Результати вступних іспитів

Спеціальність 051 «Економіка» Освітня програма «Економіка підприємства»

База 9 класів

Група Е-1

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Євтушенко Заліна Адамівна

7

7

2

Вакулюк Назар Іванович

4

4

3

Алєксєєва Вікторія Вікторівна

9

11

4

Рубленко Ярослав Миколайович

6

4

5

Широкопояс Тетяна Іванівна

10

9

6

Лавренюк Владислав Іванович

6

4

7

Маланчук Лілія Сергіївна

4

4

8

Махтієнко Олена Миколаївна

8

8

9

Мстиславський Роман Вікторович

7

4

10

 Мороз Владислава Володимирівна

8

6

11

Панова Діана Дмитрівна

6

4

12

Курганський Дмитро Михайлович

7

4

13

Мельниченко Владислав Олександрович

8

5

14

Рубленко Назар Сергійович

8

7

15

Яковенко Денис Леонідович

11

8

16

Марушко Анна Федорівна

7

5

17

Поляков Тарас Сергійович

8

6

18

Кирилишина Анастасія Андріївна

8

4

19

Маковський Ростислав Леонідович

10

7

20

Лучинський Назар Миколайович

6

4

21

Миколенко Богдан Олексійович

8

4

22

Гребельник Станіслав Сергійович

5

4

23

Строкань Микола Сергійович

6

4

24

Солопенко Олексій Анатолійович

6

7

25

Титаренко Андрій Валерійович

7

6

Спеціальність 051 «Економіка» Освітня програма «Економіка підприємства»

База 9 класів

Група Е-2

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Ковтун Олександр Віталійович

8

9

2

Яценко Роман Миколайович

7

8

3

Пилипенко Анастасія Ігорівна

11

5

4

Сушко Анастасія Володимирівна

8

7

5

Сідько Аліна Миколаївна

8

8

6

Чорнобривець Надія Сергіївна

4

6

7

Ручка Анна Олександрівна

Не з’явилась

Не з’явилась

8

Швидун Андрій Олександович

11

4

9

Козловський Євгеній Олександрович

8

8

10

Петрух Максим Валерійович

6

4

11

Харченко Максим Олександрович

5

6

12

Бєлкіна Поліна Янівна

8

6

13

Фрунза Лакрімьоара Іванівна

6

4

14

Побережній Андрій Михайлович

7

7

15

Гітченко Євгеній Олегович

8

10

16

Рудюк Сергій В’ячеславович

11

8

17

Ходаківський Іван Володимирович

7

5

18

Саєнко Владислав Юрійович

7

6

19

Мірошниченко Назар Романович

8

6

20

Червінська Вікторія Володимирівна

5

6

21

Собчук Діана Сергіївна

7

4

22

Нечитайло Володимир Олександрович

5

9

23

Кублій Денис Олегович

7

4

24

Ковальчук Андрій Михайлович

8

5

25

Джима Діана Миколаївна

9

11

Спеціальність 051 «Економіка» Освітня програма «Економіка підприємства»

База 9 класів

Група Е-3

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Усенко Віола Юріївна

Не з’явилась

Не з’явилась

2

Шкраба Олександр Геннадійович

8

8

3

Поліванов Сергій Олексійович

7

8

4

Черняков Данііл Олександрович

8

8

5

Якимчук Дарина Олександрівна

8

9

6

Романчук Вікторія Віталіївна

6

5

7

Салащенко Роман Володимирович

7

6

8

Кучер Вікторія Віталіївна

7

7

9

Моісеєнко Юрій Геннадійович

4

4

10

Литовченко Анна Олександрівна

7

7

11

Маноха Анастасія Василівна

7

8

12

Мартиненко Максим Олександрович

7

5

13

Денисюк Василь Васильович

7

4

14

Дем’яненко Аліна Олегівна

7

11

15

Береговенко Ростислав Сергійович

10

7

16

Купрацевич Микита Андрійович

7

7

17

Юрченко Єлизавета Олександрівна

10

9

18

Боханевич Валентин Володимирович

5

8

19

Котляр Тимофій Андрійович

8

8

20

Крушельницька Дар’я  Андріївна

7

4

21

Войновський Семен Олегович

8

11

22

Шандаренко Марія Вадимівна

7

5

23

Мельник Вікторія Володимирівна

7

6

24

Корбут Андрій Сергійович

5

5

25

Трохименко Дмитро Євгенійович

6

5

Освітня програма «Економіка підприємства» Спеціальність 051 «Економіка»

База 9 класів

Група Е-4

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Іванов Максим Вячеславович

7

6

2

Мазуренко Ніна Миколаївна

Не з’явилась

Не з’явилась

3

Мазуренко Марія Миколаївна

Не з’явилась

Не з’явилась

4

Білобров Максим Олександрович

6

5

5

Бондарук Євген Михайлович

10

6

6

Борисова Василина Григорівна

6

4

7

Омельченко Юлія Леонідівна

4

7

8

Хоменко Анна Вікторівна

7

4

9

Сімоненко Андрій Михайлович

8

5

10

Диканчук Ольга Георгіївна

5

4

11

Іванець Роман Андрійович

7

7

12

Мацелюк Владислав Олегович

5

8

13

Таранов Данило Миколайович

7

8

14

Більська Анастасія Сергіївна

7

4

15

Козловський Ростислав Сергійович

7

7

16

Кузмінський Андрій Володимирович

6

7

17

Ржевська Анна В’ячеславівна

11

9

18

Малій Павло Вікторович

7

7

19

Карпенко Владислав Ігорович

7

9

20

Тимошенко Юлія Віталіївна

7

6

21

Горбишева Дарина Сергіївна

7

5

22

Фомін Анна Сергіївна

5

4

23

Філоненко Наталія Вікторівна

9

5

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина» Освітня програма «Ветеринарна медицина»

