Гурткова робота

ГУРТКОВА  РОБОТА

Вся система виховної роботи побудована таким чином, щоб кожен студент зміг розкрити свої індивідуальні здібності та таланти.

В коледжі створена програма роботи з обдарованими студентами, яка передбачає диференційований підхід в навчально-виховному процесі.

Врахування індивідуальних особливостей усіх учасників виховного процесу:

  • Справляє вирішальний вплив на процеси формування духовності студентів;
  • Пропагує високі культурні, моральні та духовні цінності;
  • Сприяє залученню молоді до культурного надбання своєї Батьківщини, народу і держави;
  • Формує навички власного відбору культурних цінностей.

З цією метою в навчальному закладі створені й діють предметні гуртки, клуби  за інтересами та художні  аматорські  колективи.

Інформацію щодо роботи предметних гуртків та клубів за інтересами, ви можете отримати у викладачів-предметників.

Якщо ви маєте акторські здібності та хочете їх розвивати, якщо ви хочете потрапити в світ краси, любові, гармонії – то ми чекаємо на вас у понеділок, вівторок, четвер – 17:00 в актовій залі коледжу.

 

 

ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ

Заняття в гуртках дає можливість студентам коледжу брати активну участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах, виставках, а саме:

Міжнародних:

 

  • Агропромислова виставка – ярмарка «Агро»;
  • Конкурс кращих творів молодих літераторів «Гранослов»;
  • Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка;
  • Медіа-конкурс «Моє місце – моя Європа»;
  • Щорічна міжнародна конференція в БНАУ студентської молоді.

 

Всеукраїнських:

  • Щорічний зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК XХІ століття»;
  • Конкурс творчих робіт «Я  пишаюся тим, що я українець!»;
  • Місячник благоустрою «Чисте місто»;
  • Акція «Від серця до серця» – на допомогу дітям, які хворіють на цукровий діабет;
  • Акція до Дня захисту дитини «Подаруй дитині радість»;
  • Фестиваль художньої творчості серед колективів аграрних вищих навчальних закладів «Софіївські зорі»;
  • Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика;
  • Конкурс творчих проектів «Місто очима молодих»;
  • Чемпіонат кубку КВН серед ВНЗ Мінагрополітики та продовольства України;
  • Заключний етап конкурсу «Кращий куратор року».

 

Чемпіонат кубку КВН серед ВНЗ Мінагрополітики та продовольства України

 

Регіональних:

 

  • Конкурс «Кращий студент року»;
  • Брейн-ринг;
  • Конкурс патріотичної  пісні та поезії «В ім’я Батьківщини»;
  • Конкурс «Що?Де?Коли?»;
  • Конкурс «Найрозумніший».

Конкурс патріотичноїпісні та поезії «В ім’я Батьківщини»

Обласні:

  • Конкурс бізнес – планів підприємницької діяльності;
  • Конкурс « Київщина очима молодих»;
  • Конкурс молодіжної  творчості «Моя Київщина»;
  • Брейн – ринг;         
  • Що? Де? Коли?;
  • Розіграш обласного кубку КВК;
  • Фотоконкурс « Я - Київщини гордість і надія».
  • ІІ (обласний) етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;
  • Обласний конкурс-огляд театральних колективів  «Театральна палітра Київщини»
  • Конкурс «Софіївські зорі»

ІІ (обласний) етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 

Міських:

  • Конкурс декламаторів поезії Василя Стуса ;
  • Конкурс декламаторів поезії Т.Г. Шевченка;
  • Конкурс декламаторів поезії Лесі Українки;
  • Щорічний конкурс соціальної реклами серед молоді;
  • Конкурс читців «Горить моє серце…»;
  • Акція «Чистий  берег»;
  • Конкурс «Свято квітів»;
  • «Свято борщу»;
  • Фотоконкурс «Молоде обличчя України»;
  • Конкурс «Краса руками молодих»;
  • День пам’яті  загиблих при ЧАЕС;
  • Конкурс плакатів до Дня боротьби з палінням;
  • Виставки юних  техніків «Світ техніки у мріях молодих»;
  • Конкурс «Найрозумніший»;
  • Конкурс «Кращий студент року»;
  • Розіграш кубку міського голови КВН серед команд міста.

