Кращий студент року 2021

Студентські роки - найщасливіші у житті кожної людини.У них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбудеться становлення особистості та обирається подальший шлях.

 Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.

17 листопада 2021 року у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського національного аграрного університету" відбувся конкурс "Кращий студент року 2021" в форматі онлайн.

Конкурс оцінювало журі у складі:

  1. Голова журі – Кривенька Наталія Миколаївна - вихователь гуртожитку №2.
  2. Гудим Юлія Леонідівна – викладач спец. технологічних дисциплін .
  3. Гурський Степан Петрович – викладач соціально- економічних дисциплін.
  4. Селих Інна Павлівна – викладач  ветеринарних дисциплін.
  5. Гриценюк Сніжанна Сергіївна  – практичний психолог коледжу.

 

А також, члени журі від студентського парламенту:

  1. Миколаєнко Павло, студент групи К-32;
  2. Бєлозьорова Олександра, студентка групи Е-31;
  3. Луценко Яна, студентка групи Т-42;
  4. Хайлова Тетяна, студентка групи В-21;
  5. Пономаренко Олександра, студентка групи ІДП-31

Конкурсна програма включала в себе такі етапи: візитна картка " Я особистість" та презентація своєї майбутньої професії.

Відділення харчових технологій та ветеринарної медицини представляли: студентка ІІ курсу  групи ВТ- 22 Маковчук Катерина, яка була нагороджена дипломом у номінації «КРЕАТИВНІСТЬ»;

Та студентка ІІІ курсу спеціальності «Зберігання, консервування та переробка молока» -

група Т-31 Захаренко Анастасія, яка була нагороджена дипломом у номінації «Надія України».

Представник відділення енергетичного машинобудування – студент ІІ курсу, група К-21  Черевко Максим, який був нагороджений дипломом у номінації «Цілеспрямованість».

Економічне відділення представляли: студентка ІІІ курсу група Ф-31 Хроменко Вікторія, яка була нагороджена дипломом у номінації «Обдарованість»;  та   студентка ІІ курсу групи  ІДП-21 за освітньою програмою: «Діяльність підприємства» Макарчук Вероніка, яка була нагороджена дипломом у номінації «Оригінальність».

А переможцем конкурсу "Кращий студент року 2021" стала представниця економічного відділення ІІ курсу групи Ф-21 Собченко Анна,

 Вітаємо Анну з перемогою і бажаємо їй реалізувати себе та свій творчий потенціал, а також не зупинятися на досягнутому та впевнено крокувати до своєї мети!