Підсумки благодійної акції "Подаруй захиснику свято!"

 Студентська соціальна служба Відокремленого структурного підрозділу «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» напередодні зимових свят організувала та провела найприємнішу та найсвятковішу благодійну акцію “ПОДАРУЙ ЗАХИСНИКУ СВЯТО!”

         Акція тривавала з 10 грудня до 20 грудня 2021 р.  

      30 студентських груп разом із кураторами та своїми батьками долучилися до заходу та наповнили подарунками торбинку святого Миколая.

     Молодь зібрала крупи, макаронні вироби, консерви м’ясні та рибні, домашні заготовки, засоби індивідуального догляду.  Але найбільше наших воїнів потішать солодощі та печиво, якими вони смакуватимуть за горнятком ароматної кави або чашкою духмяного чаю з медом, переданими їм нашими студентами. Також пакунки супроводжувалися вітальним листівками та побажаннями, зробленими руками дітей. Можливо саме ця турбота допоможе зберегти воїнам життя і повернутися додому живим і здоровим, або стати на ноги після отриманих поранень.

    21 грудня 2021 р. відбулася урочиста передача подарунків та благодійної допомоги білоцерківським волонтерам від усіх навчальних закладів Білоцерківської громади, на якій були присутні Петрик Юрій Федорович (начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради), представників учнівського самоврядування навчальних закладів міста. На заході був присутній заступник командира 72-ї ОМБр ім.Чорних Запорожців,  підполковник Олександр Самарський, який привітав усіх присутніх зі святами, побажав злагоди і миру у родинах та подякував учням:

     «Ви робите дійсно велику справу, бо для кожного солдата в окопі дуже важлива підтримка, відчуття тилу та розуміння, що є заради кого воювати,  відстоюючи нашу незалежність, захищати вас - молодь, яка  розбудовуватиме нашу державу надалі».