Міжнародні зв’язки

Співпраця з Польщею

Співпраця з Польщею

Інформація про стажування в Данії

Термін стажування – 1 рік 
Вік студентів – до 30 років
Зарплата студентів 
Перші півроку 11444.15 кр (1525 €) – чистими студенти будуть отримувати 950є, це вже без податків, і без проживання та харчування.

Наступні пів року: якщо студенти до 25 років 13274.61 кр (1770 €) – чистими 1070 € якщо студенти після 25 років 15369.71 кр (2050 €) - чистими 1240 €.

Студенти повинні бути студентами любих зоотехнічних спеціальностей і здати мінімум одну сесію. Підходить як стаціонарна, так і заочна форма освіти. 
Студент повинен здати тест з англійської мови на рівень мінімум А2. В основному, студенти здають тест КЕТ.

Записатися на нього можна за наступним посиланням  https://grade.ua/esol/ket/#exam=ket&month=10.2019

Витрати по контракту
Вартість контракта 1600є. Платиться 3 частинами: 600є спочатку та по 500є з перших двох зарплат в Данії. Ця вартість включає:

 • оформлення документів;
 • пошук контракту;
 • подача на візу;
 • вартість візи ( 390Є );
 • оформлення податкової карти;
 • надання студентських пільг в податковій;
 • допомога з налаштуванням нем айді та ебокса (кожна людина в Данії повинна це мати);
 • допомога на протязі всього терміну контракту.

Вартість дороги -100є. Якщо студент подається на візу з України – вартість візових послуг 7600 грн. Якщо із Данії – це безкоштовно.
Для подачі на візу потрібні наступні документи:

 • Паспорт (бажано біометричний)
 • Довідка, що студент навчається

З радістю відповімо на запитання, якщо такі будуть виникати.
З повагою, Work Advice
Workadvice.dk – наш сайт, де можете прочитати більше інформації 

Програми сільськогосподарського стажування в країнах Західної Європи

Українська асоціація молодих фермерів при підтримці Міністерства аграрної політики та продовольства України реалізує Програми стажування студентів аграрних навчальних закладів на базі сільськогосподарських підприємств Данії, Швеції, Фінляндії та Норвегії.

Мета програм – формування сучасного кадрового потенціалу для вітчизняного сільськогосподарського виробництва, сприяння розвитку міжнародної співпраці, культурного обміну та прискорення процесів євроінтеграції у аграрній сфері.

Напрями стажування: практика з свинарства, скотарства, птахівництва, вівчарства, конярства, ведення хутрового господарства, тепличного господарства, робота з польовими культурами тощо.

Термін стажування 6 – 18 місяців.

Умови стажування:

Між студентом та фермером укладається трудовий договір, на підставі якого стажер отримує дозвіл на роботу та проживання в країні стажування. Прибувши на місце стажування, студент реєструється фермером як платник податків та забезпечується медичною страховкою на період роботи, що дає йому право на легальне перебування та роботу у відповідній країні. Студенти користуються пільгами при сплаті податків. Відповідно до технологічного процесу можлива, обумовлена контрактом, наднормова робота за додаткову платню. Оплата праці здійснюється фермером шляхом перерахування коштів на банківський рахунок студента. Згідно трудового договору, стажер має право на відпустку та підвищення заробітної плати кожні 6 місяців. Вартість проживання та харчування окремо фіксуються у трудовій угоді. Умови стажування можуть не суттєво змінюватись, в залежності від країни проходження практики.

Програми стажування розраховані на студентів наступних напрямів підготовки: агрономія, технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, захист рослин, технології виробництва і переробки продукції рослинництва, ветеринарна медицина та організація та технологія ведення фермерського господарства.

Вимоги до учасників:

 • вік від 18 до 29 років;
 • володіння англійською мовою на розмовному рівні (обов’язкова наявність сертифікату про проходження мовних тестів KET на рівні А2 або IELTS на рівні 3.0).

Участь у програмах практичної підготовки платна. Вартість включає: оплату послуг партнерських організацій, витрати на оформлення документів та переклади. Додатково оплачуються: робота візового центру, консульський збір посольства або служби імміграції, послуги страхування тощо.

Українська асоціація молодих фермерів здатна забезпечити близько 700 місць на рік для проходження практики.

Сподіваємось на Вашу зацікавленість.

