Міжнародні зв’язки

Співпраця з Голландією

У період з 19 по 27 травня 2012 року відбувся Міжнародний науково-практичний семінар “Вивчення інноваційних процесів в освіті та науці Голландії” з відвідуванням баз практик студентів, фермерських господарств і підприємств переробної промисловості.

У роботі семінару взяли участь представники аграрних вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.  Від коледжу учасниками семінару були директор Лендрик Л. П. та керівник фізичного виховання Биховська Т. О. 
Учасники семінару ознайомились з системою вищої освіти Королівства Нідерланди.

У рамках семінару учасники ознайомились з навчальними закладами: коледжем Де Груне Кампус (DEGROENECAMPUS), факультетом ветеринарної медицини в Утрехті (UTRECHT)- новоствореним факультетом з найсучаснішими інноваціями в сфері ветеринарії, університетом Ден Бош (DenBosch).

Було організовано екскурсію в наукову лабораторію свіжих харчових продуктів, термолабораторію та лабораторію мікоризи, найсучаснішу теплицю,що обігрівається теплом земної кори Грін порт Венло (GREENPORT VENLO).

Учасники семінару відвідали компанії, в яких студенти проходять виробничу практику: розплідник деревних рослин, племінна свиноферма, фірма садівництва та ландшафтного дизайну, FRESHPARK VENLO та COOPERATION ZON (Кооператив виробників овочів південно-східної Голландії), всесвітня виставка квітництва, декоративного рослинництва та плодоовочівництва “Флоріада 2012”.

На сьогодні є реальні напрацювання на подальшу співпрацю коледжу з голландськими вищими навчальними закладами.

Сертифікат
В ході робочої зустрічі в коледжі "Груне Кампус"
Вручення подарунку від української делегації
На міжнародній виставці "Флоріада"

 

Співпраця з Францією

5 червня 2012р. в Міністерстві сільського господарства та продовольства України відбулася робоча зустріч представника Міністерства сільського господарства, рибальства та розвитку сільської території Франції Жіль Татена з директорами та заступниками директорів 4-х аграрних вищих навчальних закладів.

В зустріча взяли участь директор коледжу Лендрик Л. П. та заступник директора з навчальної роботи Штика Л. І.

Мета зустрічі: узгодження навчальних програм підготовки фахівців з метою організації студентського обміну між навчальними закладами України і Франції.

6 червня Жіль Татен відвідав наш коледж.

З 10 по 15 вересня директор коледжу Лендрик Л.П. та завідуюча ветеринарним відділенням Зубрицька В.М. в складі делегації українських фахівців відвідали сільськогосподарський ліцей м.Шартра (Франція).
Мета візиту - розвиток співпраці між Україною та Францією в галузі професійної освіти.
Досягнуто домовленість про навчання або стажування українських студентів у Франції (французьких - в Україні).
Договір про співпрацю передбачає навчання, проживання та харчування українських студентів у Франції за рахунок приймаючої сторони (оплачується тільки проїзд), на таких же умовах  - французьких студентів в Україні. 
Співпраця поширюється на студентів спеціальностей "Зберігання, консервування та переробка м’яса",  "Зберігання, консервування та переробка молока",  "Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів", "Ветеринарна медицина.

Місія української делегації до центрального регіону Франції.

В рамках інноваційного педагогічного проекту з підготовки спеціалістів ОКР «Молодший спеціаліст» в галузі сільського господарства делегація українських фахівців з 10 вересня по 15 вересня 2012 р. перебувала в Центральному регіоні Франції сільськогосподарському ліцеї міста Шартр.

В складі делегації були директор коледжу Лендрик Л. П. та завідуюча ветеринарним відділенням Зубрицька В. М..

Місія включала робочі наради з представниками Дирекції сільського господарства та лісівництва і навчальними закладами Центрального регіону.

Під час нарад розроблялися спільні навчальні плани та було узгоджено Угоду про співпрацю.

Угода про співпрацю
Угода про співпрацю
 
 
 
 
 
 
 
 

Навчання у Франції

Згідно Укладеної угоди про співпрацю з 9 вересня по 25 жовтня 2013 р. в начальному закладі Шартру перебувала студентка групи Т – 41 Литвин Аліна.

 
 

Студент групи В – 41 Середа Денис проходив  технологічну практику у Франції в компанії Cooperation agricole France - Ukraine (регіон Шампань-арден, с.Етреші)

 

Співпраця з Польщею - завантажити 

Презентація - завантажити 

Угода - завантажити 

Додаток до угоди - завантажити 

 

Інформація про стажування в Данії

 1. Термін стажування – 1 рік 
 2. Вік студентів – до 30 років
 3. Зарплата студентів 

Перші півроку 11444.15 кр (1525 €) – чистими студенти будуть отримувати 950є, це вже без податків, і без проживання та харчування 

             Наступні пів року: якщо студенти до 25 років 13274.61 кр (1770 €) – чистими 1070 € якщо студенти після 25 років 15369.71 кр (2050 €) - чистими 1240 €

 1. Студенти повинні бути студентами любих зоотехнічних спеціальностей і здати мінімум одну сесію. Підходить як стаціонарна, так і заочна форма освіти. 
 2. Студент повинен здати тест з англійської мови на рівень мінімум А2. В основному, студенти здають тест КЕТ. Записатися на нього можна за наступним посиланням  https://grade.ua/esol/ket/#exam=ket&month=10.2019

 

Витрати по контракту
 1. Вартість контракта 1600є

Платиться 3 частинами: 600є спочатку та по 500є з перших двох зарплат в Данії.

Ця вартість включає:

 • оформлення документів ;
 • пошук контракту;
 • подача на візу;
 • вартість візи ( 390Є );
 • оформлення податкової карти;
 • надання студентських пільг в податковій;
 • допомога з налаштуванням нем айді та ебокса (кожна людина в Данії повинна це мати);
 • допомога на протязі всього терміну контракту.
 1. Вартість дороги -100є
 2. Якщо студент подається на візу з України – вартість візових послуг 7600 грн. Якщо із Данії – це безкоштовно.

Для подачі на візу потрібні наступні документи 

 1. Паспорт (бажано біометричний)
 2. Довідка, що студент навчається

З радістю відповімо на запитання, якщо такі будуть виникати

З повагою, Work Advice

Workadvice.dk – наш сайт, де можете прочитати більше інформації