Інтерактивна пізнавальна програма для дітей

Інтерактивна пізнавальна програма «Українські народні дитячі ігри та розваги» для дітей, які вимушено полишили свої домівки в зоні бойових дій та на тимчасово окупованих територіях у ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ».

Так склалася доля, що українським дітям довелося пізнати жахи війни: справжньої, безжальної, брудної, підступної. Для них ці події є травмівними, що значно порушують їх життєдіяльність, шкодять здоров’ю, спричиняючи стреси, кризи, психотравми. Завдання дорослих, в тому числі і колективу ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ» - допомогти впоратися з цими проблемами.

Сьогодні зразковий музей народного побуту Київщини ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж» для таких дітей провів інтерактивну пізнавальну програму «Українські народні дитячі ігри та розваги».

Керівник музею Наталія Костенко розповіла про українські народні ігри, які є невичерпною виховною скринею для патріотичного виховання маленьких українців. Національні рухливі ігри українського народу своєрідні, неповторні, унікальні, і це простежувалося повсякчас. Діти із задоволенням, від малого до великого, вивчили українські лічилки та пограли в народні рухливі ігри «Кіт і миші», «Баба Куця», «Гуси-гуси», «Перстеник», «Квач», «Панас». А підтримувала і надихала їх практичний психолог коледжу Сніжанна Грценюк. В іграх діти яскраво відображали побут,традиції народу, шанобливе ставлення до національної культури.

Учасники розробили сценарій та правила гри «Дійди до ріпки» за мотивами української народної казки. Вони створили дві команди, які здолали лабіринт та допомогли героям казки вирвати ріпку.

На команду-переможницю традиційно чекав приз-сюрприз.