База 9 класів

Група В-1

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Дяченко Дарія  Ярославівна

8

9

2

Степаненко Наталія Володимирівна

6

5

3

Алєксєєва  Вікторія  Вікторівна

9

11

4

Осмола  Наталія Валеріївна

11

8

5

Шикун  Валерія Олегівна

10

10

6

Пилипчук  Катерина Євгенівна

7

9

7

Кулаківська  Надія  Олександрівна

9

8

8

Куракулова  Анастасія  Єгорівна

6

10

9

Коцюба  Михайло  Леонідович

6

4

10

Мороз  Владислава  Володимирівна

8

6

11

Харін  Нікіта  Антонович

10

9

12

Панова  Діана  Дмитрівна

6

4

13

Тищенко  Євгеній  Васильович

6

6

14

Михальчук  Назарій  Володимирович

5

8

15

Водотовка  Альбіна  Вячеславівна

7

7

16

Ільченко Оксана  Романівна

7

8

17

Снігур  Альона  Ігорівна

6

6

18

Собчук  Діана  Сергіївна

7

4

19

Ремболович  Аліна  Сергіївна

8

7

20

Гайдай  Максим  Юрійович

8

6

21

Зозулінський  Євгеній  Олександрович

6

7

22

Бакал  Ростислав  Олександрович

5

8

23

Сиволап  Яна  Романівна

4

7

24

Фесенко   Юрій  Віталійович

7

9

25

Гавага  Артем Анатолійович

10

6

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина» Освітня програма «Ветеринарна медицина»

База 9 класів

Група В-2

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Лисенко  Вікторія  Миколаївна

10

6

2

Носач  Вероніка  Сергіївна

6

Не з'явилась 

3

Лоєв  Богдан  Сергійович

11

7

4

Шпак Дмитро Миколайович

5

4

5

Коптєва  Владислава Юріївна

5

4

6

Кушнір Вікторія  Ігорівна

8

4

7

Мацюк Максим  Олегович

9

8

8

Шелепун Олександр  Сергійович

10

8

9

Сорокін  Євгеній  Юрійович

6

8

10

Вашетська  Софія  Олегівна

5

7

11

Радченко Михайло  Юрійович

7

8

12

Бачинська  Дар'я  Володимирівна

7

5

13

Іванов Максим Вячеславович

7

6

14

Гребельник  Богдана   Юріївна

10

10

15

Бондаренко  Любов  Миколаївна

5

9

16

Михайленко  Каріна  Сергіївна

4

5

17

Ястреб  Ян  Анатолійович

5

8

18

Степанов Павло Андрійович

7

6

19

Капля  Максим    Анатолійович

5

4

20

Зінченко  Олександра  Василівна

5

4

21

Праведний  Максим  Володимирович

6

7

22

Ликов  Денис Володимирович

4

7

23

Глек Єлизавета Андріївна

10

9

24

Карпенко Владислав Ігорович

7

9

25

Тимошенко Юлія Віталіївна

7

6

 

Спеціальність 211 «Ветеринарна медицина» Освітня програма «Ветеринарна медицина»

База ПТУ

Група В-1

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Фаховий іспит

1

Коломієць Валентина Миколаївна

11

9

 

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Освітня програма  «Фінанси і кредит»

База 9 класів

Група Ф-1

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Рубленко Ярослав Миколайович

6

4

2

Широкопояс Тетяна Іванівна

10

9

3

Лавренюк Владислав Іванович

6

4

4

Зайченко Єлизавета Олексіївна

7

5

5

Євтушенко Заліна Адамівна

7

7

6

Орлова Ольга Олегівна

5

4

7

Махтієнко Олена Миколаївна

8

8

8

Мстиславський Роман Вікторович

7

4

9

Курганський Дмитро Михайлович

7

4

10

Тищенко Олександр Сергійович

7

4

11

Патіюк Володимир Сергійович

10

7

12

Харін Нікіта Антонович

10

9

13

Шило Микола Михайлович

7

8

14

Галочка Данило Олександрович

5

8

15

Чорнобривець Надія Сергіївна

4

6

16

Лісовенко Анастасія Василівна

7

8

17

Сідько Аліна Миколаївна

8

8

18

Щербина Олександр Євгеніївна

10

9

19

Поляков Тарас Сергійович

8

6

20

Марушко Анна Федорівна

7

5

21

Дубина Вікторія Ігорівна

8

4

22

Ємець Євгеній Русланович

6

4

23

Коваленко Карина Романівна

7

8

24

Ручка Анна Олександрівна

Не з’явилась

Не з’явилась

25

Сушко Анастасія Володимирівна

8

7

26

Ковальчук Юлія Олегівна

6

6

27

Яценко Роман Миколайович

7

8

28

Титаренко Андрій Валерійович

7

6

29

Миколенко Богдан Олексійович

8

4

30

Кирилишина Анастасія Андріївна

8

4

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Освітня програма  «Фінанси і кредит»

