Екскурсія на ТОВ «Пивоварня Зіберта» виробник напоїв в Україні

 Екскурсія на ТОВ «Пивоварня Зіберта»

виробник напоїв в Україні

06 лютого 2020 року викладачі Мидловець Максим Володимирович, Гурський Степан Петрович та  студенти групи   К-12 холодильно-технологічного відділення спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування» Технолого-економічного коледжу БНАУ  відвідали підприємство ТОВ «Пивоварня Зіберта» м. Фастів, екскурсію провела Габараєва Валентина Іванівна.

ТОВ «Пивоварня Зіберта»  — підприємство харчової промисловості України, зайняте у галузі виробництва та реалізації пива і безалкогольних напоїв. Пивоварний завод було побудовано у 1906 році німецькими підприємцями Юліусом Зібертом і Германом Саальманом, того ж року було розпочато випуск першого фастівського пива.

У 2008—2009 роках у ході масштабного інвестиційного проекту вартістю понад 40 млн. євро встановлено сучасне німецьке устаткування для виробництва пива: додано нові ЦКТ, побудовано сучасний варильний порядок. В результаті виробничі потужності підприємства збільшені у 12 разів і становлять 12 млн декалітрів пива на рік.

Сьогодні «Пивоварня Зіберта» – це підприємство європейського зразка. Якість продукції, яка виробляється на пивоварні підтверджена міжнародною сертифікацією відповідно до стандартів ISO 9001:2001. З 2006 по 2008 рік на «Пивоварні Зіберта» створено 160 робочих місць, сьогодні на підприємстві працює 376 чоловік. Продукція заводу експортується на ринки 34 країн світу, зокрема Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Великої Британії, Німеччини, США.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з організацією виробництва та асортиментом продукції. Кожен студент отримав подарунок.

А також відвідали с. Мазепинці. Родове село гетьмана України Івана Мазепи. Ознайомилися та завітали до Храму Святителя Миколая, Меморіального комплексу парку козацької слави.