Іменні стипендіати

 

Іменні стипендіати 2019 - 2020 рік

 

 

Дубова 

Євгенія 

   Борисівна    

  Стипендіат    міського                  голови                                     

Черих 

Данило

 Олександрович

Стипендіат    міського                голови

Петровський

Юрій

Юрійович

Стипендіат    міського                голови

Яценко

Роман

Миколайович

Стипендіат    міського                голови

 

 

Іменні стипендіати 2018 - 2019 рік

 

Адміністрація коледжу з метою активізації участі студентів у різноманітних заходах застосовує різні види заохочення, одним з яких є призначення іменних стипендій:

  • Президента України;
  • Верховної ради України;
  • Голови Київської обласної державної адміністрації;
  • Міського голови.

    Кращих студентів за підсумками навчального року нагороджують почесними грамотами, заносять на дошки пошани відділень та дошку пошани коледжу «Золоті імена коледжу». Батьки отримують подяки, також подяки направляють в школи, де навчалися студенти.

   Для колективів художньої самодіяльності та спортсменів в кінці року організовуються екскурсії.

      Також підводяться підсумки конкурсу на звання «Краща група відділення» та «Краща група коледжу».

 

 Середа 

Анастасія

Романівна,

студентка

групи Е-31

Стипендіат голови Київської обласної державної адміністрації

       Сідорова     Вікторія   Михайлівна, 

 студентка   групи Ф-31

 Стипендіат   Президента   України

  Яценко Дар`я Сергіївна,

  студентка групи В-41

 Стипендіат міського   голови

  Стеценко Юлія Юріївна, 

  студентка групи ІДП-21

    Стипендіат     міського   голови

 Шаравара   Владислав     Віталійович,

 студент групи КД-21

   Стипендіат      міського      голови

 

  За результатами рейтингу Кращими  групами  відділень визнані:

- група В-41, куратор куратор групи Савчук Людмила Анатоліївна , голова ради групи Шевчук Євгенія.

- група Ф-31 куратор Андрющенко Олена Василівна, голова ради групи Волошкевич  Вікторія.

- група Т-42 куратор Степанчук Світлана Леонідівна, голова ради групи Добровіцький Владислав

- група ІДП-32 куратор Матусевич Олена Василівна  голова ради групи Черненко Марина

- Краща група коледжу К-42 куратор Покотило Дмитро Іванович, голова ради групи Корчинський Михайло.

  

  

 

  За результатами рейтингу між відділеннями почесне звання і перехідний кубок «Відділення-лідер студентського самоврядування» отримує відділення ветеринарної медицини. Голова ради відділення: Харченко Владислав, завідувачка відділення: Єрохіна Олена Михайлівна.

 

      Звання «Кращий студент відділення» присвоїти:

  • Яценко Дар’ї Сергіївні, студентки групи В-41. (Кращий студент коледжу).
  • Гевчук  Катерина Павлівна,  група Е-31;
  • Бойко Денис Олегович, група ІДП-31;
  • Бараненко Анна Сергіївна, група Т-32;
  • Нечипоренко Максим Юрійович, група К-32;

 

    

  Нагороджені почесними грамотами за успіхи у навчанні, зразкову поведінку, активну участь в громадському житті коледжу та з нагоди Дня студента:        

1.

Гордєєва Анастасія Андріївна

Т-31

2.

Зінченко Сніжана Миколаївна

Т-32

3.

Жигун Владислава Сергіївна

Т-41

4.

Вінярська Яна Сергіївна

Т-41

5.

Боженко Анастасія Дмитрівна

Т-42

6.

Кива Ірина Валеріївна

Т-42

7.

Бараш Анастасія Василівна

В-21

8.

Шевченко Катерина Олегівна

В-22

9.

Грачов Владислав Романович

В-31

10.

Білошицька Тетяна Іванівна

В-32

11.

Олефір Валентина Анатоліївна

В-41

12.

Бондар Надія Вячеславівна

В-42

13.

Багінський Вадим Сергійович

ІДП-22

14.

.Кушнір В’ячеслав Олександрович

ІДП-22

15.

Бойко Карина Сергіївна

Е-21

16.

Алігатор Роман Миколайович

ІДП-31

17.

Балінян Вікторія Анатоліївна

ІДП-32

18.

Єрохіна Діана Андріївна

ІДП-32

19.

Дем’янюк Оксана Сергіївна

Ф-21

20.

Костина Дарина Вадимівна

КД-21

21.

Никоненко Світлана Сергіївна

Ф-31

22.

Ніколаєнко Анна Ігорівна

КД-31

23.

Волинець Юлія Олександрівна

КД-31

24.

Панич Антон Едуардович

К-41

25.

Каралаш Іван Олександрович

К-32

26.

Ткалич Антон Вікторович

К-21

27.

Гушленко Олег Вікторович

К-22

28.

Іщенко Дарина Михайлівна

Т-23

 

  Нагороджені почесними грамотами за популяризацію фізичної культури і спорту, особисті високі досягнення та з нагоди Дня студента:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Бєлов Владислав В’ячеславович

Климчук Іван Вікторович

Завадський Іван Андрійович

Садлівський Владислав Петрович

Новосілецький Максим Олександрович

Вінярську Яна Сергіївна

Поправка Валерія Олександрівна

Тупчій Андрій Олексійович

Т-42 

Т-42 

К-32

Ф-21

ІДП-31

Т-41

КД-21 

Т-32

9.

Морозюк  Олександр Русланович

К-31

10.

Хасаншин Валентин Сергійович

К-32

11.

Юрков Артем Сергійович

К-32

12.

Середніцька Альона Русланівна

Т-23

13.

Ткалич Олександр Вікторович

К-21

 

 

 

Адміністрація коледжу з метою активізації участі студентів у різноманітних заходах застосовує різні види заохочення, одним з яких є призначення іменних стипендій:

  • Президента України;
  • Верховної ради України;
  • Голови Київської обласної державної адміністрації;
  • Міського голови.

    Кращих студентів за підсумками навчального року нагороджують почесними грамотами, заносять на дошки пошани відділень та дошку пошани коледжу «Олімп громадського визнання». Батьки отримують подяки, також подяки направляють в школи, де навчалися студенти.

   Для колективів художньої самодіяльності та спортсменів в кінці року організовуються екскурсії.

      Також підводяться підсумки конкурсу на звання «Краща група відділення» та «Краща група коледжу».

 

Гаркуша-Омельченко Марія Сергіївна

студентка групи В-21

 

стипендіат Президента України

 

Парасюк 

Дарина

Сергіївна

студентка групи Т-42

стипендіат соціальної стипендії Верховної Ради України

 

Вінярська

Яна

Сергіївна

студентка групи Т-31

 

стипендіат голови Київської обласної державної адміністрації

 

 Геращенко

Любов

 Сергіївна

студентка групи В-31

стипендіат міського голови

Максименко

Владислав

Олегович

  

студент  групи ІДП-32

стипендіат міського голови

Урупа 

Вікторія 

Владиславівна 

студентка групи.КД-21

стипендіат міського голови