна

5

6

21

Бойко Карина Сергіївна

10

4

22

Пащенко Владислав Миколайович

10

6

23

Семенов Денис Дмитрович

6

4

24

Матвійчук Сніжана Вікторівна

5

7

25

Обертас Олег Олегович

5

5

26

Мичківська Анна Павлівна

9

6

27

Шуляк Яна Юріївна

6

4

28

Будяну Максим Владиленович

9

6

29

Броварник Вероніка Ігорівна

4

7

30

Чернуха Надія Володимирівна

8

4

 

 

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування

 

Спеціалізація Фінанси і кредит

База 9 класів

Група Ф-2

 

№ п/п

П.І.Б

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Багінський Вадим Сергійович

8

9

2

Ліщук Тетяна Миколаївна

6

6

3

Яременко Владислав Олександрович

5

4

4

Іванов Владислав Віталійович

8

5

5

Дем’янюк Оксана Сергіївна

10

8

6

Поліщук Аліна Юріївна

8

5

7

Скуратівський Леонід Андрійович

5

10

8

Петросенко Вікторія Ігорівна

5

5

9

Поправка Валерія Олександрівна

9

10

10

Неділько Руслана Сергіївна

8

6

11

Красніков Ждан Андрійович

4

6

12

Чепурний Назар Ігорович

8

4

13

Горовий Богдан Володимирович

9

5

14

Костина Дар’я Вадимівна

7

8

15

Новікова Єлизавета Юріївна

5

4

16

Садлівський Владислав Петрович

10

4

17

Герасимчук Вікторія Вікторівна

8

4

18

Закерничний Дмитро Сергійович

8

8

19

Шинкарук Анастасія Віталіївна

11

7

20

Оленко Олег Сергійович

6

4

21

Махаринський Максим Васильович

6

4

22

Бродяцький Олександр Юрійович

6

5

23

Кривенко Анастасія Анатоліївна

8

4

24

Лемешинська Ангеліка Сергіївна

9

9

25

Хоменко Катерина Олександрівна

5

4

26

Сенчук Карина Миколаївна

5

4

27

Бондаренко Дарина Євгеніївна

5

4

28

Плясецький Ілля Сергійович

4

4

29

Бойков Владислав Іванович

9

8

30

Юрченко Антоніна Сергіївна

7

5

 

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування

 

Спеціалізація Фінанси і кредит

База 9 класів

Група Ф-3

 

№ п/п

П.І.Б

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Ковтун Назар Олександрович

7

5

2

Білецька Таїна Владиславівна

5

4

3

Дудка Вероніка Анатоліївна

7

9

4

Нікитенко Денис Володимирович

10

8

5

Ліченко Давид Павлович

8

6

6

Костира Анастасія Сергіївна

7

7

7

Замкова Ірина Романівна

9

5

8

Бондарчук Дарина Миколаївна

9

7

9

Кривобок Максим Сергійович

9

6

10

Волошанюк Людмила Володимирівна

10

7

11

Кирилюк Каріна Іванівна

не з’явилась

не з’явилась

12

Кузьмін Ярослав Сергійович

6

6

13

Волинець Єлизавета Михайлівна

5

4

14

Карпенюк Вікторія Юріївна

9

8

15

Півець Ярослав Анатолійович

7

4

16

Мельник Анастасія Сергіївна

6

7

17

Куц Аліна Костянтинівна

9

10

18

Шапенко Юлія Віталіївна

7

4

19

Дубова Євгенія Борисівна

8

8

20

Лисаченко Ольга Олександрівна

8

6

21

Боженко Юлія Віталіївна

4

4

22

Кущева Вероніка Володимирівна

7

4

23

Гуржій Анастасія Андріївна

5

4

24

Дриганець Юлія Петрівна

5

4

25

М’ягкоход Влада Сергіївна

9

4

26

Чубачкін Іван Олександрович

7

4

27

Соловйова Дар’я Вячеславівна

8

4