База 9 класів

Група Ф-2

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Червінська Вікторія Володимирівна

5

6

2

Нечитайло Володимир Олександрович

5

9

3

Богдан Олександр Олександрович

6

5

4

Марченко Назар Юрійович

Не з’явилась

Не з’явилась

5

Фрунза Лакріміьора Іванівна

6

4

6

Саєнко Владислав Юрійович

7

6

7

Кублій Денис Олегович

7

4

8

Ходаківський Іван Володимирович

7

5

9

Куракін Денис Максимович

5

7

10

Усенко Віола Юріївна

Не з’явилась

Не з’явилась

11

Романчук Вікторія Віталіївна

6

5

12

Якимчук Дарина Олександрівна

8

9

13

Стеценко Ангеліна Володимирівна

8

9

14

Джима Діана Миколаївна

9

11

15

Поліванов Сергій Олексійович

7

8

16

Черняков Данііл Олександрович

8

8

17

Ковальчук Андрій Михайлович

8

5

18

Гавага Артем Анатолійович

10

6

19

Гринюк Катерина Миколаївна

4

4

20

Байда Яна Романівна

7

6

21

Соколенко Богдан Андрійович

5

4

22

Коптєва Владислава Юріївна

5

4

23

Литовченко Анна Олександрівна

7

7

24

Маноха Анастасія Василівна

7

8

25

Кучер Вікторія Віталіївна

7

7

26

Дем’яненко Аліна Олегівна

7

11

27

 Береговенко Ростислав Юрійович

10

7

28

Лисенко Вікторія Миколаївна

10

6

29

Юрченко Єлизавета Олександрівна

10

9

30

Войновський Семен Олегович

8

11

Освітня програма  «Фінанси і кредит» Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

База 9 класів

Група Ф-3

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Шандеренко Марія Вадимівна

7

5

2

Мельник Вікторія Володимирівна

7

6

3

Трохименко Дмитро  Євгенійович

6

5

4

Іванов Максим Вячеславович

7

6

5

Мазуренко Ніна Миколаївна

Не з’явилась

Не з’явилась

6

Мазуренко Марія Миколаївна

Не з’явилась

Не з’явилась

7

Бондарук Євген Михайлович

10

6

8

Білобров Максим Олександрович

6

5

9

Омельченко Юлія Леонідівна

4

7

10

Диканчук Ольга Георгіївна

5

4

11

Іванець Роман Андрійович

7

7

12

Сердюк Олег Олегович

7

5

13

Борисова Василина Григорівна

6

4

14

Хоменко Анна Вікторівна

7

4

15

Більська Анастасія Сергіївна

7

4

16

Рибалко Роман Олександрович

7

4

17

Кузьмінський Андрій Володимирович

6

7

18

Ковальчук Олександр Олегович

10

6

19

Малій Павло Вікторович

7

7

20

Крилова Анна Артурівна

4

4

21

Глек Єлизавета Андріївна

10

9

22

Карпенко Владислав Ігорович

7

9

23

Коменотрус Олександр Володимирович

5

4

24

Фомін Анна Сергіївна

5

4

25

Філоненко Наталія Вікторівна

9

5

26

Горбишева Дарина Сергіївна

7

5

Освітня програма «Комерційна діяльність»
Спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" 

База 9 класів

Група КД-1

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Сидоренко Анна В’ячеславівна

7

5

2

Махтієнко Олена Миколаївна

8

8

3

Усенко Дар’я Сергіївна

6

4

4

Пустовіт Олександр Миколайович

5

4

5

Поліщук Юлія Миколаївна

7

5

6

Вакулюк Назар Іванович

4

4

7

Лавренюк Владислав Іванович

6

4

8

Зайченко Єлизавета Олексіївна

7

5

9

Широкопояс Тетяна Іванівна

10

9

10

Рубленко Ярослав Миколайович

6

4

11

Маланчук Лілія Сергіївна

4

4

12

Мелашенко Владислав Петрович

9

7

13

Яковенко Денис Леонідович

11

8

14

Панова Діана Дмитрівна

6

4

15

Тищенко Олександр Сергійович

7

4

16

Мельниченко Владислав Олександрович

8

5

17

Марушко Анна Федорівна

7

5

18

Щербина Олександра Євгеніївна

10

9

19

Коломієць Владислав Олександрович

7

6

20

Кирилюк Катерина Олегівна

7

4

21

Яценко Роман Миколайович

7

8

22

Дубина Вікторія Ігорівна

8

4

23

Ковальчук Юлія Олегівна

6

6

24

Коваль Дмитро Миколайович

11

8

25

Ковтун Олександр Віталійович

8

9

Освітня програма «Комерційна діяльність»Спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" 

База 9 класів

Група КД-2

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Абрамчук Максим Сергійович

7

5

2

Шліхта Дмитро Павлович

9

9

3

Коваленко Карина Романівна

7

8

4

Пилипенко Анастасія Ігорівна

11

5

5

Чорнобривець Надія Сергіївна

4

6

6

Лісовенко Анастасія Василівна

7

8

7

Ємець Євген Русланович

6

4

8

Ручка Анна Олександрівна

не з’явилась

 

