Результати вступних іспитів

Спеціальність 142 Енергетичне машинобудування

«Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин і установок»

База ПТУ (заочна форма навчання)

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Українська мова та література

(бал за 200 б. – шкалою)

Фахове вступне випробування

 (бал за 200 б. – шкалою)

1

Мельничук Віталій Русланович

117

160

2

Білик Юрій Валерійович

125

160

3

Друзь Віталій Васильович

185

150

4

Сопяніченко Анатолій Олександрович

180

170

5

Вишталюк Вадим Іванович

115

180

6

Шелест Назар Олексійович

125

175

7

Кукуруза Андрій Олексійович

105

170

8

Майстренко Олександр Володимирович

106

190

Спеціальність 181 Харчові технології

«Зберігання, консервування та переробка молока»

База ПТУ (заочна форма навчання)

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Українська мова

 

(бал за 200 б. – шкалою)

Фахове вступне випробування

 

(бал за 200 б. – шкалою)

1

Штельмах Артем Олександрович

115

196

2

Майстренко Діана Миколаївна

105

104

3

Грачикова Марина Олександрівна

125

120

4

Смілик Юлія Віталіївна

115

112

5

Харьковська Вікторія Ігорівна

110

172

6

Хвіст Сніжана Ярославівна

100

180

7

Дорогань Анастасія Євгеніївна

100

196

8

Гук Наталія Олександрівна

155

176

9

Зейманов Магамед Юсіф огли

158

108

Спеціальність 181 Харчові технології

«Зберігання, консервування та переробка м’яса»

База ПТУ (заочна форма навчання)

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Українська мова та література

 

(бал за 200 б. – шкалою)

Фахове вступне випробування

 

(бал за 200 б. – шкалою)

1

Мала Дарина Володимирівна

105

180

2

Чернега Юрій Сергійович

115

100

3

Атаманчук Олег Ігорович

104

104

4

Дембіцький Ярослав Вячеславович

107

116

5

Гразіон Яна Василівна

175

176

6

Безолюк Ірина Валеріївна

110

156

7

Лойко Анна Вікторівна

120

172

8

Шандрук Олег Михайлович

106

100

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

«Комерційна діяльність»

База ПТУ (заочна форма навчання)

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Українська мова

 

(бал за 200 б. – шкалою)

Фахове вступне випробування

 

(бал за 200 б. – шкалою)

1

Янович Олена Олексіївна

125

165

2

Мазур Людмила Олександрівна

159

164

Спеціальність 142 Енергетичне машинобудування

«Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин і установок»

База 11 класів (заочна форма навчання)

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Українська мова та література

(бал за 200 б. – шкалою)

Історія України

 (бал за 200 б. – шкалою)

1

Мусієнко Іван Вікторович

115

140

2

Лук’янчук Владислав Андрійович

115

Фізика-113

Спеціальність 181 Харчові технології

«Зберігання, консервування та переробка молока»

База 11 класів (заочна форма навчання)

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Українська мова та література

(бал за 200 б. – шкалою)

Біологія

 (бал за 200 б. – шкалою)

1

Друзенко Альона Олександрівна

109

132

2

Пишнюк Олег Миколайович

121

180

Спеціальність 181 Харчові технології

«Зберігання, консервування та переробка м’яса»

База 11 класів (заочна форма навчання)

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Українська мова та література

 

(бал за 200 б. – шкалою)

Біологія

 

 (бал за 200 б. – шкалою)

1

Фіцай Ольга Томашівна

169

182

2

Новрузов Алі Лазим Огли

109

-

3

Вдовиченко Ганна Андріївна

109

174

4

Кривенда Тимофій Миколайович

106

104

5

Олефіренко  Наталія Григорівна

139

148

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

«Комерційна діяльність»

База 11 класів (заочна форма навчання)

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Українська мова та література

 

(бал за 200 б. – шкалою)

Історія України

 

 

(бал за 200 б. – шкалою)

Математика

 

 

 

(бал за 200 б. – шкалою)

1

Хворостяний Володимир Анатолійович

112

-

104

2

Карякіна Наталія Ігорівна

115

151

-

3

Войнарівський Роман Петрович

118

197

-

4

Дабіжа Олена Олександрівна

145

163

-

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

«Інформаційна діяльність підприємства»

База 11 класів (заочна форма навчання)

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Українська мова та література

 

(бал за 200 б. – шкалою)

Географія

 

 

(бал за 200 б. – шкалою)

Математика

 

 

(бал за 200 б. – шкалою)

1

Шостова Інна Сергіївна

127

-

116

2

Кушнір Андрій Віталійович

132

-

-

3

Василик Вадим Володимирович

172

172

-

4

Черненко Ольга В’ячеславівна

154

176

-

5

Майструк Василь Васильович

118

-

-

6

Наровська Ольга Сергіївна

160

-

168

7

Мельник Василь Дмитрович

184

172

-

8

Біленко Юлія Сергіївна

136

-

Історія України -197

 

 

Спеціальність 181 «Харчові технології»

освітня програма  «Зберігання, консервування та переробка м’яса»

База 11 класів

п/п

Прізвище, імя, по-батькові

Вступні випробування

Математика

(бал за 200 б. шкалою)

1

Литвин Владислав Андрійович

176

2

Макаруха Олена Петрівна

120

3

Майстренко Олександр Володимирович

112

4

Коваленко В’ячеслав Володимирович

108

5

Ісаєв Павло Юрійович

не з’явився

6

Пілатівський Олександр Анатолійович

132

7

Гарібян Олександр Юрійович

100

 

Спеціальність 181 «Харчові технології»

освітня програма  «Зберігання, консервування та переробка м’яса»

База 11 класів

п/п

Прізвище, імя, по-батькові

Вступні випробування

Біологія

(бал за 200 б. шкалою)

