Краща група коледжу

Студентські роки золоті —

Веселі і бурхливі!

Вони найкращі у житті —

Безхмарні і щасливі!

 

         День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів. Свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами.

  Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента  659/99 від 16 червня 1999 р.

     З нагоди свята у ВСП «Технолого-економічний фаховий коледжі БНАУ» відбувся урочистий захід,  присвячений  Дню студента. При всій студентській громаді за участю адміністрації навчального закладу за успіхи в навчанні, участь у громадській, спортивній, науковій діяльності були вшановані та відзначені іменні стипендіати міського голови:

  • Бількевич Богдан, група К-31;
  • Хайлова Тетяна, група В-41;
  • Мереженюк Вікторія, група Ф-31;

      За результатами рейтингу Кращими  групами  відділень визнані:

  • В-41 (В-31), куратор групи Пересунько Олена Дмитрівна, голова рад групи Непомняща Анастасія;
  • Е-31 (Е-21), куратор групи  Кокоша Вікторія Миколаївна, голова ради групи Захарова Анастасія;
  • ІДП-32 (ІДП-22), куратор групи  Матусевич Олена Василівна, голова ради групи Черненко Вероніка;
  • Т-31(Т-21), куратор групи  Кульбаченко Юлія Леонідівна, голова ради групи Луценко Олександра.

      Краща група коледжу - група К-412 (К-31), куратор групи  Заяць Євдокія Дмитрівна, голови ради групи Шлапацький Максим.

        За організацію і впровадження проєкту «Пташка для ЗСУ» та перемогу в номінації «Ми – волонтери»  перехідним кубком нагороджено групу К-31 (К-21), куратор групи Бадін Олег Миколайович, голова ради групи Кравчук Роман.

      За впровадження і реалізацію проєкту «Інтерв’юери»  та перемогу в номінації «Група - новатор»  перехідним кубком нагороджено групу В-21 (В-11), куратор Кривенька Наталія Миколаївна, голова ради групи Босенко Владислав.

     Перехідний кубок «Відділення – лідер з популяризації фізичної культури і спорту» отримує відділення енергетичного машинобудування, голова ради відділення Захаров Олександр, завідувач відділення Рябченко Галина Валеріївна.

     За результатами рейтингу між відділеннями почесне звання  і  перехідним кубком «Відділення-лідер студентського самоврядування»  економічне відділення,  голова ради відділення  Фурдецький Валентин, завідувач відділення Вовк Лариса Анатоліївна.