9

Строкань Микола Сергійович

6

4

10

Клепач Вячеслав Юрійович

4

6

11

Кирилишина Анастасія Андріївна

8

4

12

Шило Микола Михайлович

7

8

13

Лучинський Назар Миколайович

6

4

14

Миколенко Богдан Олексійович

8

4

15

Маковський Ростислав Леонідович

10

7

16

Гребельник Станіслав Сергійович

5

4

17

Туровець Владислав Романович

7

6

18

Шишов Олександр  Сергійович

5

8

19

Харченко Максим Олександрович

5

6

20

Петрук Максим Валерійович

6

4

21

Швидун Андрій Олександрович

11

4

22

Бєлкіна Поліна Янівна

8

6

23

Собчук Діана Сергіївна

7

4

24

Червінська Вікторія Володимирівна

5

6

25

Сенчук Максим Вікторович

6

4

Освітня програма «Комерційна діяльність»Спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" 

База 9 класів

Група КД-3

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Богдан Олександр Олександрович

6

5

2

Фрунза Лакрімьоара Іванівна

6

4

3

Крутоус Олександр Ігорович

7

4

4

Ходаківський Іван Володимирович

7

5

5

Миколенко Артур Вікторович

6

7

6

Куракін Денис Максимович

5

7

7

Мостовий Владислав Вячеславович

7

4

8

Лисенко Вікторія Миколаївна

10

6

9

Стеценко Ангеліна Володимирівна

8

9

10

Лук’янець Ілля Русланович

не з’явився

 

11

Поліванов Сергій Олексійович

7

8

12

Ковальчук Андрій Михайлович

8

5

13

Джима Діана Миколаївна

9

11

14

Бойченко Анастасія Русланівна

не з’явилась

 

15

Байда Яна Романівна

7

6

16

Салащенко Роман Володимирович

7

6

17

Осадчий Назар Ігорович

7

4

18

Кучер Вікторія Віталіївна

7

7

19

Моісеєнко Юрій Геннадійович

4

4

20

Воробей Олександр Русланович

6

6

21

Литовченко Анна Олександрівна

7

7

22

Маноха Анастасія Василівна

7

8

23

Денисюк Василь Васильович

7

4

24

Дем’яненко Аліна Олегівна

7

11

25

Купрацевич Микита Андрійович

7

7

Освітня програма «Комерційна діяльність»Спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" 

База 9 класів

Група КД-4

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Боханевич Валентин Володимирович

5

8

2

Ширма Владислав Олександрович

7

4

3

Лютий Артем Ігорович

6

6

4

Крушельницька Дар’я Андріївна

7

4

5

Войновський Семен Олегович

8

11

6

Шандаренко Марія Вадимівна

7

5

7

Мельник Вікторія Володимирівна

7

6

8

Корбут Андрій Сергійович

5

5

9

Ремболович Аліна Сергіївна

8

7

10

Коломієць Володимир Сергійович

5

5

11

Бондарук Євген Михайлович

10

6

12

Омельченко Юлія Леонідівна

4

7

13

Диканчук Ольга Георгіївна

5

4

14

Мацелюк Владислав Олегович

5

8

15

Романов Адам Валентинович

5

4

16

Сердюк Олег Олегович

7

5

17

Хоменко Анна Вікторівна

7

4

18

Сімоненко Андрій Михайлович

8

5

19

Козловський Ростислав Ігорович

7

7

20

Рибалко Роман Олександрович

7

4

21

Кузьмінський Андрій Володимирович

6

7

22

Ржевська Анна В’ячеславівна

11

9

23

Ковальчук Олександр Олегович

10

6

24

Крилова Анна Артурівна

4

4

25

Карпенко Владислав Ігорович

7

9

26

Горбишева Дарина Сергіївна

7

5

27

Філоненко Наталія Вікторівна

9

5

28

Вашетська Софія Олегівна

5

7

Освітня програма «Монтаж і обслуговування холодильно-компрсесорних машин та установок»Спеціальність 142 "Енергетичне машинобудування"

База 9 класів

Група М - 1

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Іванчик Роман Тарасович

6

5

2

Корнійчук Назар Сергійович

6

7

3

Чернявщук Артем В’ячеславович

7

7

4

Яковенко Юрій Олександрович

8

6

5

Галочка Данило Олександрович

5

8

6

Антоновський Данііл Олегович

8

4

7

Діков Віктор Васильович

9

6

8

Рубленко Назар Сергійович

8

7

9

Харін Нікіта Антонович

10

9

10

Павліченко Віктор Олександрович

6

4

11

Сабуцький Дмитро Віталійович

7

4

12

Ковч Дмитро Валерійович

7

7

13

Тищенко Євгеній Васильович

7

6

14

Мелашенко Владислав Петрович

9

7

15

Шаповал Олексій Сергійович

4

8

16

Клепач Вячеслав Юрійович

4

6

17

Гільов Арсен Денисович

7

6

18

Коцюк Назар Олегович

4

6

19

Григор'єв Олександр Сергійович

7

6

20

Абрамчук Максим Сергійович

7

5

21

Шліхта Дмитро Павлович

9

9

22

Фещенко Ігор Олександрович

9

6

23

Солопенко Олексій Анатолійович

6

7

24

Туровець Владислав Романович

7

6

25

Шишов Олександр Сергійович

5

8

26

Козловський Євгеній Олександрович

8

8

27

Нечитайло Володимир Олександрович

5

9

28

Богдан Олександр Олександрович

6

5

29

Бурдін Андрій Андрійович

7

4

30

Гайдай Максим Юрійович

8

6

База 9 класів
Освітня програма «Монтаж і обслуговування холодильно-компрсесорних машин та установок»Спеціальність 142 "Енергетичне машинобудування"

