Іменні стипендіати

Іменні стипендіати 2020 - 2021 рік

Богдан

Олександр

Олександрович

Іменний

стипендіат

міського

голови

Бортник

Анастасія

Олегівна

Іменний

стипендіат

міського

голови

Марченко

Катерина

Сергіївна

Іменний

стипендіат

міського

голови

Бакал

Ростислав

Олександрович

Іменний

стипендіат

міського

голови

Іменні стипендіати 2019 - 2020 рік

    Пилипчук

 

 Катерина

   Євгенівна                         

 Стипендіат голови 

  Київської 

   обласної   

   державної 

  адміністрації   

 

Дубова 

Євгенія 

   Борисівна    

  Стипендіат    міського                  голови                                     

Черих 

Данило

 Олександрович

Стипендіат    міського                голови

Петровський

Юрій

Юрійович

Стипендіат    міського                голови

Яценко

Роман

Миколайович

Стипендіат    міського                голови

 

 

Іменні стипендіати 2018 - 2019 рік

 

Адміністрація коледжу з метою активізації участі студентів у різноманітних заходах застосовує різні види заохочення, одним з яких є призначення іменних стипендій:

  • Президента України;
  • Верховної ради України;
  • Голови Київської обласної державної адміністрації;
  • Міського голови.

    Кращих студентів за підсумками навчального року нагороджують почесними грамотами, заносять на дошки пошани відділень та дошку пошани коледжу «Золоті імена коледжу». Батьки отримують подяки, також подяки направляють в школи, де навчалися студенти.

   Для колективів художньої самодіяльності та спортсменів в кінці року організовуються екскурсії.

      Також підводяться підсумки конкурсу на звання «Краща група відділення» та «Краща група коледжу».

 

 Середа 

Анастасія

Романівна,

студентка

групи Е-31

Стипендіат голови Київської обласної державної адміністрації

       Сідорова     Вікторія   Михайлівна, 

 студентка   групи Ф-31

 Стипендіат   Президента   України

  Яценко Дар`я Сергіївна,

  студентка групи В-41

 Стипендіат міського   голови

  Стеценко Юлія Юріївна, 

  студентка групи ІДП-21

    Стипендіат     міського   голови

 Шаравара   Владислав     Віталійович,

 студент групи КД-21

   Стипендіат      міського      голови

 

  За результатами рейтингу Кращими  групами  відділень визнані:

- група В-41, куратор куратор групи Савчук Людмила Анатоліївна , голова ради групи Шевчук Євгенія.

- група Ф-31 куратор Андрющенко Олена Василівна, голова ради групи Волошкевич  Вікторія.

- група Т-42 куратор Степанчук Світлана Леонідівна, голова ради групи Добровіцький Владислав

- група ІДП-32 куратор Матусевич Олена Василівна  голова ради групи Черненко Марина

- Краща група коледжу К-42 куратор Покотило Дмитро Іванович, голова ради групи Корчинський Михайло.

  

  

 

  За результатами рейтингу між відділеннями почесне звання і перехідний кубок «Відділення-лідер студентського самоврядування» отримує відділення ветеринарної медицини. Голова ради відділення: Харченко Владислав, завідувачка відділення: Єрохіна Олена Михайлівна.

 

      Звання «Кращий студент відділення» присвоїти:

  • Яценко Дар’ї Сергіївні, студентки групи В-41. (Кращий студент коледжу).
  • Гевчук  Катерина Павлівна,  група Е-31;
  • Бойко Денис Олегович, група ІДП-31;
  • Бараненко Анна Сергіївна, група Т-32;
  • Нечипоренко Максим Юрійович, група К-32;

 

    

  Нагороджені почесними грамотами за успіхи у навчанні, зразкову поведінку, активну участь в громадському житті коледжу та з нагоди Дня студента:        

1.

Гордєєва Анастасія Андріївна

Т-31

2.

Зінченко Сніжана Миколаївна

Т-32

3.

Жигун Владислава Сергіївна

Т-41

4.

Вінярська Яна Сергіївна

Т-41

5.

Боженко Анастасія Дмитрівна

Т-42

6.

Кива Ірина Валеріївна

Т-42

7.

Бараш Анастасія Василівна

В-21

8.

Шевченко Катерина Олегівна

В-22

9.

Грачов Владислав Романович

В-31

10.

Білошицька Тетяна Іванівна

В-32

11.

Олефір Валентина Анатоліївна

В-41

12.

Бондар Надія Вячеславівна

В-42

13.

Багінський Вадим Сергійович

ІДП-22

14.

.Кушнір В’ячеслав Олександрович

ІДП-22

15.

Бойко Карина Сергіївна

Е-21

16.

Алігатор Роман Миколайович

ІДП-31

17.

Балінян Вікторія Анатоліївна

ІДП-32

18.

Єрохіна Діана Андріївна

ІДП-32

19.

Дем’янюк Оксана Сергіївна

Ф-21

20.

Костина Дарина Вадимівна

КД-21

21.

Никоненко Світлана Сергіївна

Ф-31

22.

Ніколаєнко Анна Ігорівна

КД-31

23.

Волинець Юлія Олександрівна

КД-31

24.

Панич Антон Едуардович

К-41

25.

Каралаш Іван Олександрович

К-32

26.

Ткалич Антон Вікторович

К-21

27.

Гушленко Олег Вікторович

К-22

28.

Іщенко Дарина Михайлівна

Т-23

 

  Нагороджені почесними грамотами за популяризацію фізичної культури і спорту, особисті високі досягнення та з нагоди Дня студента:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Бєлов Владислав В’ячеславович

Климчук Іван Вікторович

Завадський Іван Андрійович

Садлівський Владислав Петрович

Новосілецький Максим Олександрович

Вінярську Яна Сергіївна

Поправка Валерія Олександрівна

Тупчій Андрій Олексійович

Т-42 

Т-42 

К-32

Ф-21

ІДП-31

Т-41

КД-21 

Т-32

9.

Морозюк  Олександр Русланович

К-31

10.

Хасаншин Валентин Сергійович

К-32

11.

Юрков Артем Сергійович

К-32

12.

Середніцька Альона Русланівна

Т-23

13.

Ткалич Олександр Вікторович

К-21

 

 

 

Адміністрація коледжу з метою активізації участі студентів у різноманітних заходах застосовує різні види заохочення, одним з яких є призначення іменних стипендій:

  • Президента України;
  • Верховної ради України;
  • Голови Київської обласної державної адміністрації;
  • Міського голови.

    Кращих студентів за підсумками навчального року нагороджують почесними грамотами, заносять на дошки пошани відділень та дошку пошани коледжу «Олімп громадського визнання». Батьки отримують подяки, також подяки направляють в школи, де навчалися студенти.

   Для колективів художньої самодіяльності та спортсменів в кінці року організовуються екскурсії.

      Також підводяться підсумки конкурсу на звання «Краща група відділення» та «Краща група коледжу».

 

Гаркуша-Омельченко Марія Сергіївна

студентка групи В-21

 

стипендіат Президента України

 

Парасюк 

Дарина

Сергіївна

студентка групи Т-42

стипендіат соціальної стипендії Верховної Ради України

 

Вінярська

Яна

Сергіївна

студентка групи Т-31

 

стипендіат голови Київської обласної державної адміністрації

 

 Геращенко

Любов

 Сергіївна

студентка групи В-31

стипендіат міського голови

Максименко

Владислав

Олегович

  

студент  групи ІДП-32

стипендіат міського голови

Урупа 

Вікторія 

Владиславівна 

студентка групи.КД-21

стипендіат міського голови