Комісія гуманітарних дисциплін

                     Циклова комісія гуманітарних дисциплін

IMG_0524

 


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Категорія, педагогічне 
звання

Навчальні дисципліни, які викладає

1

Бондар  Наталія Петрівна

E-mail: 
bondarnataliP@ukr.net

Skype: 
BondarNatalip

Голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист
"Відмінник аграрної освіти та науки" ІІІ ступеня.
"Відмінник аграрної освіти та науки" ІІ ступеня 

/

Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченка

Українська мова та література
2 Дудченко Н

Дудченко
Наталія
Йосипівна

E-mail: 
Nataha.dud4enko@ yandex.ru

   Спеціаліст вищої                категорії,           викладач-методист                     

/

Сумський державний педагогічний інститут ім.Макаренка

Зарубіжна  література,       українська мова та  література
3 Дука Н

Дука
Неля Олександрівна

E-mail: 
NODbc@ yandex.ua

Skype: 
Nelya-631

Спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист
"Відмінник освіти України"

/

Львівський державний університет

Українська мова та література
4 Журавльова

               Журавльова                        Зінаїда          Григорівна

E-mail: 
Dobrush2010@mail.ru

Skype: 
Viking-tin2

   Спеціаліст вищої       категорії,       викладач-методист   "Відмінник освіти України"

/

Новозибківський державний педагогічний інститут

Зарубіжна література
5 Лесь В

Лесь
Вікторія  Миколаївна

E-mail: 
viktoria_les@mail.ru

Skype: 
maximbts

Спеціаліст

/

Уманський державний педагогічний університет ім.П.Тичини

Українська мова
та література

6

Святецька Л

Святецька
Леся
Іванівна

E-mail: 
Svyatetska.1@ukr.net

Skype: 
Svyatetska.L

Спеціаліст
 вищої категорії,         викладач-методист

/

Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченка

Українська мова
(за професійним спрямуванням), 
культурологія

7

Христосенко В

Христосенко
Вадим
Михайлович

E-mail: 
Xpyctik.73@gmail.com

Skype:
Xpyctik73 

Спеціаліст
I категорії

/

Сумський державний педагогічний інститут ім.Макаренка

Українська мова
та література

 

 

 


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Категорія, педагогічне 
звання

Навчальні дисципліни, які викладає

1

Лендрик
Наталія Миколаївна

 

E-mail: zimbabwe75@ukr.net

Skype: nataha_lend

Спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист

/

Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів ім.Б.Грінченка, Білоцерківський державний аграрний університет, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет

Іноземна мова,
іноземна мова
(за професійним спрямуванням)

2

Майборода Ольга Олександрівна

Майборода
Ольга
Олександрівна

 

E-mail: olga_alex2015@ukr.net

Skype: mayboroda-olga1

Спеціаліст
I категорії

/

Київський гуманітарний інститут

Іноземна мова,
іноземна мова за (професійним спрямуванням)

3

Щелкунова А

Щелкунова 
Анжеліка Олександрівна

 

E-mail: englishangel@ukr.net

Skype: 

Спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист

/

Ніжинський педагогічний інститут

Іноземна мова,
іноземна мова
(за професійним спрямуванням)