З повагою, Галина Бурова

Керівник проектів громадської організації «Українська асоціація молодих фермерів»

Українська асоціація молодих фермерів

вул. Басейна, 2, поверх 2, офіс 1

Житомир, 10014, Україна

Тел.: +38 097 297 27 27

Факс: +38 094 711 51 56

E-mail: uayf.org@gmail.com

Url: www.uayf.org

Співпраця з Голландією

У період з 19 по 27 травня 2012 року відбувся Міжнародний науково-практичний семінар “Вивчення інноваційних процесів в освіті та науці Голландії” з відвідуванням баз практик студентів, фермерських господарств і підприємств переробної промисловості.

У роботі семінару взяли участь представники аграрних вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.  Від коледжу учасниками семінару були директор Лендрик Л. П. та керівник фізичного виховання Биховська Т. О. 
Учасники семінару ознайомились з системою вищої освіти Королівства Нідерланди.

У рамках семінару учасники ознайомились з навчальними закладами: коледжем Де Груне Кампус (DEGROENECAMPUS), факультетом ветеринарної медицини в Утрехті (UTRECHT)- новоствореним факультетом з найсучаснішими інноваціями в сфері ветеринарії, університетом Ден Бош (DenBosch).

Було організовано екскурсію в наукову лабораторію свіжих харчових продуктів, термолабораторію та лабораторію мікоризи, найсучаснішу теплицю,що обігрівається теплом земної кори Грін порт Венло (GREENPORT VENLO).

Учасники семінару відвідали компанії, в яких студенти проходять виробничу практику: розплідник деревних рослин, племінна свиноферма, фірма садівництва та ландшафтного дизайну, FRESHPARK VENLO та COOPERATION ZON (Кооператив виробників овочів південно-східної Голландії), всесвітня виставка квітництва, декоративного рослинництва та плодоовочівництва “Флоріада 2012”.

На сьогодні є реальні напрацювання на подальшу співпрацю коледжу з голландськими вищими навчальними закладами.

Сертифікат
В ході робочої зустрічі в коледжі "Груне Кампус"
Вручення подарунку від української делегації
На міжнародній виставці "Флоріада"

 

Співпраця з Францією

5 червня 2012р. в Міністерстві сільського господарства та продовольства України відбулася робоча зустріч представника Міністерства сільського господарства, рибальства та розвитку сільської території Франції Жіль Татена з директорами та заступниками директорів 4-х аграрних вищих навчальних закладів.

В зустріча взяли участь директор коледжу Лендрик Л. П. та заступник директора з навчальної роботи Штика Л. І.

Мета зустрічі: узгодження навчальних програм підготовки фахівців з метою організації студентського обміну між навчальними закладами України і Франції.

6 червня Жіль Татен відвідав наш коледж.

З 10 по 15 вересня директор коледжу Лендрик Л.П. та завідуюча ветеринарним відділенням Зубрицька В.М. в складі делегації українських фахівців відвідали сільськогосподарський ліцей м.Шартра (Франція).
Мета візиту - розвиток співпраці між Україною та Францією в галузі професійної освіти.
Досягнуто домовленість про навчання або стажування українських студентів у Франції (французьких - в Україні).
Договір про співпрацю передбачає навчання, проживання та харчування українських студентів у Франції за рахунок приймаючої сторони (оплачується тільки проїзд), на таких же умовах  - французьких студентів в Україні. 
Співпраця поширюється на студентів спеціальностей "Зберігання, консервування та переробка м’яса",  "Зберігання, консервування та переробка молока",  "Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів", "Ветеринарна медицина.

Місія української делегації до центрального регіону Франції.

В рамках інноваційного педагогічного проекту з підготовки спеціалістів ОКР «Молодший спеціаліст» в галузі сільського господарства делегація українських фахівців з 10 вересня по 15 вересня 2012 р. перебувала в Центральному регіоні Франції сільськогосподарському ліцеї міста Шартр.

В складі делегації були директор коледжу Лендрик Л. П. та завідуюча ветеринарним відділенням Зубрицька В. М.

Місія включала робочі наради з представниками Дирекції сільського господарства та лісівництва і навчальними закладами Центрального регіону.

Під час нарад розроблялися спільні навчальні плани та було узгоджено Угоду про співпрацю.

Угода про співпрацю
Угода про співпрацю
 
 
 
 
 
 
 

Навчання у Франції

Згідно Укладеної угоди про співпрацю з 9 вересня по 25 жовтня 2013 р. в начальному закладі Шартру перебувала студентка групи Т – 41 Литвин Аліна.

