Презентація книги «Гільзи в кишені» А.С. Кириченка

Презентація книги «Гільзи в кишені» А.С. Кириченка

Бібліотека спільно з Ценральною бібіліотекою  Білоцерківської ЦБС  провела зустріч з із поетом, членом Національної спілки письменників України, кадровим військовим Андрієм Степановичем Кириченком, який презентував свою нову збірку «Гільзи в кишені».

Про війну молодий талановитий літератор знає не з книг, телебачення та соціальних мереж, він з перших днів неоголошеної війни боронив східні кордони нашої держави від російських загарбників та сепаратистів. В перервах між боями майор писав вірші.

У творчому доробку молодого поета три збірки: «От така війна…», «Це наша правда!» і «Гільзи в кишені». За останнюудостєний міської літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького.

Його вірші − це гірка правда про війну, важкі бої, побратимів, буденне життя солдат в бойових умовах, пейзажна та інтимна лірика, філософські роздуми про війну, життя і сенс буття. Поезії вражають щирістю, глибиною почуттів і яскравими образами.

Зустріч пройшла у формі діалогу автора із слухачами. Учасники заходу були враженіпоетичним і декламаторським талантом Андрія Кириченка.

Сподобався їм і виступ письменниці Галини Гай, редактора двох  збірок пана Андрія.