Група М - 2

 

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Тіга Роман Григорович

6

8

2

Вигівський Максим В’ячеславович

8

8

3

Крутоус Олександр Ігорович

7

4

4

Рожко Назар В’ячеславович

7

8

5

Малєєв Олексій Анатолійович

7

6

6

Саражинський Роман Юрійович

8

8

7

Коберник Денис Олегович

6

6

8

Мостовий Владислав В’ячеславович

7

4

9

Рашкович Дімітар Владанович

4

4

10

Лук'янець Ілля Русланович

не з’явився

11

Фещенко Ілля Дмитрович

6

9

12

Лоєв Богдан Сергійович

11

7

13

Коваленко Антон Олександрович

7

7

14

Олешко Богдан Сергійович

10

8

15

Гринюк Валентин Миколайович

не з’явився

16

Соколенко Богдан Андрійович

5

4

17

Пеклін Юрій Анатолійович

5

4

18

Осадчий Назар Ігорович

7

4

19

Погребняк Богдан Сергійович

7

10

20

Воробей Олександр Русланович

6

6

21

Шевченко Назарій Андрійович

5

4

22

Денисюк Василь Васильович

7

4

23

Сорокін Євгеній Юрійович

6

8

24

Самелюк Артем Володимирович

4

4

25

Павленко Ігор Дмитрович

7

8

26

Павленко Олег Дмитрович

7

8

27

Боханевич Валентин Володимирович

5

8

28

Заторський Олександр Олександрович

5

8

29

Радченко Михайло Юрійович

7

8

30

Ширма Владислав Олександрович

7

4

Освітня програма «Монтаж і обслуговування холодильно-компрсесорних машин та установок»Спеціальність 142 "Енергетичне машинобудування"

База 9 класів

Група М -3

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Бадзюх Владислав Геннадійович

7

7

2

Лютий Артем Ігорович

6

6

3

Розгон Андрій Русланович

6

5

4

Печененко Олександр Олександрович

5

5

5

Хабібулін Ілля Фарітович

8

9

6

Лучук Марко Васильович

8

7

7

Іванов Максим В’ячеславович

7

6

8

Коломієць Володимир Сергійович

5

5

9

Шевчук Богдан Юрійович

5

8

10

Герега Дмитро Васильович

8

7

11

Чабак Дмитро Володимирович

7

4

12

Ястреб Ян Анатолійович

5

8

13

Сімоненко Андрій Михайлович

8

5

14

Таранов Данило Миколайович

7

8

15

Герасименко Андрій Володимирович

5

6

16

Козловський Ростислав Ігорович

7

7

17

Фурман Богдан Олександрович

8

8

18

Коробка Дмитро Олександрович

5

8

19

Мартинюк Віталій Ярославович

5

5

20

Ликов Денис Володимирович

4

7

21

Праведний Максим Володимирович

6

7

22

Самоходський Степан Андрійович

8

8

23

Гончар Артем Олегович

6

8

24

Ільніцький Дмитро Олександрович

7

7

25

Ямбуренко Владислав Олександрович

4

4

База ПТУ
Освітня програма «Монтаж і обслуговування холодильно-компрсесорних машин та установок»
Спеціальність 142 "Енергетичне машинобудування"

Група М - 4

№п\п

Прізвище, ім’я по батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Фахова співбесіда

1

Гурінчук Андрій Сергійович

9

9

Спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

Освітня програма «Інформаційна діяльність підприємства»

База 9 класів

Група ІДП-1

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Шевчук Анна Миколаївна

11

10

2

Вакулюк Назар Іванович

4

4

3

Мельниченко Владислав Олександрович

8

5

4

Тищенко Євгеній Васильович

6

6

5

Курганський Дмитро Михайлович

7

4

6

Тищенко Олександр Сергійович

7

4

7

Ковч Дмитро Валерійович

7

7

8

Сабуцький Дмитро Віталійович

7

4

9

Павліченко Віктор Олександрович

6

4

10

Патіюк Володимир Сергійович

10

7

11

Панова Діана Дмитрівна

6

4

12

Харін Нікіта Антонович

10

9

13

Мелашенко Владислав Петрович

9

7

14

Яковенко Денис Леонідович

11

8

15

Шило Микола Михайлович

7

8

16

Антоновський Данііл Олегович

8

4

17

Ярмоленко Ангеліна Сергіївна

9

8

18

Мороз Владислава Володимирівна

8

6

19

Рубленко Назар Сергійович

8

7

20

Сидоренко Анна Вячеславівна

7

5

21

Зайченко Єлизавета Олексіївна

7

5

22

Пилипчук Катерина Євгеніївна

7

9

23

Пустовіт Олександр Миколайович

5

4

24

Усенко Дар’я Сергіївна

6

4

25

Шикун Валерія Олегівна

10

10

Освітня програма «Інформаційна діяльність підприємства»​Спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

Група ІДП-2

База 9 класів

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Дячок Дарія Юріївна

8

 

