Підсумки року – на відмінно!

Підсумки року – на відмінно!

       Насичений спортивними подіями травень закінчився практичним семінаром на тему: «Шляхи формування здорового способу життя студентської молоді», який проводився ДУ НМЦ «Агроосвіта» на базі Технолого-економічного коледжу БНАУ. Близько 20 учасників семінару з усіх куточків України відзначили його актуальність, позитивний вплив на процес залучення студентської молоді до здорового способу життя.

    Керівники фізичного виховання з Умані, Житомира, Ізмаїла, Іллінців, Олександрії, Мирогощі, Ладижина, Немішаєва, Брацлава, Бобровиці, Дніпра дали високу оцінку навчальної та спортивно-масової роботи у нашому коледжі. Це підтвердили на демонстраційно-інтегрованому занятті студенти груп – В-12, К-11, ІДП-12, Т-11.

    Цікаву інформацію отримали слухачі семінару від директора коледжу Л.П. Лендрик, начальника відділу з питань фізичної культури і спорту міськради В.М. Коросько, завідуючого кафедрою фізичного виховання НАУ, кандидата біологічних наук О.К. Дудника, практичного психолога ТЕК БНАУ Гриценюк С.С.

   Циклова комісія з фізичного виховання дуже вдячна працівникам коледжу за практичну допомогу у проведенні Всеукраїнського семінару.