ХХІІ Зліт студентських лідерів аграрної освіти

Розпочав роботу ХХІІ Зліт студентських лідерів аграрної освіти

Українська студентська молодь аграрних навчальних закладів забезпечує єдність освіти, науки й агропромислового виробництва шляхом впровадження у життя розроблених науковцями, практиками та лідерами студентського самоврядування актуальних програм й інноваційних проектів для сучасності.

Ось і нині відмінники навчання та лідери студентського самоврядування аграрних закладів вищої освіти мають щасливу нагоду долучитися до когорти кращих й оприлюднити свої наукові доробки на загал.

З цієї нагоди 20 травня студлідерський актив Відокремленого структурного підрозділу «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського національного університету» долучився до онлайн-старту ХХІІ Зльоту студентських лідерів аграрної освіти.

Цього року вперше Зліт проводиться онлайн. Та, не зважаючи на такі моменти, студентські лідери активно взялися до справи. Вітаємо наших студентів – учасників масштабного всеукраїнського дійства:

Коваль Дмитро, група КД-31;

Кашпур Анна, група Ф-21;

Захарчук Карина, група Ф-21;

Катерина Пилипчук , група В-31;

Марченко Катерина, група ІДП-21;

Бортник Анастасія, група Т-21.

Онлайн-зліт, на правах господарів, було розпочато представниками Сумського національного аграрного університету на платформі Zoom у 15-річчя Всеукраїнського дня вишиванки, тому учасники були одягнені в традиційний для даної дати та нашої нації одяг.