Година-реквієм «Бабин Яр. Ніколи знову»

Година-реквієм «Бабин Яр. Ніколи знову»

Студенти групи Е-21 взяли участь у годині-реквіємі «Бабин Яр. Ніколи знову». Бібліотекар, завідуюча музеями коледжу Н.М.Костенко розповіла про події, пов'язані з трагедією в Бабиному Яру, який став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, ромів та інших громадян. Вона наголосила, що хроніка Голокосту – це біль і жах українського народу. Трагічне повсякдення 1941-1943 рр. віддзеркалюють архівні документи, спогади очевидців. 

Наталія Миколаївна сказала, що свої «Бабині Яри» є практично в кожній з окупованих нацистами областей України, в тому числі і на Київщині. За такою ж схемою проходило знищення євреїв у більших і малих містах і містечках – у Богуславі, Таращі, Трипіллі та ін.

Студентка групи ІДП-21 Вероніка Макарчук представила літературно-історичний репортаж «Попіл Бабиного Яру стукає в наші серця».
 Учасники заходу познайомилися з творами художньої літератури та переглянули документальні ролики про трагедію Бабиного Яру.

 Н.М. Костенко ще раз нагадала студентам, що трагічні сторінки історії закликають народи світу до пильності, щоб у жодному разі не допустити гуманітарних катастроф, злочинів проти людства та людяності.

Голокост нам треба пам’ятати,

      Адже пам'ять – то є наша совість.

Помилок таких не допускати,

Не писати геноциду повість.