Година психолога в рамках студентського проєкту "КРУТО"

"Якщо ви зрозуміли проблему, то вже наполовину її вирішили", - стверджують психологи.
 
13.09.2023 у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" в рамках реалізації студентського проєкту "КРУТО!" відбулося практичне заняття з психологом «Цілепокладання та основи Time-managment: секрети та інструменти» для груп К-11 (куратор Nataliya Hubatenko), *БТ-11* (куратор Гурський С.П.) та КД-101 (куратор Natalia Semenuta).

Нестача часу – одна з топових проблем сучасної людини. Скарги на його брак лунають навіть частіше, ніж на брак грошей. Поспішаєш, метушишся, не встигаєш озирнутися, як настає вечір, а справи не зроблені й наполовину. Як наслідок – постійно запізнюєшся, нервуєш, не можеш повноцінно відпочити, живеш у стані постійного душевного дискомфорту і стресу.

Впоратися з цією проблемою може допомогти *тайм-менеджмент* - мистецтво управління часом, націлене на досягнення цілей з мінімальною витратою часу та максимальною ефективністю.
Психологиня коледжу Гриценюк Сніжанна ознайомила учасників заходу із поняттям цілі/цілепокладання та критеріями S.M.A.R.T. постановки завдань.
Студенти дізналися про тайм-менеджмент, розглянули різні техніки аналізу робочого часу та поставлених задач, зокрема особливості роботи із матрицею Ейзенхауера, та пройшли експрес-діагностику індивідуальних особливостей роботи свого організму, проаналізували власні біоритми і те, як це відображається на продуктивності роботи.

І ще одне. Не забуваймо, що організація часу не є самоціллю. Це лише засіб для досягнення мети. Адже нащо економити час, якщо немає чим його заповнити?

 
"Час — це створена річ. Сказати «У мене немає часу» — все одно, що сказати «Я не хочу». Лао-цзи
Ваш психолог Сніжанна Гриценюк