Конкурс "Юні екскурсоводи"

04 лютого 2020 року підбито підсумки обласного конкурсу «Юні екскурсоводи», що проводиться щорічно з метою патріотичного виховання учнівської молоді засобами екскурсійної роботи і музеєзнавчої діяльності, а також відбору кращих вихованців та учнів для участі у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів “Край, в якому я живу”.

За підсумками заочного  та очного турів  Дмитра Коваля, студента групи КД-21 Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ визнано переможцем за розробку екскурсії «75 років злетів і звершень» /керівник роботи Л. Савчук/ посів  І місце; за напрямом «Широкий  історичний  профіль» та за напрямом «Природничий  профіль».

Дмитро Коваль, вихованець гуртка «Юні екскурсоводи» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» за розробку екскурсії «Вплив радіації на розвиток та життєдіяльність тварин» у Паталого-анатомічному музеї Технолого-економічного коледжу БНАУ /керівник роботи Н. Костенко/ посів І місце;

Учнів, вихованців та педагогів – переможців і призерів конкурсу нагороджено грамотами та подяками КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини”, друкованими виданнями  Українського інституту національної пам’яті “Люди сірої зони”, “Україна у Другій світовій війні”, “2014: початок російсько-української війни”, “Майдан простір творчості”.