Комісія економічних дисциплін

         Циклова комісія економічних дисциплін 

 
п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Категорія, педагогічне звання / Освіта

Навчальні дисципліни, 
які викладає

1

Андрющенко
Олена
Василівна

E-mail: 

BezpalaOV135@ukr.net

Skype:
BezpalaOV

Голова циклової комісії,    cпеціаліст вищої категорії

/

Білоцерківський національний аграрний університет

                Фінанси;                  Податкова система;  Банківські операції;   Казначейська справа;

2

Вовк 
Леся 
Анатоліївна

E-mail: 

VovkLA@ukr.net

Skype:
VovkLA

Спеціаліст ІІ категорії

/

Уманський державний аграрний університет

Основи охорони праці;   Економіка підприємства;    Планування та організація діяльності підприємства

3 Гнєдіч В

Гнєдіч
Валентина
Іванівна

E-mail: 

HnyedichVI@ukr.net

Skype:
HnyedichVI

Спеціаліст вищої категорії,   викладач-методист

/

Кіївський інститут народного господарства, Київський торгово-економічний інститут

Комерційна діяльність;    Комерційне товарознавство; 

4

Зайцева
Надія
Іванівна

E-mail: 

ZaitsevaNI@ukr.net

Skype:
ZaitsevaNI7

Спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист
"Відмінник аграрної освіти та науки" ІІІ ступеня

/

Київський технологічний інститут харчової промисловості

Планування та організація  діяльності підприємства;
Бюджетна система;
Підприємницька діяльність
5 Каленська А

Каленська
Алла
Володимирівна

E-mail: 

KalenskaAV@ukr.net

Skype:
KalenskaAV

Спеціаліст І категорії

/

Білоцерківський державний аграрний університет

        Фінансовий облік;                 Ціноутворення;                 Страхові послуги;           Навчальна практика з           фінансового обліку

6

           

             Кокоша               Вікторія    Миколаївна

 

 

Спеціаліст вищої категорії

/

Білоцерківський державний аграрний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування

 

  Економіка і нормування                   праці;                    Управління витратами;   Страхові послуги; Економічний аналіз
7 Матвієнко В М портрет

Матвієнко
Валентина 
Михайлівна

E-mail: 

MatviyenkoVM@ukr.net

Skype:
MatviyenkoVM

Спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист
"Відмінник освіти України".
"Відмінник аграрної освіти та науки" ІІІ ступеня.
"Відмінник аграрної освіти та науки" ІІ ступеня

/

Київський державний педагогічний інститут ім.Горького, Білоцерківський державний аграрний університет

Менеджмент

 

 

8

             Однорог            Максим Анатолійович

E-mail: 
OdnorohMA@ukr.net

Skype:
OdnorohMA

Кандидат економічних наук, спеціаліст вищої категорії

/

Білоцерківський державний аграрний університет

       Фінансовий ринок;         Фінанси підприємств;        Охорона праці в галузі;   Гроші і кредит

9              Томілова                  Надія      Олександрівна

 

Кандидат економічних наук

/

Білоцерківський національний аграрний університет,   Національний університет біоресурсів і природокористування

Бухгалтерський облік і звітність в КБ
10

Харчишина
Ольга
Миколаївна

E-mail: 
harchishina_olga@ukr.net

Skype:

tec.zastnavchalrob

Спеціаліст вищої категорії,
        викладач-методист,              заступник директора      

/

Житомирський державний технологічний інститут, Білоцерківський національний аграрний університет

Бухгалтерський
облік
11

Хіврич
Наталія
Валеріївна

E-mail: 

HivrychNV@ukr.net

Skype:
HivrychNV

(спеціаліст)

/

Державна академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України

Навчальна практика на набуття робітничої професії «Обліковець» (реєстрація бухгалтерських данних)
Бухгалтерський і облік і звітність у комерційних банках
12 Худякова Л

Худякова
Лідія
Костянтинівна

E-mail: 
KhudyakovaLK@ukr.net

Skype:
KhudyakovaLK

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

/

Київський технологічний інститут харчової промисловості

            Маркетинг;                         Статистика;               Ринкові дослідження;      Комунікаційна діяльість