День технологічного відділення

 

17-12-2013 11-17-11

11 листопада Технолого-економічний коледж святкував День технологічного відділення

 

Викладачі та студенти технологічного відділення підготували цікаві заходи, які провели за один день: Зустріч з випускниками, Конкурс на кращі знання з навчальної дисципліни «Основи охорони праці», Конкурс «Кращий за професією», Круглий стіл «Знайомство з майбутньою професією»

«Зустріч з випускниками» - зустріч викладачів циклової комісії спецтехнологічних дисциплін зі студентами першого курсу спеціальностей: «Зберігання, консервування та переробка молока» та «Зберігання, консервування та переробка м’яса».

Метою заходу було познайомити студентів з обраною спеціальністю та викладачами фахових дисциплін, крім того, допомогти більше дізнатись та зацікавитись обраною професією, зрозуміти її значущість та престижність в сучасній економіці України.

Ведуча заходу, Дудник Лідія Анатоліївна, представила викладачів комісії, запрошених гостей.

В заході прийняли участь –Старовойтова А.А., яка розповіла про коледж, історію комісії та її традиції, про цікаві заходи, що проводять викладачі разом зі студентами-технологами, про участь студентів-технологів у різнорівневих конкурсах та їх досягнення; Штика Л.І. – «Відмінник аграрної освіти та науки», «Відмінник освіти України», викладач вищої категорії спецтехнологічних дисциплін поділилась своїм життєвим досвідом отримання освіти, праці на молочному заводі, в коледжі; Кривенда Л.Г. – провідний інженер державного підприємства Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології і сертифікації звернулась до студентів із закликом: «Освіта – скарб, праця - ключ до нього»; студентка старшого курсу - Литвин А.В. (група Т-41) розповіла про студентське життя, свій вибір спеціальності, навчання в аграрному ліцеї м. Шартр (Франція) і порадила першокурсникам: «Вірити у свої сили, бути впевненими у досягненні поставленої мети».

Студенти першокурсники не залишились осторонь і творчо представили своє бачення майбутньої професії, відвідавши наступні заходи: Конкурс на кращі знання з навчальної дисципліни «Основи охорони праці», Конкурс «Кращий за професією», Круглий стіл «Знайомство з майбутньою професією».

17-12-2013 11-25-17

17-12-2013 11-26-26

17-12-2013 11-27-52

Конкурс на кращі знання з навчальної дисципліни «Основи охорони праці»

У конкурсі взяли участь студенти другого курсу (гр. Т-21,22), які продемонстрували високі теоретичні знання та практичні навички з н.д. «Охорона праці».

 

Переможцями конкурсу стали:

 

1-е місце – Кравчук Олександр (Т-21)

2-е місце – Савченко Юлія (Т-22)

3-є місце – Скиба Сніжана (Т-22)

 

 

 

Конкурс «Кращий за професією»

У конкурсі взяли участь студенти четвертого курсу (гр. Т-42, 44).

Переможцями конкурсу стали:

 

1-е місце – Глеваська Софія (Т-42)

2-е місце – Іщенко Катерина (Т-42)

3-є місце – Тищенко Аліна (Т-42)

Вітаємо переможців!

 

Циклова комісія спецтехнологічних дисциплін оголошує подяку всім учасникам конкурсу!

Святкування Дня технологічного відділення стало гарною традицією в коледжі, що допоможе молодим технологам зрозуміти:

Технолог – це найкраща професія!!!

День технологічного відділення закінчився святковим настроєм та гарними враженнями. Сподіваємось, що ця зустріч виховає у молодих технологів любов до обраного фаху, бажання стати професіоналом у своїй справі та покладе початок творчій співпраці та дружнім відносинам між викладачами та студентами.

SAM 1118

SAM 1114

SAM 1126

SAM 1129

SAM 1137