1

Зуй Іван Олександрович

110

2

Шилік Дмитро Ігорович

114

3

Бурдейний Ярослав Віталійович

106

4

Польгун Олександр Олександрович

не з’явився

5

Білько Аліна Олегівна

142

6

Демченко Олександр Вадимович

140

7

Денисюк Лідія Василівна

124

8

Синичин Іван Богданович

не з’явився

 

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Освітня програма   «Комерційна діяльність»

База 9 класів

(додатковий відбір)

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Вступні випробування

Українська мова і література

 (бал за 200 б. –шкалою)

Математика

 

(бал за 200 б. –шкалою)

1

Іваніцький Олександр Віталійович

106

104

2

Семеняченко Іван Юрійович

103

104

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина»

Освітня програма   «Ветеринарна медицина»

База 9 класів

(додатковий відбір )

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Вступні випробування

Українська мова і література

(бал за 200 б. –шкалою)

 

Математика

 

(бал за 200 б. –шкалою)

1

Лалим Едуард Миколайович

112

104

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Освітня програма   «Фінанси і кредит»

11 класів

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Вступні випробування

Українська мова і література

 (бал за 200 б. –шкалою)

Історія України

 

(бал за 200 б. –шкалою)

1

Атаманенко Ярослав Анатолійович

100

-

2

Черненко Аліна Юріївна

-

153,5

3

Пакош Анна Сергіївна

не з’явилася

-

4

Джерук  Владислав Андрійович

112

-

5

Іванюха Іван Іванович

109

-

База 11 класівОсвітня програма «Харчові технології»Спеціальність 181 «Зберігання, консервування та переробка мяса»

База 11 класів

 

 

п/п

 

 

Прізвище, ім’я по батькові

Вступні випробування

Українська мова і література

(бал за 200 б. шкалою)

1

Шандрук Олег Миколайович

106

2

Зуй Іван Олександрович

100

3

Шилік Дмитро Ігорович

115

4

Бурдейний Ярослав Віталійович

106

5

Медвідь Артем Віталійович

103

6

Печугін Сергій Романович

100

7

Майстренко Олександр Володимирович

106

8

Демченко Олександр Вадимович

157

9

Пілатівський Олександр Анатолійович

103

10

Денисюк Лідія Василівна

100

11

Гарібян Олександр Юрійович

106

Спеціальність 076 Підприємництво торгівля та біржова діяльність

освітня програма «Інформаційна діяльність підприємства»

База 9 класів

Група ІДП-1

№п/п

Прізвище, ім’я по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська
мова

Математика

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

1

Половяненко Максим Сергійович

112

5

112

5

2

Куземко Роман Ігорович

106

4

100

4

3

Роспутній Віталій Михайлович

145

8

150

8

4

Гнатюк Роман Олександрович

103

4

104

4

5

Гіда Валентин Костянтинович

100

4

100

4

6

Широкопояс Віталій Іванович

145

8

150

8

7

Королюк Єва Анатотоліївна

118

5

116

5

8

Тхоржевський Богдан Юрійович

163

9

125

6

9

Похватний Владислав Володимирович

124

6

150

8

10

Бровченко Олександр Васильович

124

6

125

6

11

Чаюн Дар’я Олегівна

136

7

128

6

12

Саган Роман Олександрович

100

4

108

4

13

Бабанюк Ілля Андрійович

157

8

100

4

14

Сарафин Максим Олександрович

136

7

112

5

15

Дикий Олександр Олексійович

181

10

166

9

16

Коновал Роман Олексійович

103

4

100

4

17

Вітер Назар Владиславович

121

6

116

5

18

Торбенко Марина Олегівна

139

7

162

9

19

Кукурудз Анна Андріївна

163

9

162

9

20

Костина Владислав Олегович

145

8

174

9

21

Зелінський Андрій Сергійович

145

8

162

9

22

Сорока Денис Максимович

106

4

162

9

23

Скляренко Олег Сергійович

100

4

178

10

24

Макарчук Вероніка Олександрівна

151

8

178

10

25

Поштар Сергій Вікторович

121

6

100

4

Спеціальність 076 Підприємництво торгівля та біржова діяльність

освітня програма «Інформаційна діяльність підприємства»

База 9 класів

Група ІДП-2

№п/п

Прізвище, ім’я по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська
мова

Математика

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

1

Ковальчук Максим Олександрович

157

8

154

8

2

Семида Ольга Артемівна

127

6

100

4

3

Устинов Роман Романович

133

7

116

5

4

Бородін Владислав Володимирович

133

7

170

9

5

Співаков Владислав Володимирович 

109

5

154

8

6

Долматов Владислав Русланович

142

7

166

9

7

Калініченко Андрій Юрійович

100

4

125

6

8

Виштак Владислав Вячеславович

127

6

104

4

9

Довгополий  Владислав Павлович

112

5

104

4

10

Сікора Микола Ігорович

109

5

100

4

11

Гребенко Тімур Юрійович

124

6

100

4

12

Рахматов Рамін Отамуродович

157

8

138

7

13

Кучеренко Андрій Станіславович

175

10

185

10

14

Чалій Анастасія Юріївна

148

8

125

6

15

Альохін Владислав Олексійович

118

5

116

5

16

Косінський Феліус Ігорович

100

4

112

5

17

Євтушок Микола Миколайович

112

5

100

4

18

Коваль Ярослав Григорович

103

4

125

6

19

Вайнер Павло Леонідович

118

5

104

4

20

Кривобоков Ярослав Анатолійович

139

7

146

8

21

Веденко Марк Віталійович

130

6

116

5

22

Ткачук Роман Анатолійович

115

5

100

4

23

Вігурський Артем Русланович

160

9

166

9

24

Степанченко Андрій Васильович

136

7

100

4

25

Нестерук Олена Олександрівна

145

8

193

11

 

Спеціальність 076 Підприємництво торгівля та біржова діяльність
освітня програма «Інформаційна діяльність підприємства»

