Екскурсія на ПрАТ «ОБОЛОНЬ»

Екскурсія на ПрАТ «ОБОЛОНЬ» — найбільший

виробник напоїв в Україні

       30 січня 2020 року викладач спецтехнічних дисциплін Мидловець Максим Володимирович та  студенти групи К-11 холодильно-технологічного відділення спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування» Технолого-економічного коледжу БНАУ  відвідали підприємство ПрАТ «Оболонь» м. Київ, екскурсію провела Максян Альона Григорівна.

    ПрАТ «Оболонь» — корпорація з виробництва пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, мінеральної води. Крім напоїв, компанія займається випуском промислових товарів, таких як пивоварний солод, гранульована пивна дробина, бандажна стрічка (виготовляється з переробленої ПЕТ-тари).

      Проектна потужність заводу у Києві становить 11 млн. гектолітрів пива на рік, що робить підприємство найбільшою пивоварнею Європи. На заводі встановлено варильну систему німецької фірми Ziemann, яка здійснює до 12 варок на день по 750 гектолітрів холодного сусла. Для забезпечення якості продукції задіяно чотири потужні фільтраційні установки, виконані німецькою фірмою KHS. Потужність найбільшого фільтра — 950 гектолітрів на годину. На заводі діє одна з найбільших у Європі ліній розливу у скляні пляшки потужністю 110 тис. пляшок на годину виробництва німецької компанії KHS. Крім цього, на заводі працюють потужні лінії розливу у банки, ПЕТ пляшки та кеги.

   Під час екскурсії студенти ознайомилися з організацією виробництва та асортиментом продукції. Кожен студент отримав подарунок.