 
 

Студент групи В – 41 Середа Денис проходив  технологічну практику у Франції в компанії Cooperation agricole France - Ukraine (регіон Шампань-арден, с.Етреші)

   

 

Співпраця з Німеччиною

 

ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ В НІМЕЧЧИНІ

                     

У вересні 2022 року Науково-методичним центром ВФПО було розпочато другу фазу українсько-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» (FABU), в рамках якої, спільно з Асоціаціею Аграр Контакт Інтернаціонал (AKI), тривала організаційна робота щодо відбору охочих здобувачів освіти для проходження практики в Німеччині з метою поглиблення практичної підготовки, розширення світогляду, набуття підприємницьких навичок.

ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» відгукнувся на пропозицію ДУ «Науково-методичний центр вищої і фахової передвищої освіти» щодо співпраці з компанією AgrarKontakte International (AKI), Німеччина.

7 грудня 2022 року було організовано і проведено круглий стіл «Організація практики студентів», в якому взяли участь педагогічні працівники, студенти та випускники закладів фахової передвищої освіти, представники компанії AgrarKontakte International (AKI), проєкту FABU, адміністрація і методисти Науково-методичного центру ВФПО.

Студенти ВСП ТЕФК БНАУ, які виявили бажання проходити практику в Німеччині, відвідували курси вивчення німецької мови організовані ДУ НМЦ ВФПО і вдало пройшли співбесіду.

                            

2 травня 2023 року - 37 студентів аграрних фахових коледжів вирушили на піврічну практику за кордон, а саме - на фермерські господарства півдня Німеччини. 

Це стало можливим завдяки співпраці Наукового-методичного центру ВФПО та Асоціації Аграр Контакт Інтернаціонал (АКІ) в рамках німецько-українського проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України». 

Відбір студентів для проходження практики в Німеччині розпочався на початку освітнього процесу 2022 року. Цьогоріч виявили бажання практикуватися за кордоном 67 студентів з 7 фахових коледжів України.  До фінального конкурсного відбору і самої практики дійшли найуспішніші та найцілеспрямованіші студенти різних аграрних спеціальностей, серед них 7 студентів ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ»: Ковальчук Анна (гр. Т-31), Курінна Анастасія (гр. ВТ(т)-32), Ткачук Лідія (гр. ВТ(т)-32), Курячий Павло, Захарченко Наталія (гр. В-31), Мироненко Вероніка, Струц Юлія (гр. ВТ(в)-32).

Це унікальна можливість застосовувати набуті знання та вміння у майбутній професії в Україні. При цьому вдосконалити знання мови, спілкуючись безпосередньо в мовному середовищі та познайомитися з культурою Німеччини. Поряд із українськими студентами на практику прибули і студенти з Кенії. Молодь відразу порозумілася та налагодила міжкультурні зв'язки.

До того ж, студенти-практиканти у рамках проєкту будуть мати можливість здійснювати екскурсії підприємствами Німеччини, а у вільний час - милуватись її краєвидами.

Бажаємо нашим студентам успішного проходження практики та повернутися з багатим багажем знань.

  Практика студентів ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» у Німеччині: новий досвід, незабутні враження.  
     Найважливіший етап в адаптації здобувачів освіти на підприємстві - це виробнича практика. Під час її проходження майбутні фахівці мають чудову нагоду якнайкраще себе зарекомендувати перед роботодавцем і отримати реальний шанс працевлаштуватися одразу після закінчення навчання.
    Студенти ВСП ТЕФК БНАУ (спеціальності: Ветеринарна медицина, Харчові технології) мали можливість пройти піврічну виробничу практику на фермерських господарствах півдня Німеччини (з травня по жовтень 2023р.) та ознайомитись із життям, культурою та економікою Німеччини.
    Це стало можливим завдяки співпраці НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВФПО   та Асоціації AgrarKontakte International (АКІ) в рамках німецько-українського проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».
    По завершенню практики всім студентам були вручені сертифікати Асоціації AgrarKontakte International (АКІ), а також були оголошені власники найкращих звітів-щоденників про проходження практики та нагороджені цінними подарунками. До відзначення  нагородою була представлена наша студентка   Наталія Захарченко 
Вітаємо всіх практикантів хто гідно провів час у роботі і навчанні!!!   
Дякуємо за співпрацю НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВФПО !!!
 

14.11.2023 року розпочалась організаційна робота щодо відбору бажаючих здобувачів освіти для проходження практики в Німеччині з метою:
♨️ поглиблення практичної підготовки, 
♨️ розширення світогляду, 
♨️ набуття підприємницьких навичок.

Детальна інформація щодо організації практики в рекламних проспектах (розміщені нижче)