База 9 класів

Група ІДП-3

№п/п

Прізвище, ім’я по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська
мова

Математика

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

1

Ткачук Лідія Ігорівна

109

5

100

4

2

Чикунов Нікіта Андрійович

124

6

116

5

3

Щасливець Максим Вікторович

127

6

100

4

4

Шлапацький Максим Вікторович

163

9

146

8

5

Оскілко Олег Володимирович

109

5

116

5

6

Василенко Владислав Русланович

127

6

128

6

7

Дем’яненко Вікторія Віталіївна

133

7

100

4

8

Олексієнко Ростислав Олександрович

109

5

104

4

9

Марчук Микола Васильович

166

9

178

10

10

Мединський Дмитро Миколайович

115

5

134

7

11

Зотов Ростислав Романович

121

6

134

7

12

Штика Іван Євгенійович

124

6

100

4

13

Нагорний Владислав Віталійович

130

6

100

4

14

Шерепенко Олександр Олексійович

139

7

146

8

15

Шабельний Віталій Олександрович

115

5

100

4

16

Боковенко Юлія Вікторівна

148

8

100

4

17

Ткаленко Артур Андрійович

139

7

178

10

18

Славінська Анастасія Сергіївна

163

9

166

9

19

Баурда Ілля Дмитрович

100

4

100

4

20

Качур Ігор Сергійович

136

7

146

8

21

Мовчан Нестор Павлович

118

5

134

7

22

Тетерук Денис Олегович

124

6

100

4

23

Дашкевич Валерія Русланівна

-

-

-

-

24

Стецюк Дмитро Володимирович

142

7

128

6

25

Федоренко Юлія Олегівна

136

7

146

8

 

Спеціальність 076 Підприємництво торгівля та біржова діяльність
освітня програма «Інформаційна діяльність підприємства»

База 9 класів

Група ІДП-4

№п/п

Прізвище, ім’я по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська
мова

Математика

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

1

Бабенко Дмитро Костянтинович

121

6

108

4

2

Куцаченко Богдан Максимович

115

5

132

6

3

Мазур Дмитро Володимирович

112

5

134

7

4

Шевченко Ігор Миколайович

106

4

125

6

5

Река Вадим Васильович

142

7

100

4

6

Мартиненко Олександр Сергійович

106

4

100

4

7

Злиденна Марія Олександрівна

130

6

134

7

8

Фурдецький Валентин Анатолійович

160

9

158

8

9

Слободяник Максим Анатолійович

100

4

104

4

10

Суходольська Єкатерина Андріївна

169

9

174

9

11

Скидан Максим Юрійович

109

5

104

4

12

Волошин Андрій Олександрович

127

6

108

4

13

Карічковський Олександр Дмитрович

151

8

154

8

14

Ільніцький Євгеній Вадимович

112

5

112

5

15

Бондар Сергій Сергійович

118

5

100

4

16

Різник Іван Олександрович

157

8

128

6

17

Пікшіков Іван Сергійович

145

8

100

4

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

ОПП «Комерційна діяльність»

База 9 класів

Група КД-1

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Екзаменаційна оцінка

Українська мова

Математика

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

1

Палійчук Антон Павлович

133

7

104

4

2

Гуляєв Денис Олегович

118

5

132

6

3

Халявінський Вадим Михайлович

124

6

104

4

4

Лимар Юлія Миколаївна

151

8

196

11

5

Широкопояс Віталій Іванович

145

8

150

8

6

Рубленко Євген Миколайович

106

4

125

6

7

Саган Роман Олександрович

100

4

108

4

8

Соловйов Арсеній Русланович

133

7

112

5

9

Чаюн Дар’я Олегівна

136

7

128

6

10

Олійник Максим Володимирович

136

7

112

5

11

Возна Олександра Сергіївна

157

8

162

9

12

Васильчук Софія Михайлівна

133

7

108

4

13

Дикий Олександр Олексійович

181

10

166

9

14

Секретар Надія Григорівна

115

5

125

6

15

Коновал Роман Олексійович

103

4

100

4

16

Терещенко Єлизавета В’ячеславівна

133

7

100

4

17

Юхименко Наталія  Павлівна

133

7

104

4

18

Єфімова Софія Володимирівна

130

6

125

6

19

Тилилим Діана Миколаївна

121

6

100

4

20

Кириченко Маргарита Андріївна

139

7

112

5

21

Мельник Вікторія Ігорівна

139

7

162

9

22

Вітер Назар Владиславович

121

6

116

5

23

Маковчук Катерина Вікторівна

127

6

134

7

24

Люкшин Андрій Андрійович

112

5

150

8

25

Живітько Назар Євгенович

148

8

104

4

 

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

ОПП «Комерційна діяльність»

База 9 класів

Група КД-2

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Екзаменаційна оцінка

Українська мова

Математика

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

1

Тумановська Єлизавета Дмитрівна

157

8

134

7

2

Сорока Денис Максимович

106

4

162

9

3

Малуша Вікторія Анатоліївна

148

8

116

5

4

Драмарецький Максим Вікторович

133

7

116

5

5

Макарчук Вероніка Олександрівна

151

8

178

10

6

Зварич Тетяна Юріївна

142

7

138

7

7

Тюрін Кирило Олександрович

121

6

не з'явився

 

8

Денисюк Катерина Юріївна

109

5

112

5

9

Семида Ольга Артемівна

127

6

100

4

10

Ковальчук Богдана Михайлівна

130

6

104

4

11

Ільніцька Карина Сергіївна

136

7

162

9

12

Кузнєцова Юлія Анатоліївна

136

7

150

8

13

Тимошенко Анастасія Анатоліївна

133

7

146

8

14

Співаков Владислав Володимирович

109

5

154

8

15

Довгополий Владислав Павлович

112

5

104

4

16

Мороз Максим Вікторович

148

8

138

7

17

Чалій Анастасія Юріївна

148

8

125

6

18

Гребенко Тімур Юрійович

124

6

100

4

19

Сікора Микола Ігорович

109

5

100

4

20

Альохін Владислав Олексійович

118

5

116

5

21

Косінський Фелікс Ігорович

100

4

112

5

22

Коваль Ярослав Григорович

103

4

125

6

23

Євтушок Микола Миколайович

112

5

104

4

24

Козлюк Віталій Русланович

136

7

104

4

25

Кривобоков Ярослав Анатолійович

139

7

146

8

 

