Музеї коледжу

Музей історії коледжу

Музей історії коледжу створений згідно рішення педагогічного та студентського колективу Білоцерківського технікуму м’ясної та молочної промисловості у вересні 1989 року. Завдяки зусиллям керівництва технікуму – директора М.М. Клименка, заступника директора Л.П. Лендрик, С.Г. Василенко, ветеранів праці – К.С. Прокопець, М.Д. Бойка, Л.Ф. Моревої, В.М. Цвєткова, О.К. Лисенка, М.І. Борзака та багатьох інших вдалося зібрати значний матеріал, який став основою музейної експозиції, оформленої протягом 1987-1989 років.

Фонд музею налічує 1884 експонати, з них – 63 музейних предмети допоміжного фонду та 1821 – основного.

У грудні 2007 року  Музей історії був нагороджений дипломом Міністерства аграрної політики України за ІІІ місце в огляд-конкурсі на кращий музей серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Мінагрополітики.

18 січня 2011 року музей отримав звання «Зразковий музей», що зазначено у наказі № 34 Міністерства освіти і науки України.

            Завідувач -  Савчук Людмила Анатоліївна

 

 

Музей народного побуту Київщини

            Музей народного побуту Київщини створений згідно рішення педагогічного та студентського колективу Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ у вересні 2000 року. Завдяки зусиллям керівництва коледжу – директора Л.П. Лендрик, викладача української мови  та літератури Н.О. Дуки та багатьох інших вдалося зібрати значний матеріал, який став основою музейної експозиції. Нині фонд музею налічує 564 експонати, з них – 41 музейний предмет допоміжного фонду та 523 – основного.  Музей, як скарбниця освітніх і педагогічних надбань є пошуковим та дослідним центром коледжу. З його фондами мають можливість працювати як викладачі, так і студенти.

            Завідуюча – Костенко Наталія Миколаївна

 

 

 

Патолого-анатомічний музей

            Патолого-анатомічний музей Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ створений згідно рішення педагогічного та студентського  колективу відділення ветеринарної медицини коледжу. Завдяки зусиллям керівництва – директора Л.П. Лендрик, завідувачки відділенням ветеринарної медицини – Зубрицької В.М., викладачів ветеринарних дисциплін Ніколаєвич В.І., Єрохіної О.М., Фучило Л.Д., Підопригори Т.О. та інших, вділося зібрати значний матеріал, який став основою музейної експозиції, оформленої протягом 2009 року.

            Завідуюча – Ніколаєвич Валентина Іванівна