Прибирання Державного дендропарку "Олександрія"

Прибирання Державного дендропарку "Олександрія"

Весна покликала білоцерківців у парки та сквери міста, щоб навести там лад після зимового періоду – прибрати сміття, торішнє листя, побілити бордюри. Словом, зробити все, щоб з перших погожих днів місто стало зразком чистоти та порядку. На ініціативу з прибирання відгукнулась студенти групи Ф-32 економічного відділення Технолого-економічного коледжу БНАУ.

Так, разом із завідуючим економічного відділення Однорогом Максимом Анатолійовичем та викладачем Хіврич Наталією Валеріївною вони прийшли попрацювати у Державний дендропарк «Олександрія». Працюючи із працівниками дендропарку вони прибирали паркові алеї, збирали сміття – трудились енергійно та завзято, як і належить у їхньому молодому віці.

Працівники дендропарку задоволені таким ставленням юнаків до роботи. Діло йде на лад, і за кілька годин роботи чимала ділянка парку виглядала чистою та охайною.

Студенти допомогли нам у прибиранні зеленого куточка парку, – підсумували їхню роботу працівники. Ми їм виділили територію, де вони, мабуть, полюбляють відпочивати. Тож працювали вони не лише для всіх білоцерківців, а й для себе особисто, щоб було приємно відвідувати парк, перебувати тут. Група прибула на прибирання у повному складі .

Студенти зробили добру справу і внесли власну часточку у весняне прибирання парку. Окрім того, викладачі та студенти економічного відділення долучаться й до загальноміських суботників. Участь у подібних акціях стала для студентів традиційною, і діти охоче відгукуються на ініціативи з проведення суботників та прибирань закріплених територій після занять. Залучення студентів є складовою частиною виховної роботи, адже колективна праця на благо рідного міста, дозволяє виховувати у підростаючого покоління відповідальне ставлення до вирішення проблем благоустрою, шанобливе ставлення до навколишнього середовища тощо.

Ось і третьокурснику Бондаренко Ростиславу за щастя прийти попрацювати на свіжому повітрі, трохи розім’ятись після кількох навчальних пар. Він задоволений результатами праці своїх однокурсників. Відтепер у цьому куточку парку чисто та прибрано, і це результат спільної парці його однокурсників.

Це наш парк, ми тут відпочиваємо після пар, тому кому, як не нам, тут прибирати та наводити лад, – переконаний Ростислав.