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

ОПП «Комерційна діяльність»

База 9 класів

Група КД-3

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Екзаменаційна оцінка

Українська мова

Математика

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

1

Веденко Марко Віталійович

130

6

116

5

2

Ткачук Роман Анатолійович

115

5

100

4

3

Степанченко Андрій Васильович

136

7

100

4

4

Поліщук Дар’я Юріївна

127

6

100

4

5

Нестерук Олена Олександрівна

145

8

193

11

6

Грушева Карина Сергіївна

181

10

188

10

7

Арендач Катерина Олексіївна

115

5

108

4

8

Чикунов Нікіта Андрійович

124

6

116

5

9

Однорог Євгенія Анатоліївна

115

5

108

4

10

Старунський Іван Олегович

160

9

146

8

11

Кузнєцова Валерія Олександрівна

145

8

146

8

12

Собченко Анна Василівна

184

10

198

11

13

Марчук Микола Васильович

166

9

178

10

14

Мединський Дмитро Миколайович

115

5

134

7

15

Воронін Назар Сергійович

127

6

116

5

16

Замковий Володимир Олександрович

145

8

146

8

17

Кравченко Світлана Юріївна

103

4

100

4

18

Закусило Юрій Валерійович

106

4

125

6

19

Шерепенко Олександр Олексійович

139

7

146

8

20

Безугла Дар’я Вадимівна

139

7

125

6

21

Медвідь Микола Олександрович

127

6

166

9

22

Марченко Владислав Ярославович

121

6

100

4

23

Бойко Поліна Сергіївна

130

6

128

6

24

Боковенко Юлія Вікторівна

148

8

100

4

25

Ткаленко Артур Андрійович

139

7

178

10

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

ОПП «Комерційна діяльність»

База 9 класів

Група КД-4

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Екзаменаційна оцінка

Українська мова

Математика

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

1

Литвиненко Катерина Михайлівна

163

9

178

10

2

Славінська Анастасія Сергіївна

163

9

166

9

3

Мороз Ірина Вікторівна

112

5

142

7

4

Баурда Ілля Дмитрович

100

4

100

4

5

Назаруха Ілля Сергійович

130

6

104

4

6

Анарбаєв Тимур Саіджанович

136

7

134

7

7

Фелтин Вероніка Андріївна

121

6

150

8

8

Баранівська Наталія Михайлівна

145

8

134

7

9

Дашкевич Валерія Русланівна

-

-

-

-

10

Мойсеєнко Єлизавета Юріївна

133

7

100

4

11

Данканич Кирило Андрійович

148

8

128

6

12

Мартиненко Олександр Сергійович

106

4

100

4

13

Река Вадим Васильович

142

7

100

4

14

Ліпницький Максим Олексійович

121

6

112

5

15

Колодько Аліна Романівна

109

5

100

4

16

Суходольська Єкатерина Андріївна

169

9

154

9

17

Щербина Анна Віталіївна

118

5

104

4

18

Тищенко Альона Дмитрівна

136

7

112

5

19

Музиченко Дарина Вікторівна

130

6

134

7

20

Ільніцький Євгеній Вадимович

112

5

112

5

21

Азізаєв Зелім Суманович

106

4

100

4

22

Пікшіков Іван Сергійович

145

8

100

4

 

Спеціальність 051 Економіка

ОПП «Економіка підприємства»

База 9 класів

Група Е-1

п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

1

Сідько Дарина Анатоліївна

136

7

100

4

2

Симонюк Іван Романович

109

5

108

4

3

Лимар Юлія Миколаївна

151

8

196

11

4

Королюк Єва Анатоліївна

118

5

116

5

5

Прокопчук Юлія Богданівна

118

5

104

4

6

Тхоржевський Богдан Юрійович

163

9

125

6

7

Рубленко Євген Миколайович

106

4

125

6

8

Довбуш Дарина Володимирівна

121

6

125

6

9

Саган Роман Олександрович

100

4

108

4

10

Чаюн Дар’я Олегівна

136

7

128

6

11

Бровченко Олександр Васильович

124

6

125

6

12

Соловйов Арсеній Русланович

133

7

112

5

13

Головенко Назарій Вікторович

103

4

104

4

14

Олійник Максим Володимирович

136

7

112

5

15

Васильчук Софія Михайлівна

133

7

108

4

16

Секретар Надія Григорівна

115

5

125

6

17

Торбенко Марина Олегівна

139

7

162

9

18

Терещенко Єлизавета В’ячеславівна

133

7

100

4

19

Гедзь Вероніка Русланівна

121

6

104

4

20

Кириченко Маргарита Андріївна

139

7

112

5

21

Тилилим Діана Ярославівна

121

6

100

4

22

Єфімова Софія Володимирівна

130

6

125

6

23

Кукурудз Анна Андріївна

163

9

162

9

24

Полов'яненко Максим Сергійович

112

5

112

5

25

Сорока Денис Максимович

106

4

162

9

26

Зварич Тетяна Юріївна

142

7

138

7

27

Малуша Вікторія Анатоліївна

148

8

116

5

База 9 класівОПП «Економіка підприємства»Спеціальність 051 Економіка

Група Е-2

 