2

Лучинський Назар Миколайович

6

4

3

Миколенко Богдан Олексійович

8

4

4

Маковський Ростислав Леонідович

10

7

5

Титаренко Андрій Валерійович

7

6

6

Солопенко Олексій Анатолійович

6

7

7

Гетьман Юлія Віталіївна

10

7

8

Туровець Владислав Романович

7

6

9

Строкань Микола Сергійович

6

4

10

Шишов Олександр Сергійович

5

8

11

Харченко Максим Олександрович

5

6

12

Петрух Максим Валерійович

6

4

13

Швидун Андрій Олександрович

11

4

14

Борейко Сергій Олександрович

Не з’явився

Не з’явився

15

Платонов Антон Сергійович

10

7

16

Козловський Євгеній Олександрович

8

8

17

Грищенко Олександр Петрович

5

4

18

Мірошниченко Назар Романович

8

6

19

Бурдін Андрій Андрійович

7

4

20

Марченко Назар Юрійович

Не з’явився

Не з’явився

21

Нечитайло Володимир Олександрович

5

9

22

Пилипенко Анастасія Ігорівна

11

5

23

Лісовенко Анастасія Василівна

7

8

24

Бєлкіна Поліна Янівна

8

6

25

Шліхта Дмитро Павлович

9

9

Освітня програма «Інформаційна діяльність підприємства»Спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

Група ІДП-3

База 9 класів

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Григор’єв Олександр Сергійович

7

6

2

Абрамчук Максим Сергійович

7

5

3

Гребельник Станіслав Сергійович

5

4

4

Ковтун Олександр Віталійович

8

9

5

Коваль Дмитро Миколайович

11

8

6

Дубина Вікторія Ігорівна

8

4

7

Поляков Тарас Сергійович

8

6

8

Черняков Данііл Олександрович

8

8

9

Рудюк Сергій В’ячеславович

11

8

10

Крутоус Олександр Ігорович

7

4

11

Поліванов Сергій Олексійович

7

8

12

Шкраба Олександр Геннадійович

8

8

13

Чабак Дмитро Володимирович

7

4

14

Коваленко Антон Олександрович

7

7

15

Олешко Богдан Сергійович

10

8

16

Лоєв Богдан Сергійович

11

7

17

Гітченко Євгеній Олегович

8

10

18

Ковальчук Андрій Михайлович

8

5

19

Романчук Вікторія Віталіївна

6

5

20

Лисенко Вікторія Миколаївна

10

6

21

Саражинський Роман Юрійович

8

8

22

Усенко Віола Юріївна

Не з’явилась

-

23

Гавага Артем Анатолійович

10

6

24

Вигівський Максим В’ячеславович

8

8

25

Побережній Андрій Михайлович

7

7

Освітня програма «Інформаційна діяльність підприємства»Спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

Група ІДП-4

База 9 класів

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Гайдай Максим Юрійович

8

6

2

Фесенко Юрій Віталійович

7

9

3

Мостовий Владислав Вячеславович

7

4

4

Салащенко Роман Володимирович

7

6

5

Самелюк Артем Володимирович

4

4

6

Осадчий Назар Ігорович

7

4

7

Моісеєнко Юрій Геннадійович

4

4

8

Воробей Олександр Русланович

6

6

9

Пошелюжний Артур Сергійович

7

7

10

Мартиненко Максим Олександрович

7

5

11

Мацюк Максим Олегович

9

8

12

Пеклін Юрій Анатолійович

5

4

13

Береговенко Ростислав Юрійович

10

7

14

Купрацевич Микита Андрійович

7

7

15

Оверченко Максим Сергійович

8

4

16

Ширма Владислав Олександрович

7

4

17

Мацелюк Владислав Олегович

5

8

18

Котляр Тимофій Андрійович

8

8

19

Бадзюх Владислав Геннадійович

7

7

20

Юрченко Єлизавета Олександрівна

10

9

21

Боханевич Валентин Володимирович

5

8

22

Крушельницька Дар’я Андріївна

7

4

23

Войновський Семен Олегович

8

11

24

Розгон Андрій Русланович

6

5

25

Печененко Олександр Олександрович

5

5

Освітня програма «Інформаційна діяльність підприємства»Спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

Група ІДП-5

База 9 класів

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Іванов Максим Вячеславович

7

6

2

Корбут Андрій Сергійович

5

5

3

Хабібулін Ілля Фарітович

8

9

4

Білобров Максим Олександрович

6

5

5

Коломієць Володимир Сергійович

5

5

6

Романов Адам Валентинович

5

4

7

Сердюк Олег Олегович

7

5

8

Капля Максим Анатолійович

5

4

9

Таранов Данило Миколайович

7

8

10

Рибалко Роман Олександрович

7

4

11

Самоходський Степан Андрійович

8

8

12

Ковальчук Олександр Олегович

10

6

13

Глек Єлизавета Андріївна

10

9

14

Карпенко Владислав Ігорович

7

9

15

Ямбуренко Владислав Олександрович

4

4

16

Філоненко Наталія Вікторівна

9

5

Спеціальність 181 "Харчові технології"

Освітня програма «Зберігання, консервування та переробка молока»

