День українського декоративно-вжиткового мистецтва

День українського декоративно-вжиткового мистецтва для дітей, які вимушено полишили свої домівки в зоні бойових дій та на тимчасово окупованих територіях у ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ»

На жаль, найбільше від руйнівного впливу військових дій страждають діти, адже в силу свого віку вони не здатні осягнути причин таких подій.

Головним завданням дорослих у такий нестабільний та небезпечний час має бути турбота про психоемоційний стан дітей. Як в Україні, так і за кордоном, велика кількість волонтерів організовує різноманітні заходи, в тому числі і майстер-класи з малювання та інших видів творчої діяльності, допомагаючи відволікати малечу від смутку і війни.

Не залишився осторонь і наш навчальний заклад, який також надає підтримку для дітей, які разом з батьками вимушено полишили свої домівки і нині перебувають у місті Біла Церква, Нещодавно керівник Зразкового музею народного побуту Київщини ВСП «Технолого-економічнй фаховий коледж Білоцерківського НАУ» Наталія Костенко разом з практичним психологом коледжу Сніжанною Гриценюк для таких дітей провели День українського декоративно-вжиткового мистецтва. Діти ознайомилися з ремеслами, якими споконвіку займалися українці – ткацтвом, вишивкою, плетінням та навчилися створювати витинанки і воскові крапанки. Кожна витинанка та крапанка, виготовлена учасниками заходу, вийшла неповторною, дивуючи яскравістю кольорів та малюнком. Вони принесли величезну радість як дітям, так і їх батькам.