п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

1

Скляренко Олег Сергійович

100

4

178

10

2

Устименко Анастасія Ігорівна

106

4

146

8

3

Денисюк Катерина Юріївна

109

5

112

5

4

Поштар Сергій Вікторович

121

6

100

4

5

Устинов Роман Романович

133

7

116

5

6

Тимошенко Анастасія Анатоліївна

133

7

146

8

7

Бородін Владислав Володимирович

133

7

170

9

8

Ільніцька Карина Сергіївна

136

7

162

9

9

Мороз Максим Вікторович

148

8

138

7

10

Чалій Анастасія Юріївна

148

8

125

6

11

Нестерук Олена Олександрівна

145

8

193

11

12

Сікора Микола Ігорович

109

5

100

4

13

Коваль Ярослав Григорович

103

4

125

6

14

Кривобоков Ярослав Анатолійович

139

7

146

8

15

Ткачук Роман Анатолійович

115

5

100

4

16

Веденко Марко Віталійович

130

6

116

5

17

Вігурський Артем Русланович

160

9

166

9

18

Грушева Карина Сергіївна

181

10

188

10

19

Однорог Євгенія Анатоліївна

115

5

108

4

20

Щасливець Максим Вікторович

127

6

100

4

21

Чорногор Денис Анатолійович

118

5

166

9

22

Кузнєцова Валерія Олександрівна

145

8

146

8

23

Марчук Микола Васильович

166

9

178

10

24

Замковий Володимир Олександрович

145

8

146

8

25

Кравченко Світлана Юріївна

103

4

100

4

26

Безугла Дар’я Вадимівна

139

7

125

6

27

Шерепенко Олександр Олексійович

139

7

146

8

Спеціальність 051 Економіка

ОПП «Економіка підприємства»