Група Т-1

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Луценко Яна Олександрівна

7

6

2

Семенюта Дарина Олегівна

5

11

3

Поліщук Юлія Миколаївна

7

5

4

Панаєва Аліна Русланівна

5

6

5

Усенко Дарія Сергіївна

6

4

6

Сидоренко Анна В’ячеславівна

7

5

7

Алєксєєва Вікторія Вікторівна

9

11

8

Степаненко Наталія Володимирівна

6

5

9

Моцна Анна Віталіївна

8

7

10

Яковенко Юрій Олександрович

8

6

11

Михальчук Назарій Володимирович

5

8

12

Семенюк Надія Євгеніївна

-

-

13

Коломієць Владислав Олександрович

7

6

14

Киричишина Анастасія Андріївна

8

4

15

Гільов Арсен Денисович

7

6

16

Григор’єв Олександр Сергійович

7

6

17

Шліхта Дмитро Павлович

9

9

18

Снігур Альона Ігорівна

6

6

19

Ільченко Оксана Романівна

7

8

20

Чопенко Ольга Володимирівна

4

6

21

Ковальчук Юлія Олегівна

6

6

22

Шило Микола Михайлович

7

8

23

Собчук Діана Сергіївна

7

4

24

Дабіжа Анна Віталіївна

7

4

25

Тіга Роман Григорович

6

8

26

Миколенко Артур Вікторович

6

7

Освітня програма «Зберігання, консервування та переробка молока»Спеціальність 181 "Харчові технології"

База 9 класів

Група Т-2

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Сиволап Яна Романівна

4

7

2

Рожко Назар Вячеславович

7

8

3

Носач Вероніка Сергіївна

6

-

4

Рашкович Дімітар Владанович

4

4

5

Лисенко Вікторія Миколаївна

10

6

6

Коберник Денис Олегович

6

6

7

Мороїд Анастасія Євгеніївна

7

8

8

Мороїд Анна Євгеніївна

7

8

9

Гринюк Катерина Миколаївна

4

4

10

Соколенко Богдан Андрійович

5

4

11

Климчук Владислав Вікторович

5

6

12

Погребняк Богдан Сергійович

7

10

13

Саливоненко Єлизавета Валеріївна

7

7

14

Кисиленко Аліна Володимирівна

4

4

15

Молчанов Віталій Олександрович

7

4

16

Паламарчук Аліна Юріївна

5

4

17

Максименко Максим Віталійович

-

-

18

Павленко Ігор Дмитрович

7

8

19

Павленко Олег Дмитрович

7

8

20

Заторський Олександр Олександрович

5

8

21

Байда Яна Романівна

7

6

22

Боханевич Валентин Володимирович

5

8

23

Бачинська Дар’я Володимирівна

7

5

24

Оленко Віталій Олексійович

7

7

25

Порхун Інна Іванівна

7

4

26

Письменюк Анастасія Богданівна

4

5

Освітня програма «Зберігання, консервування та переробка молока»Спеціальність 181 "Харчові технології"

База 9 класів

Група Т-3

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Гребельник Богдана Юріївна

10

10

2

Бондаренко Любов Миколаївна

5

9

3

Лановенко Денис Євгенійович

6

8

4

Капля Максим Анатолійович

5

4

5

Печененко Олександр Олександрович

5

5

6

Осадчий Назар Ігорович

7

4

7

Поліванов Сергій Олексійович

7

8

8

Миколанко Богдан Олексійович

8

4

9

Білобров Максим Олександрович

6

5

10

Коломієць Володимир Сергійович

5

5

11

Тищенко Євгеній Васильович

7

6

12

Панова Діана Дмитрівна

6

4

13

Мелащенко Владислав Петрович

9

7

14

Вакулюк Назар Іванович

4

4

15

Коваль Вікторія Анатоліївна

6

4

16

Туровець Владислав Романович

7

6

17

Коробка Дмитро Олександрович

5

8

18

Фурман Богдан Олександрович

8

8

19

Шевченко Євгенія Михайлівна

5

4

20

Мартинюк Віталій Ярославович

5

5

21

Коптіла Тетяна Костянтинівна

7

7

22

Лучук Марко Васильович

8

7

23

Гончар Артем Олегович

6

8

24

Ільніцький Дмитро Олександрович

7

7

25

Коменотрус Олександр Володимирович

5

4

26

Горбишева Дарина Сергіївна

7

5

27

Фомін Анна Сергіївна

5

4

28

Зінченко Олександра Василівна

5

4

29

Вашетська Софія Олегівна

5

7

30

Ямбуренко Владислав Олександрович

4

4

Освітня програма «Зберігання, консервування та переробка м’яса»Спеціальність 181 "Харчові технології"

База 9 класів

Група Т-4

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Моцна Анна Віталіївна

8

7

2

Дячок Дарія Юріївна

8

4

3

Мелашенко Владислав Петрович

9

7

4

Коцюба Михайло Леонідович

6

4

5

Кулаківська Надія Олександрівна

9

8

6

Пустовіт Олександр Миколайович

5

4

7

Шикун Валерія Олегівна

10

10

8

Поліщук Юлія Миколаївна

7

5

9

Панаєва Аліна Русланівна

5

6

10

Корнійчук Назар Сергійович

6

7

11

Шаповал Олексій Сергійович

4

8

12

Семенюк Надія Євгеніївна

не з’явилась

не з’явилась

13

Гільов Арсен Денисович

7

6

14

Гурінчук Ольга Олександрівна

4

не з’явилась

15

Коломієць Владислав Олександрович

7

6

16

Чопенко Ольга Володимирівна

4

6

17

Снігур Альона Ігорівна

6

6

18

Бурдін Андрій Андрійович

7

4

19

Дабіжа Анна Віталіївна

7

4

20

Миколенко Артур Вікторович

6

7

21

Рашкович Дімітар Владанович

4

4

22

Носач Вероніка Сергіївна

6

не з’явилась

23

Рожко Назар Вячеславович

7

8

24

Мороїд Анна Євгеніївна

7

8

25

Мороїд Анастасія Євгеніївна

7

8

Освітня програма «Зберігання, консервування та переробка м’яса»
Спеціальність 181 "Харчові технології"