              

Щорічний конкурс соціальної реклами серед молоді

 

Конкурс «Свято квітів»

 

Свято українського борщу

 

 

Конкурс «Кращий студент року»

 

  

День Знань (посвята в студенти)

 

     

Засідання клубу «Дебати»

 

Результативність гурткової роботи

 

№ п/п

Назва гуртка

Керівник

Досягнення

1.

Літературні зустрічі

 

Дука Н.О.

 

2.

Літературні зустрічі

 

Дука Н.О.

Єрохіна Євгенія (Ф-12)– І місце; Криворучко Ігор (КД-11)– ІІ місце; «…Огонь в одежі слова»

Севастьянова А. (Т-33) – ІІІ місце у Обласному творчому конкурсі «Розкрилля душі», до ювілею Т. Шевченка

3.

Дивосвіт

Бондар Н.П.

 

Кучебо Оксана (ІДП-22) – ІІІ місце,

Тяжева В. – V місце

в Обласному етапі конкурсу знавців української писемності імені П. Яцика

4.

Народні джерела

Святецька Л.І

 

І тур – П.Яцика , 07.11.13р.

82 учасника,

Харчишина В. (Ф-22) – IV місце в Обласному етапі конкурсу знавців української писемності імені П. Яцика

5.

Музей історії коледжу

 

Христосенко В.М.

 

Т.Шевченко  08.11.13р. 25 учасників

Несмачна М (В-21) -  ІІ місце у Обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка (творча робота);

Єрохіна Є. (Ф-12) – ІІІ місце у Обласному конкурсі читців поезії Т.Г. Шевченка;

Харчишина В. (Ф-22)- дипломант Обласного конкурсу авторської поезії, присвяченої творчості Т.Г. Шевченка

6.

Викладачі комісії гуманітарних дисциплін

 

Бондар Н.П.

 

Дипломанти Обласного конкурсу декоративно-прикладного мистецтва до 200-річчя з Дня народження Т.Г. Шевченка

7.

«Юні друзі природи»

 

Савчук Л.А.

 

ІІІ місце у Обласній акції «Київщина – рідний край»

8.

Викладачі предметної комісії природничих дисциплін

Савчук Л.А.,

Заяць Є.Д.,

Сагдєєва Т.Ю.

Участь у Міжнародному конкурсі з природничих дисциплін «Геліантус»

 

9.

Викладачі предметної комісії інформаційних технологій

Бойко В.М.,

Одинець О.А.,

Загоруйко О.В.

Участь у Міжнародному конкурсі з інформатики і комп’ютерної вправності «Бобер» 10.11.2013 р. – 34 студента

10.

«Комп’ютерна графіка»

Одинець О.А.

Андрушко О. (ІДП-22) - ІІІ місце у міському конкурсі  МАН

11.

«Комп’ютерні мережі»

Корнієнко О.В.

Ластовка О. (В-42), Різник І. (ІДП-31) – участь у Всеукраїнському конкурсі «Золотий байт»

12.

«Промислова санітарія»

Дудник Л.А.

Олімпіада з н.д. «Промислова санітарія» (06.12.13)

13.

«Кресляр»

Буджина Д.Ю.

Олімпіада з н.д. «Основи стандартизації і метрології»

14.

«Арніка»

Фучило Л.Д.

Пошукові та науково-дослідницькі роботи

15.

«Прокаріоти»

Підопригора Т.О.

Пошукові та науково-дослідницькі роботи, створення мультимедійної презентації  та відеороликів

16.

«Зоопаразитолог»

Єрохіна О.М.

Пошукові та науково-дослідницькі роботи, виготовлення вологих препаратів

17.

«Юний терапевт»

Харченко А.В.

Пошукові та науково-дослідницькі роботи

18.

«Анатом»

Човгун А.М.

Виготовлення сухих та вологих препаратів, створення мультимедійної презентації, пошукові роботи

19.

«Патанатом»

Ніколаєвич В.І.

Пошукові роботи, виготовлено  вологі препарати