База 9 класів

Група Е-3

п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

1

Закусило Юрій Валерійович

106

4

125

6

2

Марченко Владислав Ярославович

121

6

100

4

3

Медвідь Микола Олександрович

127

6

166

9

4

Бєлашов Олександр Олександрович

127

6

146

8

5

Бойко Поліна Сергіївна

130

6

128

6

6

Славінська Анастасія Сергіївна

163

9

166

9

7

Баурда Ілля Дмитрович

100

4

100

4

8

Назаруха Ілля Сергійович

130

6

104

4

9

Анарбаєв Тимур Саіджанович

136

7

134

7

10

Качур Ігор Сергійович

136

7

146

8

11

Фелтин Вероніка Андріївна

121

6

150

8

12

Баранівська Наталія Михайлівна

145

8

134

7

13

Дашкевич Валерія Русланівна

Не з’явився

Не з’явився

Не з’явився

Не з’явився

14

Данканич Кирило Андрійович

148

8

128

6

15

Стецюк Дмитро Володимирович

142

7

128

6

16

Федоренко Юлія Олегівна

136

7

146

8

17

Нечупій Віталій Петрович

100

4

146

8

18

Река Вадим Васильович

142

7

100

4

19

Смиченко Назар Анатолійович

127

6

150

8

20

Фурдецький Валентин Анатолійович

160

9

158

8

21

Слободяник Максим Анатолійович

100

4

104

4

22

Буряк Вікторія Валеріївна

139

7

116

5

23

Щербина Ілона Дмитрівна

166

9

150

8

24

Ратушнюк Каріна Євгенівна

115

5

150

8

25

Халявінський  Вадим Михайлович

124

6

104

4

26

Ільніцький Євгеній Вадимович

112

5

112

5

ОПП Фінанси і кредит

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

База 9 класів

Група Ф-1

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Екзаменаційна оцінка

Українська мова

Математика

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

1

Симонюк Іван Романович

109

5

108

4

2

Гуляєв Денис Олегович

118

5

132

6

3

Сідько Дарина Анатоліївна

136

7

100

4

4

Лимар Юлія Миколаївна

151

8

196

11

5

Шевченко Анастасія Володимирівна

139

7

138

7

6

Гнатюк Роман Олександрович

103

4

104

4

7

Довбуш Дарина Володимирівна

121

6

125

6

8

Рубленко Євген Миколайович

106

4

125

6

9

Чернецький Ростислав Борисович

154

8

154

8

10

Левчук Богдан Олегович

157

8

154

8

11

Тхоржевський Богдан Юрійович

163

9

125

6

12

Саган Роман Олександрович

100

4

108

4

13

Соловйов Арсеній Русланович

133

7

112

5

14

Олійник Максим Володимирович

136

7

112

5

15

Головенко Назарій Вікторович

103

4

104

4

16

Шинкарук Вадим Русланович

169

9

166

9

17

Кичко Яна Сергіївна

112

5

104

4

18

Секретар Надія Григорівна

115

5

125

6

19

Васильчук Софія Михайлівна

133

7

108

4

20

Тилилим Діана Ярославівна

121

6

100

4

21

Кириченко Маргарита Андріївна

139

7

112

5

22

Юхименко Наталія Павлівна

133

7

104

4

23

Торбенко Марина Олегівна

139

7

162

9

24

Терещенко Єлизавета Вячеславівна

133

7

100

4

25

Єфімова Софія Володимирівна

130

6

125

6

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
ОПП Фінанси і кредит

База 9 класів

Група Ф-2

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Екзаменаційна оцінка

Українська мова

Математика

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

1

Костина Владислав Олегович

145

8

174

9

2

Полов’яненко Максим Сергійович

112

5

112

5

3

Ґедзь Вероніка Русланівна

121

6

104

4

4

Маковчук Катерина Вікторівна

127

6

134

7

5

Кукурудз Анна Андріївна

163

9

162

9

6

Зелінський Андрій Сергійович

145

8

162

9

7

Люкшин Андрій Андрійович

112

5

150

8

8

Сорока Денис Максимович

106

4

162

9

9

Живітько Назар Євгенович

148

8

104

4

10

Тумановська Єлизавета Дмитрівна

157

8

134

7

11

Скляренко Олег Сергійович

100

4

178

10

12

Малуша Вікторія Анатоліївна

148

8

116

5

13

Зварич Тетяна Юріївна

142

7

138

7

14

Драмарецький Максим Вікторович

133

7

116

5

15

Макарчук Вероніка Олександрівна

151

8

178

10

16

Поштар Сергій Вікторович

121

6

100

4

17

Денисюк Катерина Юріївна

109

5

112

5

18

Ковальчук Максим Олександрович

157

8

154

8

19

Тимошенко Анастасія Анатоліївна

133

7

146

8

20

Ільніцька Карина Сергіївна

136

7

162

9

21

Кузнєцова Юлія Анатоліївна

136

7

150

8

22

Долматов Владислав Русланович

142

7

166

9

23

Ковальчук Богдана Михайлівна

130

6

104

4

24

Калініченко Андрій Юрійович

100

4

125

6

25

Мороз Максим Вікторович

148

8

138

7

ОПП Фінанси і кредит

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

База 9 класів

Група Ф-3

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Екзаменаційна оцінка

Українська мова

Математика

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

1

Гребенко Тімур Юрійович

124

6

100

4

2

Альохін Владислав Олексійович

118

5

116

5

3

Кривобоков Ярослав Анатолійович

139

7

146

8

4

Веденко Марк Віталійович

130

6

116

5

5

Ткачук Роман Анатолійович

115

5

100

4

6

Грушева Карина Сергіївна

181

10

188

10

7

Поліщук Дарія Юріївна

127

6

100

4

8

Однорог Євгенія Анатоліївна

115

5

108

4

9

Чорногор Денис Анатолійович

118

5

166

9

10

Старунський Іван Олегович

160

9

146

8

11

Собченко Анна Василівна

184

10

198

11

12

Кузнєцова Валерія Олександрівна

145

8

146

8

13

Замковий Володимир Олександрович

145

8

146

8

14

Закусило Юрій Валерійович

106

4

125

6

15

Безугла Дарія Вадимівна

139

7

125

6

16

Марченко Владислав Ярославович

121

6

100

4

17

Медвідь Микола Олександрович

127

6

166

9

18

Бєлашов Олександр Олександрович

127

5

146

8

19

Бойко Поліна Сергіївна

130

6

128

6

20

Боковенко Юлія Вікторівна

148

8

100

4

21

Мороз Ірина Вікторівна

112

5

142

7

22

Славінська Анастасія Сергіївна

163

9

166

9

23

Бершадська Яна Анатоліївна

115

5

100

4

24

Фелтин Вероніка Андріївна

121

6

150

8

25

Баранівська Наталія Михайлівна

145

8

134

7

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
ОПП Фінанси і кредит

База 9 класів

Група Ф-4

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Екзаменаційна оцінка

Українська мова

Математика

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

Бал за 200-б. шкалою

Оцінка за 12-б. шкалою

1

Качур Ігор Сергійович

136

7

146

8

2

Дашкевич Валерія Русланівна

-

-

-

-

3

Стецюк Дмитро Володимирович

142

7

128

6

4

Данканич Кирило Андрійович

148

8

128

6

5

Федоренко Юлія Олегівна

136

7

146

8

6

Нечупій Віталій Петрович

100

4

146

8

7

Злиденна Марія Олександрівна

130

6

134

7

8

Река Вадим Васильович

142

7

100

4

9

Смиченко Назар Анатолійович

127

6

150

8

10

Слободяник Максим Анатолійович

100

4

104

4

11

Буряк Вікторія Валеріївна

139

7

116

5

12

Музиченко Дарина Вікторівна

130

6

134

7

13

Щербина Ілона Дмитрівна

166

9

150

8

14

Ратушнюк Карина Євгенівна

115

5

150

8

15

Ільніцький Євгеній Вадимович

112

5

112

5

16

Войтенко Христина Василівна

109

5

100

4

17

Крек Денис Андрійович

124

6

112

5

18

         

Спеціальність 211 Ветеринарна медицина

освітня програма   «Ветеринарна медицина»

База 9 класів

Група В - 1

 

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

бал за 200 б. -шкалою

оцінка за 12 б. - шкалою

бал за 200 б. -шкалою

оцінка за 12 б. - шкалою

1

Гнатюк Роман Олександрович

103

4

104

4

2

Гіда Валентин Костянтинович

100

4

100

4

3

Ткач Андрій Іванович

109

5

116

5

4

Возна Тетяна Максимівна

163

9

193

11

5

Довбуш Дарина Володимирівна

121

6

125

6

6

Шаповалов Даніїл Сергійович

136

7

132

6

7

Нестеренко Олег Віталійович

121

6

100

4

8

Кутня Альона Олександрівна

124

6

104

4

9

Проворов Дмитро Сергійович

121

6

125

6

10

Оліферчук Олена Сергіївна

151

8

134

7

11

Мельник Вікторія Ігорівна

139

7

162

9

12

Цвіловська Катерина Юріївна

163

9

104

4

13

Хайлова Тетяна Русланівна

160

9

138

7

14

Поливꞌяна Анастасія Юріївна

112

5

100

4

15

Маковчук Катерина Вікторівна

127

6

134

7

16

Семида Ольга Артеміївна

127

6

100

4

17

Непомняща Анастасія Миколаївна

127

6

174

9

18

Захарченко Наталія Юріївна

112

5

100

4

19

Гриценко Анастасія Юріївна

121

6

100

4

20

Поліщук Дарꞌя Юріївна

127

6

100

4

21

Шпильова Катерина Олегівна

127

6

132

6

22

Дямꞌяненко Вікторія Віталіївна

133

7

100

4

23

Арендач Катерина Олексіївна

115

5

108

4

24

Боденко Дарина Володимирівна

130

6

104

4

25

Кравченко Світлана Юріївна

103

4

100

4

26

Курінна Анастасія Іванівна

115

5

134

7

             

 

Спеціальність 211 Ветеринарна медицина

освітня програма   «Ветеринарна медицина»