База 9 класів

Група Т-5

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Гринюк Валентин Миколайович

не з’явився

не з’явився

2

Пеклін Юрій Анатолійович

5

4

3

Климчук Владислав Вікторович

5

6

4

Коптєва Владислава Юріївна

5

4

5

Мацюк Максим Олегович

9

8

6

Погребняк Богдан Сергійович

7

10

7

Саливоненко Єлизавета Валеріївна

7

7

8

Самелюк Артем Володимирович

4

4

9

Денисюк Василь Васильович

7

4

10

Сорокін Євгеній Юрійович

6

8

11

Паламарчук Аліна Юріївна

5

4

12

Байда Яна Романівна

7

6

13

Лисенко Вікторія Миколаївна

10

6

14

Павленко Олег Дмитрович

7

8

15

Павленко Ігор Дмитрович

7

8

16

Радченко Михайло Юрійович

7

8

17

Собчук Діана Сергіївна

7

4

18

Сиволап Яна Романівна

4

7

19

Заторський Олександр Олександрович

5

8

20

Бачинська Дар’я Володимирівна

7

5

21

Оленко Віталій Олексійович

7

7

22

Порхун Інна Іванівна

7

4

23

Розгон Андрій Русланович

6

5

24

Письменюк Анастасія Богданівна

4

5

25

Гребельник Богдана Юріївна

10

10

Освітня програма «Зберігання, консервування та переробка м’яса»
Спеціальність 181 "Харчові технології"

База 9 класів

Група Т-6

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Бондаренко Любов Миколаївна

5

9

2

Мазуренко Марія Миколаївна

не з’явилась

не з’явилась

3

Шевчук Богдан Юрійович

5

8

4

Лановенко Денис Євгенійович

6

8

5

Мостовий Владислав Вячеславович

7

4

6

Коробка Дмитро Олександрович

5

8

7

Фурман Богдан Олександрович

8

8

8

Білобров Максим Олександрович

6

5

9

Коломієць Володимир Сергійович

5

5

10

Тищенко Євгеній Васильович

6

6

11

Панова Діана Дмитрівна

6

4

12

Вакулюк Назар Іванович

4

4

13

Миколенко Богдан Олексійович

8

4

14

Поліванов Сергій Олексійович

7

8

15

Осадчий Назар Ігорович

7

4

16

Печененко Олександр Олександрович

5

5

17

Коваль Вікторія Анатоліївна

6

4

18

Мартинюк Віталій Ярославович

5

5

19

Шевченко Євгенія Михайлівна

5

4

20

Ликов Денис Володимирович

4

7

21

Праведний Максим Володимирович

6

7

22

Коптіла Тетяна Костянтинівна

7

7

23

Михайленко Каріна Сергіївна

4

5

24

Лучук Марк Васильович

8

7

25

Ржевська Анна Вячеславівна

11

9

База 9 класів
Освітня програма «Зберігання, консервування та переробка м’яса»
Спеціальність 181 "Харчові технології"

Група Т-7

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Гончар Артем Олегович

6

8

2

Крилова Анна Андріївна

4

4

3

Коменотрус Олександр Володимирович

5

4

4

Луценко Яна Олександрівна

7

6

5

Ільніцький Дмитро Олександрович

7

7

6

Самоходський Степан Андрійович

8

8

7

Фомін Анна Сергіївна

5

4

8

Зінченко Олександра Василівна

5

4

9

Вашетська Софія Олегівна

5

7

10

Кушнір Вікторія Ігорівна

8

4

11

Молчанов Віталій Олександрович

7

4

Освітня програма «Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів»
Спеціальність 181 "Харчові технології"

База 9 класів

Група Т-8

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Екзаменаційні оцінки

Українська мова

Математика

1

Моцна Анна Віталіївна

8

7

2

Панаєва Аліна Русланівна

5

6

3

Корнійчук Назар Сергійович

6

7

4

Ковч Дмитро Валерійович

7

7

5

Павліченко Віктор Олександрович

6

4

6

Гільов Арсен Денисович

7

6

7

Коцюк Назар Олегович

4

6

8

Снігур Альона Ігорівна

6

6

9

Чопенко Ольга Володимирівна

4

6

10

Дабіжа Анна Віталіївна

7

4

11

Мороїд Анастасія Євгеніївна

7

8

12

Мороїд Анна Євгеніївна

7

8

13

Коптєва Владислава Юріївна

5

4

14

Саливоненко Єлизавета Валеріївна

7

7

15

Молчанов Віталій Олександрович

7

4

16

Максименко Максим Віталійович

не з’явився

не з’явився

17

Лютий Артем Ігорович

6

6

18

Письменюк Анастасія Богданівна

4

5

19

Шевчук Богдан Юрійович

5

8

20

Романов Адам Валентинович

5

4

21

Герега Дмитро Васильович

8

7

22

Борисова Василина Григорівна

6

4

23

Зінченко Олександра Василівна

5

4

24

Фурман Богдан Олександрович

8

8

25

Коптіла Тетяна Костянтинівна

7

7

26

Лучук Марко Васильович

8

7

27

Гончар Артем Олегович

6

8

28

Луценко Яна Олександрівна

7

6