Кращий студент року 2020

Студентські роки - найщасливіші у житті кожної людини.У них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбудеться становлення особистості та обирається подальший шлях.

 Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.

18 листопада 2020 року у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського національного аграрного університету" відбувся конкурс"Кращий студент року 2020" в режимі он-лайн.

Конкурс оцінювало журі у складі:

  1. Голова журі – Кривенька Наталія Миколаївна - вихователь гуртожитку №2.
  2. Чала Інна Тимофіївна – викладач дисципліни «Безпека життєдіяльності»
  3. Бадін Олег Миколайович – викладач спецтехнічних дисциплін.
  4. Іщук Вікторія Вікторівна – викладач  економічних дисциплін.
  5. Загородня Світлана Олександрівна  – практичний психолог коледжу.

А також, члени журі від студентського парламенту:

  1. Смолярчук Олександр, студент групи К-22
  2. Гулевата Оксана, студентка групи КД-21
  3. Якобчук Марія, студентка групи Т-41
  4. Порошина Діана, студентка групи В-22
  5. Котляр Тимофій, студент групи ІДП-31

Конкурсна програма включала в себе такі етапи: візитна картка " Я особистість" та презентація своєї майбутньої професії.

Технологічне Відділення представляла студентка ІІІ курсу, групи Т-31, Бачинська Дар'я, яка була нагороджена дипломом у номінації «Цілеспрямованість».

Економічне Відділення - студенти ІІ курсу, групи Е-21, Бєлозьорова Олександра, що виборола диплом  за перемогу у номінації «Оригінальність» та Ярослав Катаєв, який отримав диплом за перемогу у номінації «КРЕАТИВНІСТЬ». 

Відділення ветеринарної медицини - студентка ІІІ курсу, групи В-31, Катерина Пилипчук, яка була нагороджена дипломом у номінації «Обдарованість»..

Представник холодильно-технологічного відділення - студент ІІ курсу, групи К-22, Захаров Олександр. який був нагороджений дипломом у номінації «Надія України».

А переможцем конкурсу "Кращий студент року 2020" став представник Відділення Інформаційних Технологій, студент ІІІ курсу, групи ІДП-31,Черняков Даніїл.

Вітаємо Даніїла з перемогою і бажаємо йому реалізувати себе та свій творчий потенціал, а також бути гідною людиною та стати кваліфікованим спеціалістом.