База 9 класів

Група В - 2

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

бал за 200 б. -шкалою

оцінка за 12 б. - шкалою

бал за 200 б. -шкалою

оцінка за 12 б. - шкалою

1

Смиченко Валерія Іванівна                    

118

5

104

4

2

Бєлашов Олександр Олександрович

127

5

146

8

3

Власюк Ангеліна Олександрівна

115

5

116

5

4

Дудін Олексій Олександрович

142

7

158

8

5

Мітлицька Діана Віталіївна

178

10

174

9

6

Баурда Ілля Дмитрович

100

4

100

4

7

Тимошенко Катерина Павлівна

160

9

138

7

8

Коваль Владислав Михайлович

115

5

100

4

9

Візер Всеволод Олегович

115

5

112

5

10

Курячий Павло Олександрович

112

5

100

4

11

Тетерук Денис Олегович

124

6

100

4

12

Мойсеєнко Єлизавета Юріївна

133

7

100

4

13

Назарець Марина Романівна

124

6

 

не з'явилася

14

Нерубай Аліна Євгеніївна

не

зꞌявилася

 

 

15

Григор Артемій Назарович

109

5

104

4

16

Кравчук Вікторія Олександрівна

151

8

125

6

17

Цірук Аліна Русланівна

112

5

104

4

18

Фурдецький Валентин Анатолійович

160

9

158

8

19

Семенюк Назарій Анатолійович

109

5

142

7

20

Тищенко Альона Дмитрівна

136

7

112

5

21

Музиченко Дарина Вікторівна

130

6

134

7

22

Волошин Андрій Олександрович

127

6

108

4

23

Карічковський Олександр Дмитрович

151

8

154

8

24

Халявінський Вадим Михайлович

124

6

104

4

25

Азізаєв Зелім Суманович

106

4

100

4

26

Різник Іван Олександрович

157

8

128

6

 

ОПП «Зберігання, консервування та переробка молока»

База 9 класів

Група Т-1

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

1

Гіда Валентин Костянтинович

100

4

100

4

2

Роспутній Віталій Михайлович

145

8

150

8

3

Прокопчук Юлія Богданівна

118

6

100

4

4

Нестеренко Олег Віталійович

121

6

100

4

5

Возна Олександра Сергіївна

157

8

162

9

6

Кичко Яна Сергіївна

112

5

104

4

7

Оліферчук Олена Сергіївна

151

8

134

7

8

Забара Олександр Володимирович

130

6

116

5

9

Гедзь Вероніка Русланівна

121

6

104

4

10

Тумановська Єлизавета Дмитрівна

157

8

134

7

11

Алєксєєв Владислав Анатолійович

121

6

116

5

12

Драмарецький Максим Вікторович

133

7

116

5

13

Лазоренко Ангеліна Сергіївна

112

5

125

6

14

Дудка Ірина Олександрівна

112

5

104

4

15

Коваленко Віталій Сергійович

109

5

100

4

16

Задорожній Віталій Анатолійович

121

6

120

5

17

Вовченко Артем Юрійович

112

5

100

4

18

Кулинич Катерина Русланівна

130

6

100

4

19

Ковальчук  Анна Володимирівна

100

4

104

4

20

Ткачук Лідія Ігорівна

109

5

100

4

21

Дятлов Владислав Миколайович

109

5

178

10

22

Шлапацький Максим Вікторович

163

9

146

8

23

Харечко Владислав Романович

184

10

120

5

24

Чорногор Денис Анатолійович

118

5

166

9

25

Василенко Владислав Русланович

127

6

128

6

База 9 класівОПП «Зберігання, консервування та переробка молока»

Група Т-2

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

1

Сікора Микола Ігорович

109

5

100

4

2

Воронін Назар Сергійович

127

6

116

5

3

Зотов Ростислав Романович

121

6

134

7

4

Росоха Вікторія Василівна

136

7

100

4

5

Шабельний Віталій Олександрович

115

5

100

4

6

Закусило Юрій Валерійович

106

4

125

6

7

Новіков Владислав Артемович

115

5

104

4

8

Яценко Валерія Романівна

Не з’явилась

9

Мороз Ірина Вікторівна

112

5

142

7

10

Осауленко Аліна Вячеславівна

109

5

100

4

11

Заболотній Іван Олегович

112

5

138

7

12

Тетерук Денис Олегович

124

6

100

4

13

Курячий Павло Олександрович

112

5

100

4

14

Мазур Дмитро Володимирович

112

5

134

7

15

Нерубай Аліна Євгеніївна

Не з’явилась

16

Багінська Валерія Валеріївна

Не з’явилась

17

Гнатенко Назар Петрович

106

4

100

4

18

Щербина Анна Віталіївна

118

5

104

4

19

Тищенко Альона Дмитрівна

136

7

112

5

20

Борисенко Данна Володимирівна

100

4

104

4

21

Халявінський Вадим Михайлович

124

6

104

4

 

         

База 9 класів
ОПП «Зберігання, консервування та переробка мяса»

Група Т-3

п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

1

Нестеренко Олег Віталійович

121

6

100

4

2

Роспутній Віталій Михайлович

145

8

150

8

3

Волощук Максим Вадимович

106

4

100

4

4

Прокопчук Юлія Богданівна

118

6

100

4

5

Оліферчук Олена Сергіївна

151

8

134

7

6

Забара Олександр Володимирович

130

6

116

5

7

Бондаренко Назар Максимович

175

10

166

9

8

Коваленко Віталій Сергійович

109

5

100

4

9

Зуй Іван Олексанрович

118

5

100

4

10

Вовченко Артем Юрійович

112

5

100

4

11

Задорожній Віталій Анатолійович

121

6

120

5

12

Лазаренко Ангеліна Сергіївна

112

5

125

6

13

Вайнер Павло Леонідович

118

5

104

4

14

Кулинич Катерина Русланівна

130

6

100

4

15

Кривобоков Ярослав Анатолійович

139

7

146

8

16

Ковальчук Анна Володимирівна

100

4

104

4

17

Шлапацький Максим Вікторович

163

9

146

8

18

Ткачук Лідія Ігорівна

109

5

100

4

19

Харечко Владислав Романович

184

10

120

5

20

Василенко Владислав Русланович

127

6

128

6

21

Олексієнко Ростислав Олександрович

109

5

104

4

22

Сікора Микола Ігорович

109

5

100

4

23

Зотов Ростислав Романович

121

6

134

7

24

Курінна Анастасія Іванівна

115

5

134

7

ОПП «Зберігання, консервування та переробка мяса»

