Новий навчальний рік розпочато!

Новий навчальний рік у ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» розпочато з урочистого заходу присвяченого Дню знань.

Сьогодні пролунали слова вдячності нашим захисникам та захисницям за те, що їхня мужність та жертовність дає нам можливість зустріти цей день у мирі й безпеці, працювати та впевнено дивитись у майбутнє. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіалу Пам'яті героїв.

З вітальним словом до здобувачів освіти, батьків та працівників коледжу звернулась в.о. директора Ольга ХАРЧИШИНА. Ольга Миколаївна побажала всім творчих успіхів, мудрості та натхнення і наголосила, що лиш разом – ми сила!

Окрасою свята став виступ колективу «Перепелиця», який подарував пісенні вітання від ШУСТ Олени, ректора Білоцерківського НАУ.

З вітальним словом до першокурсників та батьків звернулись гості свята: проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності, доктор  сільськогосподарських наук, професор БНАУ ДИМАНЬ Тетяна, начальник відділу якості ФОП «Маршалок» КРАВЧЕНКО Наталія, HRD керівник відділення побудови мережі магазинів «Шуруп» ГУБАНЬ Альона, начальник відділу збуту Обухівського молокозаводу, випускниця коледжу КУЛЕША Олена.

Голова студентського парламенту МЕРЕЖЕНЮК Вікторія урочисто провела посвяту першокурсників у студентські лави коледжу.

Тож, Вітаємо наших першокурсників: нехай кожен новий день у стінах коледжу наближає вас до омріяної професії, дарує яскраві та позитивні емоції, які запам’ятаються на все життя.

 

Нехай цей день стане по-справжньому радісним та піднесеним, адже в перший день осені ми творимо нову історію – історію нашого коледжу. Наш вклад в перемогу – це отримання фахової освіти для допомоги в розбудові нашої країни після перемоги; це бути свідомим громадянином та патріотом України!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!