ХІХ Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ЗЛІТ –

ЗНАКОВА ПОДІЯ АГРАРНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

     На базі Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП) України 24-27 травня п.р. було проведено ХІХ Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» , в якому взяла участь студентка нашого коледжу Борисенко Наталія (група  Е-31) – Іменний стипендіат Президента України, відмінниця навчання. Керівником делегації від Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ була заступник директора з виховної роботи Єрохіна Н.М. 

      Канони Зльотів, що історично склалися, передбачають:

· знайомство, спілкування, обмін досвідом самоврядування студентської молоді з різних куточків нашої славетної країни;

· проведення на високому організаційно-методичному рівні студентських науково-практичних конференцій у вигляді «дискусійних круглих столів» за напрямами підготовки фахівців, модераторами яких є керівники наукових шкіл, провідні професори ВНЗ, що організовує Зліт;

· знайомство з передовими прогресивними науково-виробничими структурами регіону, аграрного спрямування в тому числі;

· знайомство з українськими традиціями регіону проведення Зльоту, комплексну екскурсійну програму.

    Глобальна ідея всього перерахованого: об’єднана молодь держави – основа єдиної країни!

   У Зльоті в НУБіП взяли участь більш як 200 студентів, які отримують різні іменні стипендії всеукраїнського або регіонального рівнів та лідери студентського самоврядування з усіх аграрних ВНЗ України.

Учасники Зльоту та студентська молодь НУБіП мали можливість поспілкуватися з наймолодшим Прем’єр-міністром в історії України Гройсманом Володимиром Борисовичем.

Усі учасники Зльоту були зорієнтовано на участь у «дискусійних клубах» з визначеної тематики.

    У рамках Зльоту відбувся фінал аграрно-політичних дебатів, які були організовані в рамках проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» за підтримки НМЦ «Агроосвіта».

   Наступне дійство – Всеукраїнський Зліт аграрної студентської еліти України – відбудеться на базі Національного університету садівництва (м. Умань, Черкаської області).