База 9 класів

Група Т-4

 

п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

1

Росоха Вікторія Василівна

136

7

100

4

2

Шабельний Віталій Олександрович

115

5

100

4

3

Медвідь Микола Олександрович

127

6

166

9

4

Новіков Владислав Артемович

115

5

104

4

5

Яценко Валерія Романівна

не з’явилась

не з’явилась

6

Бершадська Яна Анатоліївна

115

5

100

4

7

Дубина Ольга Анатоліївна

109

5

104

4

8

Килба Ігор Олександрович

115

5

104

4

9

Осауленко Аліна Вячеславівна

109

5

100

4

10

Васильєв Олександр Андрійович

124

6

162

9

11

Заболотній Іван Олегович

112

5

138

7

12

Мазур Дмитро Володимирович

112

5

134

7

13

Дятлов Владислав Миколайович

109

5

178

10

14

Нерубай Аліна Євгеніївна

не з’явилась

не з’явилась

15

Григор Артем Назарович

109

5

104

4

16

Багінська Валерія Валеріївна

не з’явилась

не з’явилась

17

Щербина Анна Віталіївна

118

5

104

4

18

Гнатенко Назар Петрович

106

4

100

4

19

Борисенко Даша Володимирівна

100

4

104

4

20

Щербина Ілона Дмитрівна

166

9

150

8

21

Халявінський Вадим Михайлович

124

6

104

4

22

Пугачов Антон Олегович

109

5

104

4

23

Бомко Олександр Олександрович

100

4

104

4

24

Різник Іван Олександрович

157

8

128

6

Спеціальність 142 Енергетичне машинобудування

освітня програма  «Монтаж і обслуговування холодильно- компресорних

машин та установок»

База 9 класів

Група М - 1

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. школою

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

1

Половяненко Максим Сергійович

112

5

112

5

2

Гуляєв Денис Олегович

118

5

132

6

3

Дерлюк Марк  Олександрович

118

5

162

9

4

Верлан Мирослав Станіславович

115

5

128

6

5

Левчук Богдан  Олегович

157

8

154

8

6

Чернецький Ростислав Борисович

154

8

154

8

7

Роспутній  Віталій Михайлович

145

8

150

8

8

Широкопояс Віталій Іванович

145

8

150

8

9

Похватний Владислав Володимирович

124

6

150

8

10

Мартиненко Олександр Сергійович

106

4

100

4

11

Шинкарук Вадим Русланович

169

9

166

9

12

Дяченко Тарас Андрійович

106

4

100

4

13

Сарафин Максим Олександрович

136

7

112

5

14

Бабанюк Ілля Андрійович

157

8

100

4

15

Пилипенко Єгор Сергійович

103

4

138

7

16

Коновал  Роман Олексійович

103

4

100

4

17

Вітер Назар Владиславович

121

6

116

6

18

Забара Олександр Володимирович

130

6

116

5

19

Бондаренко Назар Максимович

175

10

166

9

20

Алєксєєв Владислав Анатолійович

121

6

116

5

21

Царенко Олександр Олександрович

148

8

174

9

22

Співаков  Владислав Володимирович

109

5

154

8

23

Долматов Владислав Русланович

142

7

166

9

24

Вовченко Артем Юрійович

112

5

100

4

25

Задорожній Віталій Анатолійович

121

6

120

5

26

Сікора Микола Ігорович

109

5

100

4

27

Ковтун  Артем Миколайович

136

7

125

6

28

Коваль Ярослав Григорович

103

4

125

6

29

Вайнер Павло Леонідович

118

5

104

4

30

Ткачук Роман Анатолійович

115

5

100

4

Спеціальність 142 Енергетичне машинобудування

освітня програма  «Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних

машин та установок»

База 9 класів

Група М - 2

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

бал за 200б. шкалою

оцінка за 12 б. шкалою

1

Веденко  Марк Віталійович

130

6

116

5

2

Шлапацький Максим Вікторович

163

9

146

8

3

Дубенський Олександр Андрійович

118

5

108

4

4

Щасливець Максим Вікторович

127

6

100

4

5

Чикунов Нікіта Андрійович

124

6

116

5

6

Харечко Владислав Романович

184

10

120

5

7

Мединський Дмитро Миколайович

115

5

134

7

8

Олексієнко  Ростислав  Олександрович

109

5

104

4

9

Зотов Ростислав Романович

121

6

134

7

10

Шабельний Віталій Олександрович

115

5

100

4

11

Матвійчук Богдан Віталійович

115

5

100

4

12

Килба Ігор Олександрович

115

5

104

4

13

Гладкий Дмитро Миколайович

118

5

104

4

14

Качур Ігор Сергійович

136

7

146

8

15

Христенко Рустам Володимирович

106

4

125

6

16

Черевко Максим Сергійович

142

7

142

7

17

Бабенко Дмитро Костянтинович

121

6

108

4

18

Шевченко Ігор Миколайович

106

4

125

6

19

Нечупій Віталій Петрович

100

4

146

8

20

Ліпницький Максим Олексійович

121

6

112

5

21

Григор Артем Назарович

109

5

104

4

22

Косянчук Максим Олександрович

106

4

100

4

23

Романовський Дмитро Валентинович

109

5

100

4

24

Гнатенко Назар Петрович

106

4

100

4

25

Карічковський Олександр Дмитрович

151

8

154

8

26

Пугачов Антон Олегович

109

5

104

4

27

Бондар Сергій Сергійович

118

5

100

4

28

Бомко Олександр Олександрович

100

4

104

4

29

Азазаєв Зелім Суманович

106

4

100

4