День Перемоги

  Щороку в травні Україна відзначає День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні. Але ми все витримали – і перемогли. Перемогли тому, що захищали Батьківщину. Перемогли тому, що відстоювали право на життя.

  09 травня у Білій Церкві відбувся урочистий мітинг з нагоди 74-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  У рамках урочистого заходу відбулася концертна програма акторів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського, вихованців вокального відділу школи мистецтв № 5 та дитячого духового оркестру Білоцерківської школи мистецтв № 6.

  Усі присутні поклали квіти до Вічного Вогню, а також до пам’ятного знаку «Висота 208,4». Була проведена панахида біля пам’ятного знаку «Падаючий воїн». Пам’ять полеглих військових вшанували хвилиною мовчання та традиційними салютними залпами.

  До заходу долучилися студенти Технолого-економічного коледжу БНАУ, зокрема прапороносна група у складі Богдана Олександра (група КД-11), Дубової Євгенії (група ІДП-21), Ніконенко Світлана (група Ф-31) на чолі з викладачем захисту Вітчизни, Яненком Василем Григоровичем.  Захід зафотографував і представив світлини Яценко Роман (група КД-11).